Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 07.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема da ......... kodovete!!!!!нови  
Авторyovo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 22:10



Abe hora vie da ne mislite 4e iskam kodovete za sebe si. da ne mislite 4e gi podkrepqm . Da ne mislite 4e mi haresva da gledam kak nqkoi se e zaby4il v kashona i gi izbiva podred. Az sam ot nai golqmoto selo Yambol i tyk absolutno vseki igrae s hakove i se kefi kolko e dobar.Ne znam za6to se poly4i taka zaradi v1.5 li .Prosto tyka selqni kolkoto iska6(izvinqvam se na nqkoi neizpolzva6ti hakove yamboldjii v koito se samnqvam da ima).Az prosto si ispysnah nervite na edni mom4eta,koito mi kazaha 4e trqbva da si haker za da znae6 hakove.Tova me iznervi mnogo i im kazah 4e 6e namerq tapite kodove za nyla vreme v internet ama mai ne stana taka.Ne moga da razbera za6to gi pazite v taina.Ne vqrvam na nqkoi ot sofia plovdif varna byrgas da my pyka za men 4e da ni mi kazva kodovete.Tyk nai golqmata zala e ot 20 kompiutara s 64 ram!@#@$%.Ne vijdate li kolko sme zle nie neznae6tite kodove hora deto samo si davame parite a vie i edin hak ne kazvate i az si misleh 4e foruma na dir bg e qko ne6to no kakaf smisal ima kato vseki mi se nadsmiva nad vaprosa mi.Iskam otnovo da popitam dali nqkoi znae hakove za kontrata.Ta nali za tva sa forumite za spodelqne na informacia.Ako nqkoi iska samo da se bazika v otgovora si po dobre da ne mi pishe.Haide otivam v kvartalniq klub s 9 kompiutara da igraq na kontrata i da me praskat kato prase.



Тема Re: da ......... kodovete!!!!!нови [re: yovo]  
АвторTheKiller (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 23:14



абе братле в Ямбол----както ти го наре4е твоето голямо село сигурно хака е нов ве4е нямам информация и твоите съграждани се кефат ----- ООО ебати якия хак!!! ООО какъв headshot !!! ООО колко съм добър!!! хората които исползват така наре4ения хак са пълни мизерници !!! дори никои не си дава сметка 4е като играе с хак става все по слаб на CS ..... аз съм изпитвал това 4ове4е на времето и аз играех с хак!!! никога не съм го харесвал НО и аз исках да проверя какво всъщност предстъвлява това . разбираш ме нали ?
така ... да се върнем на другата тема!!! търсиш хакове и кодове на Counter-Strike така ли ??? пи4 изобщо не си прави труда!!! а ако си голям маниак на CS
и на пътя ти застават само некви досадни хакове си фани няколко приятели
и си направете нормална мрежа



Тема Re: da ......... kodovete!!!!!нови [re: TheKiller]  
Автор loopback (разбирач)
Публикувано14.08.02 01:10



ohoo TheKiller ma ti si vlizal i v internet bre



Тема Re: da ......... kodovete!!!!!нови [re: loopback]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано14.08.02 15:22



Ex kolko tyjno mi zwu4i6 4ak se raz4ustwah I wse pak poneje imah edno wreme gadje ot Qmbol 6te ti kaja edin hak s kojto mislq 4e wsi4ki ti ti problemi 6te swyr6at razbira se ne moga da go napi6a publi4no zaradi towa mi drasni na emaila za da ti go napi6a samo 6te ti kaja 4e tiq koito igraqt s 4ijtowe sa pylni limoni i bozi taka 4e i ti 6te stane6 OW4ar xa xa xa i o6te ne6to ako igrae6 sre6tu mene i haka nqma da ti pomogne mnogo mnogo samo se 4udq w toq klub ot 20 kompa 6to nqmq anti 4ijt programa a ima i po lesno re6enie prosto se maha konzolata e togawa stawa gadno 4e se gubqt mnogo funcii ama pone nqma da ima hakeri ta kaji na shefa tam da mahne konzolata abe naprawo se 4udq kak se tyrpite s hakerite tam 6to ne hwanete i gi nabiete az edin pyt slojih 4ijt za majtap i wednaga brat moraless dojde i iska6e da me 6amarosa



Тема Re: da ......... kodovete!!!!!нови [re: yovo]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 15:48



maleiii,ti ima6 talant na dramatyrg bre yovo,kak pokurtitelno pi6e6.
Sa v ob6ti linii rabotata s hakove e slednata-tva sa programki koito trea da gi instalne6-na4i ti trea priatel admin y klub,ottam y konzolata pi6e6 ne6to/neam predstava kvo -nikoga ne sum polzval,ama y helpa na cheat programata trea da go pi6e:))/-pone za versia 1.5 e taka.takiva cheat prograrms ima y neta kolko iska6-na OGCteam-a se vodat naidobri.Mnogo veroiatno anti-cheat update-to na va6te survari e sprian za da mogat da rabotat starite hakove-ina4e survara te izxvurlia,a i te ban-va.Ta tui to.
Ako nekade gre6a/lame sum az,vuzmojno e/,molia me popravete/ei taka za sporta/



Тема Re: da ......... kodovete!!!!!нови [re: yovo]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 15:56



aaaa mejdy drygoto loopback ti e dal link kum edna takava cheat program/i to dosta presna/-y drugata ti tema/"molia kajete mi"/:))
y tvoia grad i nai ve4e y susednoto grad4e ELXOVO sum izkaral edin duuulug period of my life xexexexexexexexexexexexexexe,CS ama na jivo:0)



Тема Re: da ......... kodovete!!!!! [re: yovo]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано31.08.02 12:10



znachi az igraia Cs za kef.Takiva hakove nikoga en sum izpolzval shtoto tiah gi izpolzvat amatiorite det nemoat ubijat nikoi.Tuka v varna nai-razprostranenata programa e OGS.Tova e programa hak.Nachi neznam ot koi sait se svalia,vlez v niakoi tursachka i tursi.Kato ia svalish se kachva v direktorijata na cs-a i mai se startirashe li ko behse ne sa sestam.Abe vij readme-to akto si ja svalish.Triabva da razpitam pishlemetata na koi sait se namira programata.Tuk deto az bachkam igraem kum varna.net i veche hakove nemogat da vlizat zashtoto kato se join-e niakoi kum edin ot trite survura pc-to mu se skanira ot oficialniaj sait na half-life.taka che ot edin den problemi niama veche s hakove.Te samo pishlemeta igraiat s hakove

FALL IN LOVE



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.