Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 24.05.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема тъпите копелета с кодовенови  
Автор pian (дискофен)
Публикувано25.06.02 14:39



ше им е.. майката на тиа лайнари,вчера у ма3х почти половината играеха с чийтове-един си беше заврел главата у стената и гърми през нея,друг си възстановяваше кръвта постоянно,трети знае безпогрешно къде са противниците,а за двама-трима съм сигурен,че гранатите не им взимаха кръв/незнам за такъв код,ама нищо не пречи да има/,и аз за кво си давам парите-да ме убива некои през стена от 1км разстояние.На тия тапаци как може да им е интересно да играят така,да ееба ламерите с ламери,бой по главата требва за такива,ама и стафа от ма3х трябва да се размърда и да сложи няква античийт система.Когато има админ на сървера нема такива проблеми, ама това е рядко.

Редактирано от pian на 25.06.02 17:04.



Тема Re: тъпите копелета с кодовенови [re: pian]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано25.06.02 23:50



Много страно...нали ве4е е ъпгрейдната програмата за 4ийтове пък и самата версия 1,5 е обновена и много кодове ве4е не работят аз също мразя хакерите,но поне съм в те4ение за кодовете и вси4ки които ги знаех на тази версия не работи,по 4есто се срещат хакери в хеадоффа за това ми се струва доста страно аз хакер от доста време в ма3х не бях заси4ал.всъ6тност за цяла година съм заси4ал само 3ма хакери един оставя сам сре6то 11 противника и какво прави? Еми 11 поредни хеад6ота и то предимно от близко с кала6ник едновремено му излизат 4 4овека а даже и една то4ка кръв не му взеха е следва6тата игра го убихме и той из4езна,другия слу4ай бе6е 4е един ни убива6е със снайпер през стените,а най скоро6ния ми бе 4е засякох един 4е си е пуснал хак за скорост,та малко ме съмнява то4но на тебе а си се паднали 5-6 хакера и един съвет обърни се към Шини главния админ на ма3х и му кажи как стоят нещата за да ги бане тия умници:)



Тема Re: тъпите копелета с кодовенови [re: HAMELEONA]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано26.06.02 15:05



абе и аз не обичам да се оправдавам с нечестни противници,ама нали тия от моя отбор ги гледах и си беше така -хелта от 5% на 100% постоянно,тва беше некъв с ник нещо като "A.A. Ling",тоя дето стреляше през стените с завряна у стената глава "DRAGONATA" или "DREVONATA" от тоя сорт нещо,тия двамата ги запомних,за един K4.Ghost/по принцип играе добре/ почти съм сигурен,че гледа през стените-просто тича,завива и убива без да се замисля-то тва не е невъзможно,ама тоя въобще не поглежда у другите посоки,където също може да има враг.

Наистина за CS 1.5 пише че има включена нова античийт система и за това много странно ми се стори3-4 дена след инстала на 1.5 до се навъдят толкова много говняри.



Тема Re: тъпите копелета с кодовенови [re: pian]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано26.06.02 18:06



Ами явно хората се ориентират и има някакви нови неща?!! Айде да се съберем някой път да поиграем свястно. Щото с това "аз ще съм еди къде си... намери ме..." май не става...

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: тъпите копелета с кодовенови [re: sarafova]  
Авторzyt (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 02:36



аре...



п.п От казаното от мен личи колко съм умен нали?



Тема Re: тъпите копелета с кодовенови [re: zyt]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано27.06.02 10:26



па аре,предложение некфо дайте?

P.S. ма и аз не съм тъп еийй!!!



Тема Re: тъпите копелета с кодовенови [re: pian]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано27.06.02 23:07



Е това е лесно разменяме си ли4ните GSMи например по ли4ната поща и звънкаме и се разбираме!



Тема Re: тъпите копелета с кодовенови [re: HAMELEONA]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано28.06.02 09:58



ма аз моя го изгубих/забраих го в ма3х,да се е.а у главата/преди седмица,до неколко дена ше си зема нов,та ако се разберете нещо пишете



Тема Та Предложението, ха-ха,...нови [re: pian]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано28.06.02 12:27



Искате ли в сряда около 20:00 пред Матрица 2 /при Руски паметник/... ще се прежаля в този Смотан клуб заради Вас

П.п. Там долу точно пред входа на клуба. Аз не знам още отсега с какво ще съм облечена, ама съм с къса черна коса, не много висока... бе дрън-дрън. Айде наминете да се видим Ако пък някой е там отпреди това, нека слезе до първия етаж в 20:15часа и да изглежда като някой от Вас...

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Редактирано от sarafova на 28.06.02 12:30.



Тема Re: Та Предложението, ха-ха,...нови [re: sarafova]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 16:28



ади,у среда значи 20.00/то 5 дена до тогава!!/в 2 не съм ходил,дори и незнаех че е на руски паметник/близо до дома/,за да ме разпознаете ше се напия като свиня-хехе не бе шега,редко го правя и никога/е..ти льжата/,по-скоро избягвам да го правя през делниците :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.