Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 01.05.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...  
АвторЦицoпишo Ceнaaka (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 03:07



...по-малките?Какво мислите по този въпрос, а?След 5-10 години ще се разхождат по улицата, вече пораснали, готови да убият първия срещнат!



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: Цицoпишo Ceнaaka]  
Автор Da_PrOdigY ()
Публикувано26.06.03 14:08



nqma nqma :) Frendly Fire 6te e OFF :))
no naistina taq igraq deistva zle

Не приемай живота прекалено насериозно или никога няма да се измъкнеш жив от него


Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: Da_PrOdigY]  
Автор The real Slim Shady (бабун)
Публикувано27.06.03 12:27



A,ak im vazdeistva GTA?

MY NAME IS.............SLIM SHADY


Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: The real Slim Shady]  
Автор ~™U3BAH3EMHOTO™~ ()
Публикувано27.06.03 16:52



abe GTA neznam ama dnes vidqh nekav deto mi se stori terrorist i kat mu zabih 2-1 ot upor i mu ebah maikata :))))))))))))))))))))))
mnogo qsno 4e vliqe zle po men si li4i



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: The real Slim Shady]  
АвторAtila (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 16:24



Abe msileh si da si kupa edin sniper kat imam mnogo pari da se kaja na edin pokriv i da snaiperiram horata a posle shte slizam i shte gi joba!



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: Atila]  
АвторdedoBOT (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 16:17



neznam,az sum golem,ama kato pochne sytrin da mi zvani chasovnika[ti-ti-ti-ti-ti],skacham ot legloto i tasim klestite, daeba



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: Цицoпишo Ceнaaka]  
Авторd3strOy[OuT] (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 11:40



Ako znaesh hackove plz plz plz napishimi gi na wad@abv.bg



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: d3strOy[OuT]]  
Авторbh34O1 l E_M_l_L_l_A l 325255 (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 19:59



Neznam dali na vas vi deistva zle no na mene mi deistva.Vseki pat kato varvq po ulicata priqtelite mi bqgat ot men za da NE im eba maikata s slonski ot upor.a CT ili T se kriqt v ga6titesi za da ne im napravq GLAVA???????



Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: bh34O1 l E_M_l_L_l_A]  
Автор linkin_lady (lady)
Публикувано01.09.03 13:00



ееее...добре бе!
Някой казвал ли ви е че тва е само игра????
...махнете ги тия снайпери пък вие...играе се с 41...или 43...все хубави оръжия...не мога да понасям дори тия с приближаващата оптика...42 и 44...абе най-готино е карто теглиш чекията (ножа) на някой тероряга...защото аз винаги играя контра..."Скъсахте им задниците пичове!"

I feel so alive...


Тема Re: Въздейдтва ли CS на нормалното държание на...нови [re: linkin_lady]  
Авторlnnos (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 14:32



Ami da samo igra e e decata psuvat ama da si vijdal da utrepqt nqkoi-NE!4-1 i 4-3 sa mnogo hubavi orujiq i az samo s tqh igraq ama samo kontra e tva ve4e e predubejdenie.Da mu tegli6 na nqkoi noja e gotino ama ne stava lesno




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.