Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 05.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Za6to Igraete s Hakove ne moga da wi razbera ?!?!?  
Автор{SAS}*_lzTRe6TeL_2OO3_* (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 12:25



Twa e super typo ... Ne znam koi slabak gi e izmislil tiq laina .... Ama ne e napravil ni6to ;] Hakeri - LAMERI



Тема Re: Za6to Igraete s Hakove ne moga da wi razbera ?!?!?нови [re: {SAS}*_lzTRe6TeL_2OO]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано03.08.03 03:32



Prav si brato



Тема Re: Za6to Igraete s Hakove ne moga da wi razbera ?!?!?нови [re: k]  
Автор lv_CaT (KOTKA)
Публикувано30.09.03 17:55



Това са ЛАМЕРИТЕ и так ще бъде.

За да разбираш, трябва да дискутираш!


Тема AWE DA AMA!нови [re: lv_CaT]  
Автор[BM]FLUBBER (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 01:08



gledai sa tova che "hacka" e mnogo tupo neshto si prav... ama tova det mu vikate "hack" mme vludiava kakuv hack e tva? tva sa nekvi skapani bug-ove ili chetove ili neshto ot sorta no za hack ili crack da ne stava duma!... i drugo znaete li pone kakvo znachi hacker?



Тема Re: AWE DA AMA!нови [re: [BM]FLUBBER]  
Автор bateventzi (ученик)
Публикувано01.10.03 16:02



Ами да брато, колкото и да ти е чудно, точно хак си е това... пояснявам: ЦС-то си има защита срещу чиитове, за да я избегнат разните му там програми, хакват защитата на цс-то. Чиитовете са друго, макар и да вършат същата работа... те са създадени от девелоперите на играта и могат да се забраняват или разрешават с команда от сървъра.



Тема Re: AWE DA AMA!нови [re: bateventzi]  
Автор[BM]FLUBBER (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 18:05



Awe kade taz zashtita we ti she kajesh napravo razni anti virusni i firewall che ima sigurno... tova sa nnekvi glupavi scriptove koito se vuvejdat ei sa na skoro se zanimavah sus edin hack reshih da go porazgledam kvo ima mi to nne e nishto osven nekvi scriptove det se vuvejdat pri startirane. edinstvenoto koeto po seriozno neshto koeto moje da se svurje sus igrite e crackvaneto:)))) da si pravish crackove za jitkite si igraesh bez CD ili neshto ot sorta... mi tva e obshto zeto ne proumiavam zashto hacker... triabva da e losho neshto i ne proumiavam kakvo obshto hackvaneto moje da ima sus gameneto!

P.S. bind "x" "chooseteam;menuselect 6;menuselect x" kade e vruzkata sus zashtitata... absuluten bug vuv jitkata oburkvase i te puska na novo



Тема Re: AWE DA AMA!нови [re: [BM]FLUBBER]  
Автор The real Slim Shady (little MC)
Публикувано17.10.03 15:10



6tot sa SLABACI

Zad vsekivelik muj...stoi jena,koiato se bleshti na glupostite mu.


Тема 6tot sa slabaciнови [re: {SAS}*_lzTRe6TeL_2OO]  
Авторwww.lnnos.com (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 19:48



ama vie 4estno trqbva da ste dosta zle 4ak do hack-ove da padnete.Bokluka na geimer-ite.kat ne moite da igraite sa nau4ete a ne se praite na glupaci(uuuu za vsi4ki hackeri da si go haknat v guza da vidim kak 6a im haresa).Hakvat samo nekadurnicite!!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.