Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 20.05.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Който играе CS без хак е Лузърнови  
АвторЛaм4o (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 01:35



и плиткоумник! Ха-Ха!



Тема Re: Който играе CS без хак е Лузърнови [re: Лaм4o]  
АвторSymptOme (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 17:33



a koito e s hack ? toi e igra4 moje bi a ? i kakvo pokazva s hacka ? 4e e tupo malko nedoraslo nekadurno kopelence li ? ..........................



Тема Re: Който играе CS без хак е Лузърнови [re: Лaм4o]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано03.05.03 21:49



Ами досега, поне за мен, не съм останала с подобно впечатление

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: Който играе CS без хак е Лузърнови [re: sarafova]  
АвторSymptOme (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 22:50



???? toest ? 4e s hack e mnogo hubavo ili kvo ?????



Тема Re: Който играе CS без хак е Лузърнови [re: SymptOme]  
Автор Da_PrOdigY (непознат)
Публикувано05.05.03 00:39



ami ako ne moje6 da igrae6 kak nqma da ti e hubavo 6te napravih 1-2 fraga
ian4e HACKS SUXXXXXXXXXXX

Не приемай живота прекалено насериозно или никога няма да се измъкнеш жив от него


Тема Re: Който играе CS без хак е Лузърнови [re: Лaм4o]  
Автор ZeppeR (Бухал-Мишкар)
Публикувано05.05.03 02:00



само дето е обратното
който е с хак е лузър....

whocaresifmyspacebarisnotworking?!?


Тема Re: Който играе CS без хак е Лузърнови [re: ZeppeR]  
АвторFLUBEBR[BM] (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 04:25



abe ne te znam lamcho li si kuv si? ti ne si sigurno na poveche ot oklo 5-6godinki a? ili samo akulati e na tolkoz... i az imam si4kite prostotiki koito ti narichash "HACK" dori tova zvuchi tupo HACK XAxaxaxax (ako niakoi vse pak pita kak da go nareche togava kajete mu BUG a ne HACK) neka da si produlja misulta... no da se igrae sus tia tupni e tolkoz glupavo kolkoto da sedna i da se razpraviam sus teb za tova shte se postaraia da ti go kaja vednuj... az sum goliam fen na igrata i takiva mijiturki kato teb bugavi me drazniat utvratitelno mnogo, i pone vzemi che nauchi kakvo znachi Hack i Bug ili puk sega da ne vzemesh da narechesh tia gluposti i crack



Тема Re: Който играе CS без хак е Лузърнови [re: FLUBEBR[BM]]  
АвторSymptOme (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 23:32



hmm mi vsushnost tofa, deto se ima v predvid tuka e HACK, a ne bug. shoto buga ne e .exe ili pone na mene taka mi se struva FLUBEBR[BM]. Ima si razlika mejdu dvete. 4e Hack programite izpolzvat nqkoi bugove v CS, izpolzvat, ama ne sa bazirani izcqlo na bugovete v igrata. 4e draznqt hackovete, draznqt ama ne tolkova shtoto ne igraq po masakata, kadeto ima samo hackeri i pak hackeri. 5x5 rullz. ...and nothing else matters...



Тема Re: Който играе CS без хак е Лузърнови [re: SymptOme]  
Автор No One Lives Forever (gamer/programer)
Публикувано06.05.03 00:54



Imam 1 vapros ! Shtom spored teb hackovete izpolzvat bug v igrata, togava kak Speed haka raboti s absoliutno vsqka igra ? Da ne bi vsichki igri da imat ednakvi bygove ?

P.S. Da ne si pomislite che igraq s hakove. Az sym sigurno edin ot nai-golemite protivnici na tiq laina. !!!!!!!!!!!!



Тема Re: Който играе CS без хак е Лузърнови [re: No One Lives Forever]  
АвторFLUBBER[BM] (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 22:12



imam predlojenie... poneje hack nemoga da mu kaja na tova daite da mu izmislim neshto:) a? izmislete neshtichko cheat ili neshto drugo prosto hack e vsuvsem razlichen razdel ot Computing... a ne znam da vkluchva ebvane na igra vse pak dori i da ne vi zvuchi pravilno daite ideia sus kakvo moje da se zamesti




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.