Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 30.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Mozete li da mi pomognete za install na CS Server  
АвторDemon (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 22:43



Bihte li mi pomognali iskam da si napravq cs server dali pod linux ili windows mi e vse taq vece i dvete sm gi probval ama nesto ne stava .
Mozete li da mi kazete kakvo da izteglq i kak da go nmapravq. Dosega sm probval s hl s cs na nego kakto si e igrata da e prekonfiguriram i servera trgva vrti kartite i rundovete no kato iskam da se svrza s nego me izhvrlq ili iska cd-key,
a pod linuh mi kazva ce portokola e drug.Ako mozete da mi pomognete i da mi kazete ili kakvo da nastroq ili da svalq ot neta nesto ste sm vi mnogo blagodaren.



Тема Re: Mozete li da mi pomognete za install na CS Serverнови [re: Demon]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано03.07.02 11:29



a be ako mojex 6teh da ti pomogna ama nikoga ne sum instalval CS
Vse pak znam 4e za razli4nite OS ti trbvat razli4ni instalacionni failove-to i za tva ti dava pod linux 4e protokola e dryg-po vsi4ki CS saitove ima sekvi versii-4ete6 i tegli6.
CDkey e verifikacia na prodykta-nameri 4itav ili kupi HL ot Slaveikov/trea da go ima,neznam/,i sled tva drupni CS moda ot mrejata ama vnimatelno pro4eti koi to4no ti trebva.Tolkova moga da kaja.
P.S. tyka ot vreme na vreme se navurtat razni game kapaciteti-dano nekoi da blagovoli da me dopulni ili popravi

Редактирано от pian на 03.07.02 11:32.



Тема Re: Mozete li da mi pomognete za install na CS Serverнови [re: pian]  
Автор |SET| (запознат)
Публикувано04.07.02 13:58



be kaji purvo na kvo she praish
da ti kaja kak se pravi

File not found (A)bort, (R)etry, (G)et a beer ?


Тема Re: Mozete li da mi pomognete za install na CS Serverнови [re: |SET|]  
АвторDemon (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 12:23



|SET| az rabotq i na dvata vida sistemi i mi e vse taq obace za sega sm go napravil ot standarten hl cstrike kato v direktoriqta na cstriketo sm dobavil autoexec.bat smenil sm config.cfg i server.cfg, game.cfg mapcycle.txt i modt.txt s moi nastroiki koito sm gi procel ot neta obace kakvo stava trgva servera vrti kartite i sega kato trgna da se vrzvam moq zabiva a servera kazva dropted. Mozes li da mi kazes kakvo da napravq ili ako iskas i nova instalaciq sm gotov da napravq samo da trgne. Installaciqta moze da e kakto za win taka i za linux. Mersi ti vsepak dori i da nemozes da mi pomognes .



Тема Re: Mozete li da mi pomognete za install na CS Serverнови [re: Demon]  
Автор |SET| (запознат)
Публикувано05.07.02 17:55



ami po ako she e na windows
si istegli poslednata versia hlserver
i she mu slojish normalen CS
ako she e na linux ti trebvat linuxskite versii
i sirkite sa po 100 mb niakade
i bi triabvalo da stane shtom moje da si napravish nastroikite

File not found (A)bort, (R)etry, (G)et a beer ?


Тема Re: Mozete li da mi pomognete za install na CS Serverнови [re: |SET|]  
Авторzyt (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 13:42



Относно протоколите - всяка нова версия на CS ползва "различен" протокол всъщност само номера е различен примерно на едната е 43N, а на другата 45D поне това съм забелязал....



Тема Re: Mozete li da mi pomognete za install na CS Serverнови [re: zyt]  
АвторDemon (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 00:05



E dobre de sorry za vprosa.Znaci poneze az pravq cs servera ot trandartna versiq na hl s cs nali i ako te si e drpnata versiqta ot mene rqbva da stava nali ?
Obace nesto nestava .
A probval sm i drugo da si napravq servera i da se vrza kum nego ot sustoto pc no blokira i neznam kak da go izmislq. Ako mozete da mi pomognete ste sm blagodaren. Prosto neznam zasto ne stava :(




Тема Re: Mozete li da mi pomognete za install na CS Serverнови [re: Demon]  
АвторDemon (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 00:30



A mezduvprocem imam i oste edin problem znaci instalirah si HL SERVER s client na CS kum nego naglasqm vsicko i kato gva servera dava eror v nqkakv faiel gsg9.mdl
Error Mod_NumForName: !models/player/gsg9/gsg9.mdl a tozi faiel go ima tam sus sigurnost i neznam kakvo da pravq



Тема Скивай са пичнови [re: Demon]  
Автор Bинo ()
Публикувано07.07.02 00:48



Отиваш на някой от големите CS сайтове като www.counter-strike.net, гледаш каде пише сървъри и теглиш най-ъпдейтнатата версия. Та гледаш номера на версията на сървъра и гледаш копието с което играеш да е на същата версия.
Ако теглиш win сървър е лесно - просто разархивираш праиш си .cfg-тата и пускаш hlds_l. Ако е Linux е горе-долу същото само с един допълнителен ред който трябва всеки път да се изпълнява преди да заредиш hlds_l. Той е нещо такова: export LD_LIBRARY_PATH=/halflife/hlds_l:$LD_LIBRARY_PATH като си задаваш твойте си директории. Абе то е обяснено по сайтовете ама това дето не е обяснено е как да не ти иска след това CD key - в командния ред след -game cstrike добавяш -nomaster. Това маха автентикацията с УОН и не търси Кеу... Абе нещо такова беше.



Тема Re: Скивай са пичнови [re: Bинo]  
Автор Slack© (the_surfer)
Публикувано08.07.02 10:36



И сега може ли някой точно step-by-step да напише как да си инсталираме CS Server на Linux? Kaкви конфигурации има да се правят по Linux-a и по Counter-Strike-a?
10x

---- live and learn ----



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.