Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 17.05.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi karti  
АвторPsixo(Russe)2OO3 (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 15:00



Az li4no izpolzvam fps_max na 101 i devolper i cl_showfps na 1



Nai jkite karti sa aztec,inferno,deathmacht !!!!

Tolkoz ot men sega vie



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: Psixo(Russe)2OO3]  
Авторsatanata^ (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 15:06



abe brat i az sashtite nastroiki izpolzvam i kato prasna na njkoi mozaka s awp se mi pishat 4e shtye me kiknat zashtoto sam imal paroli ex_interp 0.05 ama az go njmam i bla bla bla bla bla......

nai jkite karti sa iceworld i aztec i dust2on2 ili dust2



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: Psixo(Russe)2OO3]  
Автор_S_T_O_M_A_N_A_ (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 15:09



abe ei brat zako si slagash devolper toi e zabranen balak 4e to s nego ne se igrae be

jki karti aztec®



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: Psixo(Russe)2OO3]  
АвторAntoniTheBest (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 15:12



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa az pak igraj samo s gl_sp dev ex_interp 0.05 napravo gi eba analno i ako ima njkoj genska vaginalno ili uralno naprovo im skapvam zadnicite i kafundarite hahahah

samo dust2



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: AntoniTheBest]  
Автор-=StinkY=-pld (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 21:03



abe moi 4ovek i az igraq s tiq controlia ama bez developer i toq det vika 4e e zabranen da si go navre v gaza !!!be az sam super ma6ina na contrata i si4ki vikat 4e sam s hack pak az samo im vkarvam po edin kyr6ym v kofata i byym!!!


lubimi karti sa mi aztec,houses,dust i dust2!!!
are 4ao pi4!!!



Тема OO pi4oweнови [re: -=StinkY=-pld]  
АвторMA3X™ (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 19:18



Hi pi4owe awe da wi kaja tiq ne6ta nenam kwi sa ama ako iskate moga da wi kaja nekoj ne6ta : cl_lc(ako e 1 da stane 0 i obratno)
cl_lw(ako e 1 da stane 0 i obratno)
cl_gg(ako e 1 da stane 0 i obratno)

de_aztec;de_dust2



Тема Re: OO pi4oweнови [re: MA3X™]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 22:43



Hahah abe bez nastroiki ne mogete li be



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: Psixo(Russe)2OO3]  
АвторMK|Sn1p3 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 13:22



Igraq s cl_sidespeed gp_sp tab 0
lubimi karti fy_pool_day



Тема 1 vupros4e za vsi4kiнови [re: Psixo(Russe)2OO3]  
Авторzeebo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 14:17



ei maniaci are da sa poqsnqvate 6tot primerno az pove4eto ot tiq kommandi ne sum gi 4uval i ako ne predstavlqva na nqkoi problem da pi6e sre6tu komandata za kakvo e 6te sum mu mnogo blagodaren



Тема VUPROSI ZA SI4KI KOITO MOGAT DA HELP!!!!!!!!!!!!!!нови [re: zeebo]  
Автор (cS.klnGdOm)_QNTRlS (непознат )
Публикувано20.09.07 15:53



zna4i kato pi6a codove v cs ne mi varvqt naprimer kat napi6a gl_picmip 4 i si mi ostava 4 ama ne mi raboti NQKOI ZNAELI KAK DA GO OPRAVQ TNX PREDVARITELNO!!!!!!!!!!!SKYPE MI E ivancho111



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: Psixo(Russe)2OO3]  
Автор akssess (ADMIN)
Публикувано27.02.08 23:28



da be kazvaite tezi nastroiki za kakvo sa i kakvo pravqt 4e kasha... dustyaztec forever

гори кучката не душата!!!

Редактирано от akssess на 27.02.08 23:29.



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: Psixo(Russe)2OO3]  
Автор valkurion (минаващ)
Публикувано04.08.08 13:11



az igraia sus normalni nastroiki i mi e mnogo dobre.Liubimi karti dosta sa:zm_lila_panic,zm_dust 2,zm_army,zm_dust,zm_snowbase teia karti mi sa lubimi shtot sum pochitatel na zombie serveri a obiknovennite sa de_dust2 i dr.i formi:castle,2006,2on2,de_dust,inferno,aztec,militia,italy,assault,delta assault,assault 1337 i dr. a da popitam koi shte mi kaje za kakvo sluji cl_bobcykle i kak moga da si opraia rucete v igrata da gi vijdam.ot options ne stava i kodovete cl_righthand 0 i 1 ite ne stava.pls pomognete

Редактирано от valkurion на 04.08.08 13:12.



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: MK|Sn1p3]  
Автор simpatichko (непознат )
Публикувано04.11.08 18:13



igraq s:Wall,Jedai i Armagedon mi e lubimata nastroikaa mn qkoooo bym-bym

bym



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: valkurion]  
Автор goshko147 (любопитен)
Публикувано13.01.10 13:27



аз играя без такива кодове и ги пукам ,но знам къде да гръмна и да убия човек. казват ми че играя с лал хак ама не еграя. интересното е ,че особенно на дъст2 има места където картата дава бъг и се удрят само глави със калашник само и единствено. да не говорим за преминаване на патрони през ъгълчета на стени - стават изкривявания. или за бъгове с гранати ,от който по известните всички ги знаят има още толкова които не се знаят. играя тази игра от 11 години.

Трима души пазят тайна когато двамата са умрели!

Редактирано от goshko147 на 13.01.10 13:32.



Тема Re: Koi s kakvi nastroiki igrae cs i Lqbimi kartiнови [re: Psixo(Russe)2OO3]  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано08.02.10 17:04



Сички в тая тема сте супер ламери!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.