Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 11.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Тема STEAM-let's have some phun...  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано09.10.03 12:36






PEAZ!!!

Тема Re: STEAM-let's have some phun...нови [re: Dr.Flex]  
Автор MaHBe (Ва/\aP)
Публикувано14.10.03 15:37



da miloto i na men mi zasi4a na 30% obiknoveno da go eba... Dva tri pati si go vklu4vah normalno, a sega stigne li do 30% update i reshava da spre....

-

- The Lord of Arda !

Тема Re: STEAM-let's have some phun...нови [re: MaHBe]  
Автор[BM]FLUBBER (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 23:49



HAHHAHHA na men mi napravi sushtia trik!!! na 30% si spria i si kisne tam az i ne mu ubrushtam vnimanie a posle kato go instalirah beshe ebahti pomiata napravo mi razvali igrite!!! (CS, Opposite forc, HL, Death mach i tn. maha im shortcut-te sichko triabca da se pusne prez steam! ebahti tupniata e tva! neshto triabva da vi kaja ze da mi pisva ot Valve Softwear™ pokrai taia izmama sus HL2 oshte poveche mi pisva ot tiah



Тема Re: STEAM-let's have some phun...нови [re: [BM]FLUBBER]  
Авторasdasd (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 13:18



e vie kvo ste nekfi maloumni deca be ? ahahah, to te pita dali iskash da gi mahnesh starite fiels ili ne. zabivalo na 30 %, haha ok na kyf dial up ste a ? ahahaha deca ahahah



Тема Re: ei be se ste kompetentniнови [re: asdasd]  
Автор[BM]FLUBBER (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 16:48



ti si malimnika vuv sluchaia
1. polzvam BroadBand na AOL™(America On Line - ako ti govori neshto) Speed Download 576kb/s
Upload 250kb/s
2. kakvo obshto ima tova che te pitalo dali iskash da si zapazish starite failove kato te pita taka dai si gi zareji tam napulni si PC sus sekvi mizeriki i posle hodi che razberi za kvo stava ???
3. dori samite VALVE ne si haresvat rabotata po STEAM ako malko povechko chetesh i po malko si davash mnenieto po vuprosi koito ne razbirash shteshe da e po hubavo!!! triabva da ti kaja che ti si za onazi LAMzzz tema sus hackerskite istorii vuv CS... (KOD za CS)ili(parola za CS)

P.S. ami na sichkoto ot gore mai i istiskia nick ne si si napisal... hahahhaha tova veche e smeshno!



Тема Re: ei be se ste kompetentniнови [re: [BM]FLUBBER]  
Авторmalyk parcal (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 18:53



glei sq, 4e ti ne znaesh kvo stava tfa si e drug vypros. kolkoto za Assholes on Line - hahahah nai typiqt ISP v celiq svqt ahahaha. sq kaji 4e si i v BG da se posmeq oshte. ako ne si, to togava za tozi net plashtash nekfi ludi pari i si nekf typ ili prosto si typ i si mislish 4e e tolkova ....



Тема Re: ei be se ste kompetentniнови [re: [BM]FLUBBER]  
Авторkyf kod (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 18:55



i za kvi kodove CS li kvo tam ? CS kod nqma, ima CS cmds, ako ti govori neshto, no se symnqvam 4e razbirash vyobshte ot Computer Science, ili aide po prosto klompiri ....



Тема Re: ei be se ste kompetentniнови [re: kyf kod]  
Автор[BM]FLUBBER (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 21:37



yey COMPUTER SCIENCE hahaha... dobre purvo ne sum vuv BG drugoto koeto imam da ti kazvam e kakvo protiv AOL nishto ne razbrah mnogo si kreativen samoche kreativen na shturotii ako ne si razbral AOL e vodehtia ISP vuv sveta i do sega ne sum imal edin problem sus tiah ili sus tehnia soft... da zarejem AOL za kodovete imam predvit che qvno tuk se obsujdat po trudni neshta ot tova koeto razbirash ta i za tva ti pretporuchvam da pishesh glupostite si vuv drugite postove koito sa ozaglaveni taka: kod za CS ili drugata glupost hackove za CS... ta kakvo ne ti stana qsno da ti obesnia i da se vurnem kum sushtinskata chast na temata!



Тема Re: ei be se ste kompetentniнови [re: [BM]FLUBBER]  
Авторtakaa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 00:55



zna4i pyrvo se pishe "v predviD ili samo predvid", posle AOL e vodesht ISP, shtoto po sveta e pylno s debili, koito ne im dreme dali neta im e hubav za d/l ili za nekfo streaming online video, vajnoto e da si otvarqt po6tata. a da, pove4eto ne sa zapoznati s tova, kakvo e byrz inet. taka 4e ne mi razpravqi za vodesht i ne-vodesht ISP. ta za STEAM, kvi sa tiq problemi be ? az shto nqmam ? dvete zali, v koito sym go install shto nqmat i te, pri uslovie 4e vyrvi zad shell tozi STEAM ? qvno problema ne e v STEAM.



Тема Re: ei be se ste kompetentniнови [re: takaa]  
Автор[BM]FLUBBER (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 23:58



a perfektno sa kato kaza che si admin na zala sus taia glupava versia dori nemojesh da hacknesh servera(toest da se doberewsh do user name i pass) no ako servera e sus steam pak mojesh da si go hckvash takache hora koito sa luboznatelni niama da idvat vuv vashia klub!!! i pak shte ti kaja preeba mi mi poluvinata jitki svurzani sus Sierra half life si zabiva mnogo priatno na edno i sushto miasto:) zashtoto niama nikvi podobrenia a samo da hvurli malko piasuk vuv ochite na horata dokato izleze HL2 koito go zabaviat po tupi prichini!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.