Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 14.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема CS tactics  
Автор Dude G (Gun Rhymer)
Публикувано27.07.02 16:19



poneje vseki igrach si ima sobstven stil na igra ,mi e liubopitno da spodelite po kakyv nachin igraete ili kakvi sa vi taktikite... v smisal nekvi elementarni raboti ,napr. na otkosi li streliate ili zadyrjate spusyka i tem podobni raboti... shte e yako da obmenim opit :)))


"Thugged Out Entertainment ,u know we touch"

Тема Re: CS tacticsнови [re: Dude G]  
Автор Apвeн (elf)
Публикувано27.07.02 22:22



winagi stilyt mi e razli4en za6toto zawisi s kakwo oryjie sym,na koq karta igraq i estestweno kakwa sym...

One Ring to rule them all,
One Ring to find them
One Ring to bring them all


Тема Re: CS tacticsнови [re: Apвeн]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано28.07.02 00:11



Ами при мен зависи най-вече от разстоянието, на което се намира противника. Ако е далече се стрелят куршумите един по един, ако ти е на 2-3м. ръсене пада, особено ако те е изненадал На откоси Никога - губене на Време и патрони...

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: CS tacticsнови [re: sarafova]  
Автор Dude G (Gun Rhymer)
Публикувано28.07.02 12:41



spored men ako protivnika e na po-goliamo razstoianie streliane na otkosi dava naj dobyr rezultat... shtoto sym i vijdal niakoi koito streliat i na dalechni razstoyania zadyrjaiki kopcheto... estestveno mestiat i mishkata nadolu v tova vreme!....
drugo za taktikite.... izpolzvate li li kliakane kogato se ozovete na strelkova pozicia s nikoj... na men mi izglejda typo no niakoi pyt ako niakoi protivnik go izpolzva me zatrudniava i v krayna smetka toj e pobeditelia.... az lichno izpolzvam kliakane kogato protivnika e daleche i triabva maximalno tochno da se pricelia ... syshto i kogato protivnika e blizo no oshte ne me e vidial....


"Thugged Out Entertainment ,u know we touch"

Тема Re: CS tacticsнови [re: Dude G]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано28.07.02 14:24



az pa strelqm po edin palnitel bez da spiram ne zavisimo na kakvo rasotqne e e protivnika :]]



Тема Re: CS tacticsнови [re: :))]  
Автор Dude G (Gun Rhymer)
Публикувано28.07.02 19:27



mi niaaa problemi.. shtom taka mojesh :)))


"Thugged Out Entertainment ,u know we touch"

Тема Re: CS tacticsнови [re: Dude G]  
Автор Apвeн (elf)
Публикувано28.07.02 22:30



az obiknoweno sym s awtomati4no oryjie,a ako protiwnika e na dale4 obiknoweno sym ili s komando ili s 44,taka 4e nqma ogromno zna4enie kyde e

One Ring to rule them all,
One Ring to find them
One Ring to bring them all


Тема Re: CS tacticsнови [re: Apвeн]  
Автор menoar (непознат )
Публикувано29.07.02 08:57



AZ PAK KATO PIA EDNA RAKIA I NIAMAM PROPUSK.



Тема Re: CS tacticsнови [re: menoar]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 11:07



az pa davam pari samo za 1-1,1-3,4-1,4-6, vsi4ko drugo orujie si go karada ot ymrelite:)



Тема Re: CS tacticsнови [re: pian]  
Автор-=Auc=Sid=- (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 00:02



lelelelellelelelele
kak e vazmojno da ima takiva.................................
ajde da ne kazvam 4e 6e me biete




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.