Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Парфюми олекотен вариантнови  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано21.07.09 13:03



Не се сетих за по подходящо заглавие. Става въпрос за парфюми в оригинална опаковка, но с по малко капки, т.е разредена консистенция. Интересува ме заслужава ли си? То ясно че няма да са толкова трайни, но да не са като вода? Пробвах тестери на ползвани от мен парфюми, като оригинала са. Много евтини ми се струват, чак съмнително. Любимата ми Еуфория на Келвин Клайн 100 мл.- 30 лв. Цял рафт по 15 лв за 100 мл, но не ги гледах какви са. Видях Булгари, Живанши.



Тема Re: Парфюми олекотен вариантнови [re: _belladonna_]  
Автор Щe видя... (ще видя...)
Публикувано05.08.09 16:05



Има ги наливни на Рефан.

Разликата не се усеща да е голяма, можеш да си вземеш в малко шишенце за да не пълни чантата





Тема Re: Парфюми олекотен вариантнови [re: Щe видя...]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано05.08.09 17:11



Наливни ли? Това пък съвсем подозрително изглежда

Аз вече питах в магазина дали са оригинални. Отговорът- да, но с консистенция 50:50. Купих си Еуфория 100мл -30 лв и Органза 100 мл - 15 лв. Доволна съм. Понякога, зависи от ежедневието се парфюмирам втори път за деня, но Еуфорията два пъти я разпознаха, което още веднъж ме убеждава че аромата е като оригинала. На Рефан не знам какви са.



Тема Re: Парфюми олекотен вариантнови [re: _belladonna_]  
Автор Щe видя... (ще видя...)
Публикувано05.08.09 22:24



Еми щом имаш оригинален, наливните са олекотени и може да си дозираш аромата с капки. И да не са оригинални, аромата им е същия.



Оригиналните са задължително с хлорограма и бар код. Нямат ли хлорограма, каквото и да ви говорят е под съмнения.



Тема Re: Парфюми олекотен вариантнови [re: Щe видя...]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано06.08.09 09:40



Нямат хлорограма и бар код.





Тема Re: Парфюми олекотен вариант [re: _belladonna_]  
Автор Щe видя... (ще видя...)
Публикувано06.08.09 09:48



Интересно как се продават такива парфюми в магазинната мрежа? Или са оригинални и контрабандни, или са много добра имитация





Тема Re: Парфюми олекотен вариантнови [re: Щe видя...]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано06.08.09 09:57



По скоро второто. Може и имитация да са, но са много сполучливи.



Тема Re: Парфюми олекотен вариантнови [re: _belladonna_]  
Автор Щe видя... (ще видя...)
Публикувано06.08.09 10:06



Наистина има много сполучливи имитации


Дано да са трайни



Тема Re: Парфюми олекотен вариантнови [re: _belladonna_]  
Автор PPP (една)
Публикувано06.08.09 10:24



Ментета са. Знам от сигурен източник, че от парфюмерийните магазини (например Beauty Zone) изхвърлят празни шишета вечер, предимно тестери, циганите чакат до кофите, вземат ги и ги продават на хора, които изработват ментета.
Затова, като ви свърши оригиналния парфюм, счупете шишето, преди да го изхвърлите.



Тема Re: Парфюми олекотен вариантнови [re: _belladonna_]  
Автор mobifan (непознат )
Публикувано19.08.09 08:51



накара ме да се разсмея,за което много ти благодаря!!

50 на 50 парфюм не бях чувал а с това си вадя хляба.става въпрос за откровенни ментета. това което наричаш контрабанда си има друго име-паралелен внос! но тук става въпрос точно за менте! твой си е избора дали да ги купуваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.