Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 30.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: За видеотонови [re: hdwar]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано16.01.04 18:19



Тоя па, ти си болен бе. Със дурон на 600, 256 сдрам, гф4мх440 64МБДДР съм у нас и фърча под XP със сървиз пак 1. Работя с Едновременно с Корел, Фотошоп и Куарк и нямам ядове. За цс-то пък незнма изобщо къф е проблема, само нвидиа иска, тоя дето ги разправя тия с ГФ нещо се е объркал. За 3д приложения и игри ГФ-то е царя и царицата.



Тема Re: За видеотонови [re: hdwar]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано16.01.04 23:52



eheheh kakvo mi govorish naizust, we pi4?! raboti perfektno... btw rabotia vuv firma za kompyutri, taka che aide da ne si gi merime... i ako obichash bez takiva opredeleniia po moi adres, che ne pravi dobro vpechatlenie

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Редактирано от sarafova на 16.01.04 23:56.



Тема Re: За видеотонови [re: Arch | Lamerka]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 11:47



ama vsi4ki sa nekvi kompetentni a, daje ima i raboteshti vyv PC firma. alele maiko, cMeXxX. pi4, ako shte si vzimash nov VGA, to vzemi si ATi Radeon 9100 ili GeForce Ti 4200. v momenta tezi karti se konkurirat po proizvoditelnost s po-gorniq klas, toest sys Radeon 9600 i GeForce FX5600, no ne i po-cena, zashtoto sa blizo 2x po-evtini. ti si napravi smetkata. a za Win XP ti trqbva malko pove4e RAM, syshto mojesh da si slojish malko po-golqm swap-file, pak vdiga malko performance. typoto na processora ti e, 4e ne moje da se overclockva bez podhodqsht cooling, ina4e i tova shte ti podobri performance. btw kakyv ti e MainBoard-a, zashtoto tova e ot mnogo golqmo zna4enie.



Тема Re: За видеотонови [re: .]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано20.01.04 05:05



ehehe smeshko, shto da ne rabotia? :) Pi4-a pita dali shte mu vurvi CS-a na dadenoto PC, a ne kakuv comp da si kupi, iasno..

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Моят опит...нови [re: питaнka]  
Автор dzver (чатер)
Публикувано20.01.04 17:02



Windows 2000 Server SP4, Counter-Strike 1.5 (OpenGL)

AMD Duron 850
DDR 384
ATI RADEON 7000 / 32 MB
DirectX 8.1 W2K

800x600 vyrvi perfektno, ne sum probval na po-visoki resolucii izobshto.

Imah problemi na win98, no zaedno sus smqnata na OS slojih poveche pamet, a CS si gylta jako ram... Na win2K mi dava 192MB usage za CS.

Malko me pritesniava sega tozi cs 1.6 dali shte mi trygne, no i da ne trugne, vinata niama da e v CPU-to ;-P Predi 2 yrs i neshto zaradi games smenih staria MATROX G100 s GeForce s 64RAM i mi izgoria dynnata platka ;-P Ta na novoto duno downgrade-nah do ATI i ot togava vsichko e OK. Ako resha da vzimam novo video shte se spra na ATI otnovo - nqkakuv model, kojto ne e prekaleno skup.

Редактирано от dzver на 20.01.04 17:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.