Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 27.07.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Антицелулитен сапуннови  
Автор biz (задоволена)
Публикувано16.09.08 11:44



Почти случайно преди около две години си купих антицелулитния сапун на Рефан - http://www.refan.com/product_info.php?products_id=460. Естествено, бях изключително скептично насторена. Но резултатите бяха страхотни!
Това лято за два-три месеца спрях употребата му. Честно казано бях решила, че така и така имам чудесна кожа той не ми е необходим. Обаче бях неприятно изненадана от появата на неприятни тръпчинки по бедрата и дупето. Веднага си набавих сапуна и повярвайте ми само за няколко дни върнах предишната си форма!
Знам, че звучи невероятно, но е факт! Истината е, че винаги съм била доволна от сапуна, но чак сега реално виждам действието му.
Затова мисля, че си залужава да бъде изпробван.
Ако някой има впечатление може да ме допълни





Тема Re: Антицелулитен сапуннови [re: biz]  
Автор cina2 ()
Публикувано24.09.08 17:44



Бях си купила точно този сапун преди повече от 4 години - с гъбичката в него, нали? След епилация вършеше чудесна работа. Харесвам и другите сапуни на "Рефан", най вече "Морско дъно" - с делфинчето и ментовия - лятото охлажда. Обаче каква беше изненадата ми тази пролет, за два сапуна, май бяха карамфил и лавандула, платих над 9 лева. Изобщо не погледнах цената, до тогава струваха около лев за 1 бр. Е, спирам ги вече. Този, антицелулитния, тогава беше над 3 лв.



Тема Re: Антицелулитен сапуннови [re: cina2]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано24.09.08 19:54



Миналата зима си бях купила от Халите в Пловдив сапуна, дневен и нощен гел против целулит в комплект за 19 лв.
Обаче при мен не забелязах кой знае какъв ефект. Кожата се изглажда доста и е много мека, но целулитът не е намалял поне видимо.





Тема Re: Антицелулитен сапуннови [re: biz]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано25.09.08 14:16



Преди няколко години едно момиче ги препоръча и оттогава почти не спирам да ги ползвам, видим целулит нямам, но не ги спирам за повече от месец


За съжаление смениха серията и сега е червена с някакви добавки, цената разбира се е по-висока.

Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!

Тема Re: Антицелулитен сапуннови [re: biz]  
Автор hidrazin4o (член)
Публикувано14.10.08 01:24



Яко спам и безплатна реклама а ?!


Вярно, добър сапун ама нищо повече ! Има и евтини турски които са почти толкова добри и се намират в близкия супер на смешни цени в с равнвние с Рефан.
Сега пък ако успееш да ме убориш като ми обясниш как един сапун ще ти премахне целулита цена няма да имаш !!!
Е поне ще има на какво да се смеем с колегите.
А и между нас казано Рефан няма нужда от реклама, не като пълните боклуци на АВОН примерно.
Успехи в маменето на "невинни" блондинки !!!!!.....
Ако не успееш с някоя - дай я насам!


Редактирано от surfline на 15.10.08 23:50.



Тема Re: Антицелулитен сапун [re: hidrazin4o]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано15.10.08 16:22



Тонът ти не е подходящ за този клуб, ако имаш различно мнение по поставеният въпрос, можеш да споделиш с някакви по-конретни факти, обяснения или примери.

Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.