Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 01.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да инсталирам Counter Strike ?нови  
АвторTaти Лaмep (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:10



Наду ми се главата от това че синът ми иска тук на PC-то да имало CS.
И представа си нямам как се инсталира - стигнал съм до там че ми иска някакъв CD-Key който незнам от къде да го взема...
Подразбрах че и някакави ботове се качвали за да можело да се играе...
До тук ми е такава мъгла че не може и да бъде....
Безкрайно ще съм признателен за всяка помощ да пусна CS на PC-то.

Благодаря Ви предварително.



Тема Re: Как да инсталирам Counter Strike ?нови [re: Taти Лaмep]  
АвторTaти Лaмep (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:51



Хип-хип...
успях да намеря CD-Key...че даже и тръгна...поне така си мисля де...:)
Сега ако някой ме "светне" и за тия ботове...



Тема Re: Как да инсталирам Counter Strike ?нови [re: Taти Лaмep]  
АвторKyreC (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:18



Ма ти си адски тъп бе мой! Еби му майката по-тъпо парче от тебе не съм срещал досега. Баси тъпанара КАК МОЖЕ ДОРИ ДА ТИ МИНЕ ПРЕЗ УМ ДА ПИТАШ ТАКИВА ГЛУПОСТИ БЕ МАЙНААА? Леле боже какви морони се извъдиха тц, тц, тц! Много си прост, бе мой, я кажи да не би да пишеш от местния дом за слабоумници? Сигурно там по цял ден те държат изложен на витрината с табелка на врата "в сравнение с него другите ни пациенти са гении". Не бих се учудил, ако е така.
Такаааам, а сега да те светна и за ботовете, само ме извини за минутка да отскоча до килера да взема един по-голям чук че то на тъпак като тебе ше му трябва сериозно "светване" по малоумния мозък, за да му даойде акъла в кратуната. То не, че ше поумнееш от това, ама поне ше се научиш кат си тъп да си траеш. Ей-сега се връщам, а ти в това време можеш да си уплътниш времето докато ме чакаш като скочиш от някоя по-висока сграда. Повярвай ми, казвам ти го като приятел, ше ти е от голяма полза по-нататък.



Тема Re: Как да инсталирам Counter Strike ?нови [re: KyreC]  
Автор Skip 2 my lou (MaHuaK)
Публикувано30.06.03 20:38



botovete predstavlqvat protivnicite v CS za6toto po princip tova e igra za hora v mreja a kogato si sam v ku6ti ti trqbvat botovo e ve4e ne moga da ti kaja kak i kude se instalirat za6toto ne sum igral s botove ...

Не приемай живота прекалено насериозно или никога няма да се измъкнеш жив от него


Тема Re: Как да инсталирам Counter Strike ?нови [re: KyreC]  
АвторTaти Лaмep (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:57



Е и ? Ти така по-умен ли ставаш, мойто момче...



Тема Re: Как да инсталирам Counter Strike ?нови [re: Skip 2 my lou]  
АвторTaти Лaмep (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:59



Това го разбрах и точно търся как да ги инсталирам.
Явно е обаче че някои обичат да си стискат пъпките по клавиатурата.....(става въпрос за горния тип)



Тема Re: Как да инсталирам Counter Strike ?нови [re: Taти Лaмep]  
Автор Skip 2 my lou (MaHuaK)
Публикувано01.07.03 00:17



http://csmania.hit.bg/
posle ela na downloads i na botove te samite sa s [POD] pred imenata tegli s kef i igrai s po-golqm ;)

Не приемай живота прекалено насериозно или никога няма да се измъкнеш жив от него


Тема Re: Как да инсталирам Counter Strike ?нови [re: Skip 2 my lou]  
АвторTaти Лaмep (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 17:14



Преди това от някакво друго място бях изтеглил няколко бота - даже инсталирах този - REAL. Всичко си тръгна нормално. Интересува ме обаче дали всички са с нецензурен превод, защото считам че не са подходящи за дете на 8 години.



Тема Благодарянови [re: Skip 2 my lou]  
АвторTaти Лaмep (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 17:16



Благодаря ти за предоставения адрес - ще прочета информацията там за да съм "в час"



Тема Re: Благодарянови [re: Taти Лaмep]  
Автор Skip 2 my lou (MaHuaK)
Публикувано02.07.03 23:51



za necenzurnite ne znam az li4no ne sum sre6tal takuv bot ... (po edno vreme igraeheme sre6ty botove v edan zala :)) i nqma6e takiva taka 4e ne se pritesnqvai za sina si problema idva ot samata igra ADSKI mnogo pristrastqva ... no tova e druga tema ... ne my dava da igrae mnogo kato porasne togava pove4e :)

Не приемай живота прекалено насериозно или никога няма да се измъкнеш жив от него



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.