Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 17.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема KODOVE  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 00:52



Ta tezi koito iskat kodove eto vi edin sait i stiga ste pisali gluposti http://www.m*****.com/bb/portal.php

p.s. Neshto ne sym go napisal pravilno mai



Тема Re: KODOVEнови [re: DDD]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 13:47



tia deto iskat kodove da pusnat y nekoia tyrsa4ka "counter strike cheats"-tolkova li nemat akul da se setiat
codove kolko iska6,ama kyv e smisalat...?



Тема Ами за lamer-ите...нови [re: pian]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано14.06.02 16:39



има голям смисъл, не мислиш ли? Като ги мързи да се научат, или просто не могат...
Браво, DDD!

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: Ами за lamer-ите...нови [re: sarafova]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 17:04



бе те кодовете могат да ти развалят кефа от играта като ги ползваш-така се преебах с DOOMа-след като разучих пинизите за безсмъртие и оръжие играта рязко ми утъпя щото като запецнех некаде не можех да се удържа да не вкарам cheat.



Тема DOOM 2...нови [re: pian]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано14.06.02 18:24



Ех, каква игра беше! Това беше Първата ми сериозна игра. Ще кажа само, че след нея съм играла сериозно само Diablo 1, Lords Of The Realm 2, Кармагедон и Counter-Strike. Както виждаш, при екшъните, от Doom 2 направо скачам на Това-за-което-ни-е-думата Брат ми беше Много добър на Doom 2 - била съм свидетел как минава Всички нива, без чийт, и започвайки само с пистолет
Преди време бях в един клуб, бяхме си уредили да ни инсталират специално Doom 2 и направихме добра мрежа..., а пък едни Малки, като видяха как играем Само с клавиатура, се зачудиха каква е тази игра

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: DOOM 2...нови [re: sarafova]  
Автор AWP (новак)
Публикувано14.06.02 23:08



AAAAAAAAAAA Bravoooo DOOOOOM
Naiiiiii qkata igraaa
i az skoro igrah mreja na doom2 (v daskalo v 4as po informatika) za purvi put ama nqkoga predi kak sum se gur4il vkushtii ma pak poslednoto nivo i do den dneshen ne sum go minaval edin aver mi pokaza kak se minava s kod za minavane prez steni ama nikoga ne sum vijdal nqkoi da go minava bez kodove ako nqkoi znae kak da kaje

My gun's in my hand so tell me who's the man?


Тема Re: DOOM 2...нови [re: AWP]  
Автор |SET| (запознат)
Публикувано15.06.02 11:34



hehe DOOM
az za 1 pat kato ia vidiah ne mojah da razli4a 4e tva deto go so4i e pistolet
posle s edin priatel ia igraehme i postoianno imashe konsultacii po telefona koe kak se minava i koi kade e stignal :))
ama zacepih na 1 nivo deto ne namerih put sa ne znam 18 ili 28
i ne sam igral ot togava

File not found (A)bort, (R)etry, (G)et a beer ?


Тема Re: DOOM 2...нови [re: AWP]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано17.06.02 11:33



DOOM2 poslednoto nivo go minax samo 1 put-trebva da se ka4i6 na pilona sre6ty ystata koiato plue dzverove i da ia celi6 s raketi (ako polzva6 kod ystata e bezsmurtna, dokolkoto si spomniam)-za design DOOM e nai-iakata igra koiato sum vijdal-trebva da napraviat "remake" s gotina grafika i dvijenie.



Тема Re: DOOM 2...нови [re: sarafova]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано17.06.02 12:27



I az-doom,heretik/malko typa/,Dark Forces i sa CS.
Descent be6e za vremeto si mnogo iaka igra-to i dosega ne sum vidial takava grafika pri tolkova dinamika/verno 4e se4e6e mnogo,ama na DX4-100Mhz s 12Mb RAM vse pak :)/
Tie Figter su6to ne be6e lo6a,no mnogo kysa be6e-za sedmica ia prevyrteh.



Тема Re: DOOM 2...нови [re: pian]  
Автор Por4eto (непознат )
Публикувано17.06.02 14:51



A za Duke Nuken kakvo shte kajete? Spored men tq e po-qka shtoto imashe qko maitapi v neq, za vremeto si beshe mnogo dobra! Ako i cs-to go napravat malko po-svejarsko shte e po-interesno spored men.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.