Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 17.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема cs 1.5нови  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 16:07



imalo riko6eti y novata versia/vse oste beta/
kvo zna4i "lamer" be?



Тема ха-ха, lamer буквално...нови [re: pian]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано04.06.02 17:15



означава "слабак"
1.4 е достатъчно Тъпа, чак пък нова версия с нови "екстри"
BTW: то и в 1.3 си има порядъчно рикошети


"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Редактирано от sarafova на 04.06.02 17:26.



Тема Re: ха-ха, lamer буквално...нови [re: sarafova]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 17:25



така пише у некакав сайт,аз не съм играл



Тема Re: ха-ха, lamer буквално...нови [re: pian]  
Автор AWP (непознат)
Публикувано13.06.02 11:14



Da ama lamera si e prav v4era izleze 1.5 i ima rikusheti i sobstvena anti-cheat system YPAAAA

My gun's in my hand so tell me who's the man?


Тема Re: ха-ха, lamer буквално...нови [re: AWP]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано13.06.02 13:53



Ама и в 1.3 Има рикошети! Това за античийт система е добро нововъдение Ти играли го вече?

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: ха-ха, lamer буквално...нови [re: sarafova]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 15:51



ama v1.4 nema ricosheti,samo na granatite razbirase.
lamer ot "lame",ama go nema y re4nicite.



Тема Как да го няма?!!... [re: pian]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано13.06.02 16:45



Дори в Скапания ми компютърен речник го има...
Ами 1.4 за мен е голяма глупост...никога няма да си го сложа в клуба. Явно идеята е била за подобрения в реализма на играта, ама не се е получило. Това с различната големина на мишената става..., но това да не можеш да тичаш и да скачаш, нямам думи. Аз мога да си тичам и скачам непрекъснато, пък какво остава за тренирани войници! Ако са искали нещо такова да бяха направили същото, но само ако си на Червено, например. Абе глупости

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: Как да го няма?!!...нови [re: sarafova]  
Автор kenny mccormick (troublesome)
Публикувано13.06.02 17:23



искам да видя как ще направиш 5 поредни скока докато тичаш и 5те да са еднаква височина.. ако може с deagle 2 kg AWP 11 kg + патрони 1кг и жилетка 1кг и ноб 800 г.... това и супермен не го може, камо ли някакви си войници..

Hokus Pokus Jokahz Ryde

Тема Re: Как да го няма?!!...нови [re: kenny mccormick]  
Автор AWP (непознат)
Публикувано13.06.02 18:51



I.
Mi to za realno da taka e po realno ama vse pak tova e igra. Triabva ot vreme na vreme da ima qki izbuhvaniq kato naprimer da izlezesh na 3ma s usp i da gi prebiesh ama sega ve4e e napulno nevuzmojno osven ako ne sa mnogo slabi. Sega sa pulni serverite s chakali deto stoqt samo na edno mqsto cql rund. Ma men puk ne mi puka shtoto si gi plqskam s AWP-to puk s nego taka ili ina4e ne skacham :))). Ma mi beshe baq trudno da se ottucha da ska4am dokato vurvq.

II.
V moq rechnik namerih samo tova:

lame [leim] а 1. куц, хром, сакат; ~ of/in one leg куц с единия крак; to go ~ окуцявам; 2. слаб, неубедителен, незадоволителен; 3. неправилен, неравен (за стих, размер), Ћ to walk o.s. ~ не ми остават крака от ходене.


III.
Ne sum igral 1.5 predi malko svurshiha da se durpat update-tite sled malko shte si gi probvam sam pone da vidq rikushetite ama te skoro v telecomsa (t'va e vuv VARNA) shte slojat. i chak togava shte moga da ia probvam naistina.

My gun's in my hand so tell me who's the man?


Тема ха-ха, съвсем вярно...нови [re: AWP]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано13.06.02 22:39



Загуби се предимството на Добрите и тези, които владеят движенията перфектно. Сега гледам само разни клечат едни срещу други и се стрелят, ха-ха, Тъпотия голяма.
Питаш ли ме мене, когато седнах за първи път на 1.4, даже и не бях забелязала, че е нова версия... напазарувам си и тръгвам устремено да заемам позиции, като си подскачам по навик... "останалото е история". Освен това Аз по принцип много използвам скока и по време на стрелба или 1v1... Така че 1.3 RulZzz!!!

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.