Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 11.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Тема Моля за помощ!нови  
АвторПълeн лaиk (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 16:15



Много ви моля, обяснете ми какво трябва да се направи, за да се играе HL и CS в интернет! Имам инсталирани последните версии, но като кликна на play online, не ми излиза нито един сървър. Вписвах в add IP адреси на сървъри, които намерих в интернет - пак нищо.
Моля, не ми се смейте за наивните въпроси, наистина изобщо не съм наясно. Просто ви моля, ако може някой да ми обясни като на пълен лаик!
И също, понеже със съседа сме на едно IP, как можем да играем двамата в интернет?
Благодаря предварително!



Тема Re: Моля за помощ!нови [re: Пълeн лaиk]  
Авторdedopop (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 17:28



ot tyk addresi na serveri sha zemesh-->"http://c-strike.headoff.com/servers.php"
ybedi se che si s versia 1.0.0.5 [taka narechenata 1.5]
kak taka s syseda si na edno IP,kato polzva toi Internet,ti nemojesh li?



Тема Re: Моля за помощ!нови [re: dedopop]  
АвторПълeн лaиk (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 14:34



Благодаря за отговора! Наистина се оказа, че имам проблем с версията, но на HL. Оправих нещата и пробвах няколко сървъра.
За IP-то. Двамата сме в локална мрежа и моят компютър играе proxy за неговия. Можем да ползваме едновременно нет, но не всичко. Той не може да играе online CS, независимо дали аз играя или не. В Yahoo пък не може да играе игрите със задължителна регистрация, като бридж, например. Или за някои анкети му връща отговор "От вашия компютър вече е гласувано", макар че е гласувано от моя, а не от неговия.
В някоя от темите тук прочетох нещо по въпроса, т.е., коментираше се, че да се изхвърлят некоректни играчи не върши работа, защото така можело да пострадат и други, които евентуално играят от същото IP, и затова попитах. Може би трябват някакви допълнителни настройки или нещо друго, не знам.



Тема Re: Моля за помощ!нови [re: Пълeн лaиk]  
АвтордeдoБOT (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 16:19



Ами щом си прокси,това означава че ,външната мрежа не прави разлика между тебе и него,вижда само твойто АйПИ,и ако съседа ти направи някаква мизерия и ти си го отнасяш.В твоя случай това не е проблем,двама сте ще се разберете,кофти е ако едно проски го ползват стотина компутара наример,/като по клубовете/,тогава иди разбери точно от коя машина е проблема:Р



Тема Re: Моля за помощ!нови [re: дeдoБOT]  
АвторПълeн лaиk (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 10:50



Точно това ме интересува - как по клубовете могат да играят много хора от едно IP, а ние не можем.



Тема Re: Моля за помощ!нови [re: Пълeн лaиk]  
Автор ZonderKomandir (ЗондерКомандир)
Публикувано11.06.03 07:40



Точно това ме интересува - как по клубовете могат да играят много хора от едно IP, а ние не можем.

Ти чуваш ли се какви глупости дрънкаш?

Не на всяка звезда живот има.


Тема Re: Моля за помощ!нови [re: ZonderKomandir]  
АвторПълeн лaиk (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 10:30



Чувам се и още как! Радвам се да ви съобщя, че междувременно научих, но отдругаде, какви настройки трябва да направим, за да постигнем желания резултат.
Разбрах и още нещо: аз не съм единственият лаик тук, но поне си го признавам.
Благодаря все пак за вниманието!



Тема Re: Моля за помощ! [re: Пълeн лaиk]  
Автор gotin_BG.COM (gotin)
Публикувано23.06.03 21:24



ami brato s tvoia sased moje6 da igrae6 osven s internet ne6to po lesno da si
kupite usilvatelni ustroistva i da gi svarjete s kabe a za on-line ne znam ot kade si
no moga da ti kaja kak da go napravi6 parvo triabva da iska6 na kluba ot kadeto vzema6 internet parolata im ili da izpratiat 4ovek pri teb za da ia napi6e
posle natiska6 plai online tam ti izliza tabloto i natiska6 natpis4eto i gotovo v mrejata sisamo tva znam

hahaha da vi e gadno


Тема Re: Моля за помощ!нови [re: gotin_BG.COM]  
Авторagetop (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 08:00



ot klubovete NE SE IGRAE OT 1 IP!
SEKO PC SI IMA OTDELEN IP=ADRES
:)))




Тема Re: Моля за помощ!нови [re: Пълeн лaиk]  
АвторNekoy si (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 15:35



Kakto beshe kazano v klubovete ne igraiat ot 1 IP a vseki komp si ima svoe IP.Tova e taka za6toto Counter-Strike kakto i drugi igri, kato gi pusne6 v mrega pravat taka nare4enia BROADCASTING ili obiavaiavat navsakade 4e sa On line.Taka drugite kompove razbirat koky koy e i ot kade e.I samo taka moge da se osa6testvi vraska.S 1 IP ne moge.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.