Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос за гримиране и зъби  
Автор 3ЩЛ (непознат )
Публикувано01.06.09 12:11



Зъбите ми са криви и с възрастта продължават да се кривят, на 33 год. съм.
Реших, че ще слагам брекети, но докато събера пари как мога да прикривам този дефект?
Има ли някакви хитрости?
Например мисля, че трябва да използвам по-незабележимо червило не в червената гама, а по-телесно или може би розово?
Ще се радвам на всякакви мнения! Благодаря предварително!



Тема Re: Въпрос за гримиране и зъбинови [re: 3ЩЛ]  
Автор alicealicealice (усмихната)
Публикувано03.06.09 09:46



Здравей :)
За да не привличаш вниманието на околните върху нещо, което не одобряваш, не е необходимо да го оцветяваш ярко принципно... Изборът на тъмно или пък ярко червено/розово/оранжево червило моментално привлича вниманието върху състоянието на зъбките. Същото се отнася и за всякакви течни червила, блясъци, брокати и т.н. Спокойно можеш да избереш цвят близък до естествения... ако държиш да си с червило. Ако искаш мога да ти посоча конкретни номера на червила точно с такъв цвят. Самата аз ги предпочитам! Седят много красиво! Можеш да акцентираш очите си /сигурна съм, че си ги харесваш ;)/ и цялото внимание да заковеш там! М?



***ЛЮБОВТА ПРОЩАВА ИЛИ ВСИЧКО ИЛИ НИЩО!!!***

Тема Re: Въпрос за гримиране и зъбинови [re: alicealicealice]  
Автор 3ЩЛ (непознат )
Публикувано03.06.09 17:09



Да, много ще съм ти благодарна за номер на червило с телесен цвят!
Предпочитам все пак да има и някакъв цвят/оттенък защото аз съм доста светла и бледа и не използвам пудра, руж или перли.
Също така много ще се радвам да ми кажеш и молив, с който са едни и същи с червилото, защото аз не мога да си слагам червило ако преди това не съм очертала с молив.
Много ти благодаря!





Тема Re: Въпрос за гримиране и зъбинови [re: 3ЩЛ]  
Автор alicealicealice (усмихната)
Публикувано04.06.09 09:46



;)
Ще ти пусна направо два линка да се ориентираш и точно как изглеждат...
http://www.rimmellondon.com/US/products/lips/product.aspx?id=315
Това е едното... Цвят Paradise 032
Другото е
http://www.maybelline.co.uk/WHAT_S_NEW/Moisture_Extreme.aspx
Цвят Desert bloom 633
Надявам се да останеш доволна и да забравиш за този *проблем* скоро...
Молив за устни не ползвам, тъй като ми се струва излишно... Можеш спокойно да пробваш без




***ЛЮБОВТА ПРОЩАВА ИЛИ ВСИЧКО ИЛИ НИЩО!!!***

Тема Re: Въпрос за гримиране и зъбинови [re: 3ЩЛ]  
Автор c.o.n.t.e (мацка)
Публикувано27.06.09 00:10



Как вървят сега цените?
Знаеш ли че има такива които се слагат отвътре на зъбите и не се виждат...?Както си го представям ще е доста неудобно...

JUST GORGEOUS



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.