Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 27.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Помощ!!!Как да си пусна ботовете?нови  
АвторHeщacтнa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 13:58



Моля помогнете ми!!!! Имам CS и всичките ботове и нямам идея как да си ги пусна! Много благодаря предварително!



Тема ti da ne se maitapi6нови [re: Heщacтнa]  
Автор nabora (новак)
Публикувано17.01.02 15:51



we to lesno be
nai lesno puska6 konzolata s `
i pi6e6 addbot i 1 ili 2 v zavisimost kav bot iska6
1-terorist
2-kontra



Тема Re: ti da ne se maitapi6нови [re: nabora]  
Авторнeщacтнa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 16:11



Мамка му не става. Много преди да стигна до форума питах и разпитвах, всеки ми го казва това, вкл. и някакъв начин през енджина на Халф Лайф, но не става. Казвай друг начин.



Тема Re: Помощ!!!Как да си пусна ботовете?нови [re: Heщacтнa]  
АвторAWP (Нерегистриран)
Публикувано18.01.02 01:38



otidi na nuclearbox.com i si drupni novi :>>
az imam podbot malko sa tupi4ki ama sami vlizat daje dosadni stavat
are



Тема Re: Помощ!!!Как да си пусна ботовете?нови [re: AWP]  
Авторrumba (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 09:56



HaHa.... Che Ti VUobshte imash li istalirani botvoe bre ..... imash li console ??? che da iskash da si pusnesh ?? ako ti trqbvat botove... si kaji mail ... she ti gi pratq botovete na maila :) ako iskash de ..



Тема Re: Помощ!!!Как да си пусна ботовете?нови [re: rumba]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано26.01.02 18:13



Ще подскажа нещо на всички отворковци тук: аз имах също проблеми с ботовете- не излизаше конзолата, след много ровене във .nfo,.cfg, etc., файлчета видях на едно място, че в конфигурационния фаил на играта ако пише ^0.0000^ или нещо подобно- забравяте за ботове- та това нещо се променя на ^1^ и проработва- заклевам се при мене проработи!

А какво толкова му харесвате на тоя CS- мен повече ме кефи Return to castle... Soldier of Fortune или нещо подобно. Сигурно не разбирам, ама нещо хич не ми харесва тая игра.

Чао




Тема Re: Помощ!!!Как да си пусна ботовете? [re: Heщacтнa]  
АвторPor4eto (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 22:58



Abe nqma smisyl da gi podkarvash tiq lamerski botove, po-dobre si iztegli nai-novite PoD bot za koito smeq da stvardq che sa dosta dobri, pone ti she ti e interesno dokato igraesh:)
Ako ne mojesh da gi namerish si dai maila da ti gi prata i she ti kaja kak se puskat, za tqh ne ti trqbva consola



Тема Re: Помощ!!!Как да си пусна ботовете?нови [re: Por4eto]  
Автор |SET| (запознат)
Публикувано07.02.02 13:10



PoD bot sa the best
www.botepidemic.com ima edin ton botove za vsekakvi igri na koito izobshto ima botove

i ne e nujno da imash konzola prosto natiskash "=" i ti izliza menu i ot tam si izbirash kolko kakvi i s kva sila da sa daje moje da izberesh kakvo orugie da izpolzvat :))

az sam lud puskam 30 bota da igraiat samo s nojove zimam edno AWP i se ka4vam taka nekade po na visko
da vidish kvo stava :))



Тема Re: Помощ!!!Как да си пусна ботовете?нови [re: |SET|]  
АвторLittle_Nikky (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 13:58



ami moito mom4e mi ti si mnogo zle ama mnogo sho ne probvash samo s bota na 100 skill i ne samo s nojove da vidim togava kvo stava!!!!!



Тема Re: Помощ!!!Как да си пусна ботовете?нови [re: Little_Nikky]  
Автор terminator.x (водопроводчик)
Публикувано10.02.02 13:14



az pyk si imam PODBot 2.5 i si slagam na 100 skill+inhumanturns+shootthroughwalls+vsi4ki gadni extri Ko she mi kajesh!

cold lampin, cold cold lampin



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.