Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 28.04.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Я кажете, вярно ли е, че...  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано08.06.02 13:39



като играеш от позиция на Лявата ръка бомбите се мятат по-силно... казаха ми така, ама не ми се вярва?!

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: Я кажете, вярно ли е, че...нови [re: sarafova]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 15:46



абе, май не е вярно



Тема Казаха ми и друго такова странно...нови [re: pian]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано13.06.02 13:51



че, Първите два патрона на 1/3 били fake..., как мислиш за това?! Приятеля дето е решил така, винаги си ги изтрелва в началото... Май нямам такова впечатление, ама понякога има място за съмнение?!!

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: Казаха ми и друго такова странно...нови [re: sarafova]  
Авторpian (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 16:02



dokolkoto si spomniam sum ybival s pyrvite 2 patrona/az ako nemam pari nai malko za AK vzimam1-3,pu6kite i karte4nite pistoli mnoo riadko gi izpolzuvam/
dove4era 6e probvam
a tva za liavata ryka moje i da e verno-ot mnoo onanirane 6e da e zaiaknalahehehe, osobeno polisa-te sa specove po taia 4ast



Тема Re: Казаха ми и друго такова странно...нови [re: pian]  
Автор |SET| (запознат)
Публикувано15.06.02 11:56



tz ne e viarno
skina do 1.3 se sustoeshe ot 4 fila
v 1.4 i 1.5 se sustoi ot 3
zna4i edin za tva deto vijda toia deto igrae
1 kato orujieto e na zemiata
i edin kato orujieto e v drug igra4
dali e ot liavo ili ot diasno ne e vajno zavisi kak si sviknal
az sam vijdal igra4i deto si iztrelvat purvia planitel na deserta shtoto ne bil to4en

File not found (A)bort, (R)etry, (G)et a beer ?


Тема Re: Казаха ми и друго такова странно...нови [re: |SET|]  
Авторzyt (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 02:31



1. Гранатите не се хвърлят по-силно с лявата ръка.
2. При версия 1.3 като влезеш в играта и първия пълнител наистина не е точен (става въпрос за пистолетите ;след retry или reconect не се проявява това). Решението е много просто - изстрелва се някакво количество патрони (може и един) и се презарежда, след което "проблема" го няма.



Тема Re: Я кажете, вярно ли е, че...нови [re: sarafova]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано24.06.02 01:27



Когато играеш от позиция с лява ръка ти също виждаш и противници и съотборници-леваци,та зна4и не мяташ гранатата по силно.а зут ви обясни проблема при 1,3 но сега ве4е се играе с 1,5,а да и това 4е първите два кур6ума на 1,3 са нето4ни са пълни глупости запомнете едно от мене НА ВСЯКО ОРЪЖИЕ ИМЕНО ПЪРВИТЕ 3 КУРШУМА СА НАЙ ТО4НИ!!! единствената уговорка тук е 4е при Ак-47 първия куршъм е ниско в краката а ве4е втория е по вискоко това е винаги при стрелба с откоси,но вси4ко това зависи от разтоябието все пак.Приятна игра на вси4ки:)))
п.п в клуб вироса(студенски град) има доста жени които играят даже отбор си имат,ако искаш намини при тях и се разберете да се вклю4иш и ти към тях



Тема Re: Я кажете, вярно ли е, че...нови [re: HAMELEONA]  
Авторzyt (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 02:34



Ако искаш идвам и ти показвам как след join не първите два, а селия първи пълнител е неточен, но ще искам да заложиш пари!!!



Тема Re: Я кажете, вярно ли е, че...нови [re: zyt]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано24.06.02 12:08



само на пищовите ли ?



Тема Това ми звучи по-скоро като...нови [re: pian]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано25.06.02 12:53



Някакво суеверие Отдавна го пробвах това - пистолетите на 1.3 и в Нито един случай някой куршум не се оказа неточен... де да знам

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.