Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема боли ме с кола масканови  
Автор тparиkoмeдия (тцтцтц)
Публикувано06.08.09 09:35



Поимогнете ми ? Искам да се обезкосмявам с кола маска, защото е по-за дълго , по-качествено и просто искам.
Обаче проблема е че много ме боли и не мога да издържа на болката.При първото отскубване пищя като заклана.Дайте идея как да намаля болката до поносима, зада се епилирам качествено.Бръсненето ми омръзна и резултатите не са добри, а с депилатоар ми е неудобно.



Тема Re: боли ме с кола масканови [re: тparиkoмeдия]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано06.08.09 10:24



В началото боли, след 3-4 процедури свикваш

.



Тема Re: боли ме с кола масканови [re: тparиkoмeдия]  
Автор DeciDida (член)
Публикувано09.08.09 18:27



аз се мажа от известно време и със скай фейс и така изтъняха, че излизат по-лесно и не боли така. може и това да опиташ. но наистина и с времето се свиква.



Тема Re: боли ме с кола масканови [re: DeciDida]  
Автор тparиkoмeдия ()
Публикувано11.08.09 17:43



имам въпросче.
може ли си се бръсна няколко пъти и да ползвам крема , за да изтънеят малко, че тогава да почна със скубането , че иначе мнооого ме боли



о-ппа имам и още едно питане
четох на 2-3 места по форумите в нета за някакъв турски мехлем от времето на наште баби дето като се намажеш и ти опадват завинаги.
наистина ли е съществувало подобно нещо и ако да , то как мога да се сдобия с рецептата



Тема Re: боли ме с кола маска [re: тparиkoмeдия]  
Автор Щe видя... (ще видя...)
Публикувано11.08.09 21:21



Наистина кола маската боли. Особено е болезнено по вътрешната част на бедрата. Има хора с различен праг на чувствителност и при някои хора болката е ужасяваща. Аз лично ползвам кремчета, както и крем за след депилация за бавен растеж на косъма. Има богат избор на кремчета.

Не зная какъв е турския мехлем, но ще ми е интересно да разбера.





Тема Re: боли ме с кола масканови [re: тparиkoмeдия]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано13.08.09 12:32



Най-приятелски те съветвам да избягваш употребата на подобни "турско-бабини" рецепти. Има много вещества и комбинации от такива, които предизвикват дълготрайно опадане на космите, но нито едно от тях не е полезно за здравето ти, а смятам то е доста по-важно от красотата

.



Тема Re: боли ме с кола масканови [re: surfline]  
Автор Щe видя... (ще видя...)
Публикувано14.08.09 21:10



Така е сърфлайн.
И депилаторите са много вредни, но само с тях е безболезнено. Съдържащите се вещества и химикали са много отровни за кожата и затова гледам да ги избягвам доколкото мога....



Тема Re: боли ме с кола масканови [re: surfline]  
Автор the_black_dahlia (непознат)
Публикувано16.08.09 11:52



Аз съм пробвала само 1 или 2 пъти с кола маска, естествено, много ме боля. На скоро се обезкосмявах с епилатор. Първият път добре, обаче после едни враснали косъмчета. Космите, които растат не могат да излязат на повърхността на кожата. У въпреки, че се ексфолирах всеки път в банята най-щателно, пак така ми се получаваше. Напоследък си ползвам самобръсначката. Пък май трябва да ида някъде на кола маска, да не се опитвам вкъщи, че едно такова странно усещане, страх ме е да дръпна рязко лентата. Може и аз да пробвам някой крем за намаляване на разтежа. Вие от кои сте доволни?






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.