Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 28.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете...нови  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано14.06.02 17:02



с кое оръжие правите най-много Преднамерени глави?!! Не говоря за случайностите, а за примерите, когато стреляте по Нарочно определен начин и Знаете, че Би трябвало да ударите Глава
За мен класацията се оглавява от Едноличен лидер в това отношение - USP-то Това стартово пистолетче на контрите... нямам думи
Споделете малко от Богатия си опит с мен


"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Редактирано от sarafova на 14.06.02 17:04.



Тема Re: Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете...нови [re: sarafova]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 17:30



ми аз винаги се мъча у главата да целя-мисля че с м16 най-много глави правя ама моя опит никак не е богат-от около месец и половина играя CS/до тогава не бях влизал в матрикс-мислех че е неква лудница от пищящи деца като у квартален клуб ,а то не било/
аре чиао че ше бегам у къщи ,стига работа!!!!



Тема Re: Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете... [re: pian]  
Автор AWP (новак)
Публикувано14.06.02 23:13



miii za ne shandurski glavi mai i az s usp-to ama ot kakto ima 1.4 i s navy-to se opitvam da celq v tikvata shtoto to ve4e e mnogo zle gorkoto kato voden pistolet e :))
sarafova ako ti se slu4i da igraesh 1.4 ne si go kupuvai nikoga s po malko ot 6-7 patrona v tqloto ne mojesh da ubiesh

My gun's in my hand so tell me who's the man?


Тема Re: Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете...нови [re: AWP]  
Автор |SET| (запознат)
Публикувано15.06.02 11:29



M4A1 rullz

File not found (A)bort, (R)etry, (G)et a beer ?


Тема Re: Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете...нови [re: sarafova]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано24.06.02 01:21



Естествено за преднамерени глави и от близко и от дале4е е Ак-47,съ6то м41 има доста добри резултати за хедшота,само ти се 4удя защо смяташ 4е юсп-то прави преднамерени глави то се прави но с уговорката ,4е
1Противника няма шлем
2Сложил си заглушител
3рядко от първия куршум(това зависи от разтоянието),най 4есто глава се прави от 2 или даже 3 куршум
Така 4е един съвет от мене слагайте динамик гросхайр пускате по един куршум в горната 4аст на тялото и ако сте то4ни до 3-4 куршум противника е ликвидиран дори без хедшот,естествено вземете и се нау4ете с калака форс



Тема Re: Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете...нови [re: HAMELEONA]  
Авторzyt (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 02:25



Странно дотук никой не спомена за Steyer Aug - супер точен при стрелба без оптика. За жалост обаче той заено с m4a1 са на върха на класацията по точност !!!
Аз обаче режа здраво с калашника...
...ако искате може да уговорим някой ден да се попуцаме в някой от сървърите на матрицатта...



Тема Re: Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете...нови [re: zyt]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано24.06.02 11:47



аре,довечера след 8ч съм из CS или CPL/то сега го няма,OGL е на негово място/,дано се засечем

P.S. аз играя теро предимно и ако видя някой от вас в контра-теро отбора/awp,set,zyt,hameleona(май ми е познат този ник),sarafova/ . ми става приоритетен за трупиране :)
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от pian на 24.06.02 11:53.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от pian на 24.06.02 11:54.</EM></FONT></P>

Редактирано от pian на 24.06.02 12:12.



Тема Re: Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете...нови [re: pian]  
Авторzyt (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 12:29



Днес понеделник 8 часа!
Драснете някой ницк тука...
...или тези зад които стоят мненията ви са си тези с които играете?



Тема Re: Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете...нови [re: zyt]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 17:36



dnes!!to tva mi e i CS nika,are dano se namerime



Тема Re: Ама Ние тримката хубаво си говорим, та я кажете...нови [re: HAMELEONA]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано25.06.02 17:09



аз бях до 24.00ч ама не видех никой от вас,довечера пак съм там




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.