Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 24.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Tui za GTA e mnoo pravilnoнови [re: The real Slim Shady]  
Авторlnnos (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 14:37



Mnoo rqdko vijda6 deca det da pukat samo na Cs non stop ama na GTA samo tui praqt ei malkiq mi bratov4ed samo tui mu e v glavata a npuk na mene taq igra mi e kat ne6lifovam bokluk.4etoh vednuj v edno spisanie nqkakvo mom4e ograbilo banka i zastrelalo 2 4oveka samo 6toto igraelonon stop na GTA i si priznalo 4e e zarad GTA-to to dobre 4e Bulgariq po normalna strana!!!!



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: lnnos]  
Авторvanko2 yo! (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 16:27



vijte pi4ove GTAkite sa edni mnoo hubavi igri.lubimata mi e vice city neq sam q prevartal 14 pati a gtaIII 1 (san andreas sum nqkade do polovinata)i vuob6te ne mi vliaqt taka ne sam bil nikogo ne varvq po ulicata i taka bezprizorno da 6ibna nqkoi s umruk.i ne nasilieto e qkoto v gtakite a krasotata i sujeta.a ne da trugne6 da ograbi6 nqkoq banka ili da prebie6 4ovek do smurt (govorq v realnia jivot)!az ne sam ot tezi.



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: vanko2 yo!]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано11.09.06 15:01



Браво Ванко!

една луна наеба звездата


Тема Веднъж чух че...нови [re: Цицoпишo Ceнaaka]  
Автор Дoнaлд (Проф. Дедукция)
Публикувано12.09.06 01:42



Някакво дете било играло цяла нощ СS без почивка. Родителите му били нощна смяна. Когато сутринта се върнали, то вече било извадило личния им пистолет от едно чекмедже и като ги видяло стреляло по тях. Това е истински случай!
Явно просто чувството за реалност и виртуалност се размива при толкова дълга игра. Момчето сигурно още се е чувствало в играта.



Тема Re: Веднъж чух че...нови [re: Дoнaлд]  
Автор BadaBing! (T. F. S. Fan)
Публикувано13.09.06 09:06



пълни глупости ! Да ги чака с часове зад некой стол? всеки знае че рунда ще свърши или ще го кикнат от сървъра !


after what happened I can no longer call it a sport



Тема Re: Веднъж чух че...нови [re: BadaBing!]  
Автор пиcaтeля (непознат)
Публикувано16.09.06 00:03



Вижте сега пичове и пички. Хубаво е да се играе на CS ама в нормални количества. Демек, като седнеш, да не ръчкаш 15 часа, а най много час и половина. Извинете, ама от много разцъкване в главата ти става каша. От много игра психиката ти се натоварва и като нищо могат да ти испушат бушоните.
Що се отнася до оръжията, любимото ми е калашник и дезерт



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: Цицoпишo Ceнaaka]  
Автор praytOme (VIRTUAL)
Публикувано17.09.06 22:41



DVE KARIKATURI PO TOZI POVOD :-)
Misla 4e vseki CS ИГРАЧ ЩЕ ГИ РАЗБЕРЕ ......



http://bender.vault-tec.de/pic_sites/csday01.htm

http://bender.vault-tec.de/pic_sites/csday02.htm

"LET THE BEST MAN WIN"

Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: lnnos]  
Авторvanko2 yo! (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 09:47



absalutly NO



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: praytOme]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано02.10.06 16:41



ti oshte li si tuka, be pi4 hahahaha

ne sme se izgubili suvsem haha


Естествено, че влияят - абсолютно вредни са тези игри - аз играя от 2-ти клас на Правец 8 и съм бахти олигофрена.

Пп - Стига вадихте некви теми от '62 Големия студ Толко пък неграмотни user-и.... датата да не погледнат !!


se1024

Редактирано от sarafova на 02.10.06 16:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.