Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Черни точкинови  
Автор *SinCity* (MetalHeart)
Публикувано13.07.09 06:52



Здравейте. Не знам тук ли трябва да пиша или в Медицинска, но от доста години имам проблем с черните точки, които се появяват на всевъзможни неща. Естествено имам мазна кожа. Кажете как да се справя с тях. Компреси ли да им правя, да ги изтисквам ли... те пак се появяват. Просто ми трябва някакво крайно решение. На 27 години съм ако това има някакво значение.



Тема Re: Черни точкинови [re: *SinCity*]  
Автор PPP (една)
Публикувано13.07.09 14:12



Консултирай се с дерматолог. Той ще ти каже как да се грижиш за кожата си и какви продукти да използваш. Много е важно доброто почистване.



Тема Re: Черни точкинови [re: *SinCity*]  
Автор bella_beluchi (непознат )
Публикувано04.08.09 11:03



Ох и аз съм така.
справих се с Cleneance K на avene и Normaderm на Виши.
има ефект, но не можеш да се отървеш изцяло и завинаги, особено ако живееш в голям град с тази мръсотия навсякъде.



Тема Re: Черни точки [re: bella_beluchi]  
Автор Щe видя... (ще видя...)
Публикувано05.08.09 16:09



За черни точки и мазна кожа е задължително редовния пилинг може в домашна обстановка, антибактериален лосион за измиване на лицето и ползването на матиращ крем!

Всякакви други кремове влошават кожата. Марката не е от значение зависи от чувствителността на кожата на всеки един човек.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.