Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 14.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Hair Minimizing Complex - Body Lotionнови  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано21.08.08 15:42



Още едно ЗДРАВЕЙТЕ от мен!

Започнах да използвам един нов за мен продукт, който ми подариха: Hair Minimizing Complex - Body Lotion на Oriflame.

Подходих много резервирано към него, но се оказа, че има ефект.
Това ме накара да се поразтърся из нета за подобни продукти, защото веднага си помислих, че може би има и много по-ефикасни.
Открих това-онова, но все в чужди форуми.
Подозирам, че на нашия пазар липсват такива продукти, или аз не съм гледала както трябва.

Въпросът ми е: Можете ли да ми препоръчате и друг продукт за hair minimizing?


П.С. Ако има и други такива, като мен, за които артикулът е нов, пояснявам че това е лосион за тяло. Маже се сутрин и вечер по местата, където има нежелано окосмяване. Не само след кола, примерно, а всеки ден - сутрин и вечер.

Резултатите са следните:
- космите доста силно се разредиха;
- някак си изтъняха и явно им стана нещо на корените, защото много лесно излизат (минавам се и с епилатор);
- кожата става много гладка, мека и еластична;
- мирише приятно.





Тема Re: Hair Minimizing Complex - Body Lotionнови [re: Jennifer:)]  
Автор astra76 ()
Публикувано21.08.08 19:17



Johnson имат подобен лосион, но не съм открила да има промяна след ползването му!



Тема Re: Hair Minimizing Complex - Body Lotionнови [re: astra76]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано21.08.08 19:31



Благодаря ти, че ми каза за Johnson.





Тема Re: Hair Minimizing Complex - Body Lotionнови [re: Jennifer:)]  
Автор chanel19 (Soir De Lune)
Публикувано22.08.08 14:00



Има на Academie - ACAD'Epil, Collin Creme Propill, Guinot - Epil Soleil и на Led - Kerapil - но май е поскоро против врастване. Също има на Avon, но както всичко от марката не е много добро. За тези се сещам в момента, като от първите две съм най-доволна.





Тема Re: Hair Minimizing Complex - Body Lotionнови [re: Jennifer:)]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано23.08.08 12:38



Миналото лято ползвах този на Джонсън, определено бях доволна. Аз като се оскубя с епилатора, обикновено след три дена не мога вече да покажа крака. Докато ползвах Джонсъна определено не че намаляха космите, ами някак по-меки и тънки станаха сякаш, по не се забелязваха. Отделно това, дето кожата ми беше по-мека и гладка. За съжаление нещо не го виждам от тогава. Не знам защо така го спряха.

Току що прелистих целия каталог на сайта на Орифлейм, но такъв продукт не видях. Що така?
Ти си сладка отрова, глътка самота
Ти си болка, която крия вътре в мен

Редактирано от MaмaMъpмopaнa на 23.08.08 12:50.



Тема Re: Hair Minimizing Complex - Body Lotionнови [re: Jennifer:)]  
Автор misleading (страстна)
Публикувано23.08.08 13:50



А ти за колко време видя резултата и в крайна сметка спряла ли си да го ползваш?



Тема Re: Hair Minimizing Complex - Body Lotionнови [re: chanel19]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано24.08.08 08:05



Благодаря ти, chanel19, но тези продукти има ли ги на нашия пазар?
Много непознато ми звучи марката.



Това за врастването е много интересно, значи имало и такъв продукт!
Чудесно, трябва да се поразтърся.
Как се ползва - мажеш се превантивно, или след като видиш, че ти расте подкожен косъм, тогава се мажеш?



Тема Re: Hair Minimizing Complex - Body Lotionнови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано24.08.08 08:14



А, сериозно ли го няма в каталога?
Пак казвам, подарък ми е, но със сигурност е орифлеймски продукт.

Ето как изглежда, но тази снимка я взех от руски сайт.
Да не са го махнали вече от каталога?
Еее, не е истина!
Ще разгледам отново по-спокойно онлайн каталога на Орифлейм.



А защо космите ти израстват за три дни?
Може би епилаторът ти не ги изскубва, а само ги прекъсва?

Наистина, точно така се получи и при мен - изтъняха, намаляха и кожата стана гладка.



Тема Re: Hair Minimizing Complex - Body Lotionнови [re: misleading]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано24.08.08 08:18



misleading,
първоначално ползвах продукта неправилно

.
Мислех, че се прилага само след епилация и е нещо като препаратите, които козметичките ти слагат след кола. Това означава, че съм изгубила месец-два заради това.

След това се зачетох по-внимателно, а там си пише, че трябва да се маже сутрин и вечер. Признавам, подходих скептично, но започнах да се мажа, защото ароматът е приятен и кожата става много приятна.
Може би след около три седмици видях ефекта.
Сега вече се мажа с мисълта, че действа. Може би и това да помага.
Нямам представа какво ще се случи, ако го спра.




Тема Re: Hair Minimizing Complex - Body Lotion [re: Jennifer:)]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано24.08.08 11:25



Благодаря за картинката, аз имах спомен, че имаше такъв продукт, но ето че не го намерих. Но ще се разпитам.
А защо така се получава с моята растителност .... идея нямам. Мислила съм си, че може да е нещо от епилатора ми, да не действа добре, но същото почти се получи и когато ходих на козметик за кола маска. А ходих сигурно повече от година, не е еднократно да кажеш нещо не е било правилно. Но факт, в най-добрия случай до към седмица положението е що годе прилично, след това забрави. А пък такова нещо като четири седмици гладки крака направо ми е в сферата на научната фантастика


Точно затова така се израдвах на ефекта на Джонсъна миналото лято, че поне не се забелязваха толкова и можеше да се изтрае няколко дена повече без ново скубане. В момента ползвам такъв продукт на Авон, но за съжаление не забелязвам чак такъв ефект.
Сега си погледнах епилатора - Philips Satinelle Sensitive. Имам го от десетина години някъде. Честно казано не мога да твърдя със сигурност, но ми се струва че проблемите с космите почнаха след като родих. Просто имам спомен, че втората половина на бременността я изкарах с рокли до коляното, не съм имала нищо дълго, а не помня да съм се скубала през 3-4 дена. Нито ще тръгна да си вея космясалите крака, така че явно тогава са изтрайвали повече време. Но сега - тц. Постоянно имам врастнали косъмчета, растат си някъде под кожата и трябва да ги разчопля с пръст да се покажат и да мога да ги оскубя. Та явно след едно скубане, тези врастналите по някакъв начин се подават, защото изглеждат сякаш са на поне седмица и това за 2-3 дни само. Отделно е много неприятно винаги с някакви червени точки, възпалени и гадни. Сега от 2-3 седмици зарязах епилатора и си взех депилиращи кремчета, просто защото не ми се губеше пак цял час в бръмчене. И просто не мога да повярвам, че може да имам такива крака - гладки без нещо някъде да драска. Но и този ефект е за ден до два, щото пак порастват.
Такива ми ти работи.
Ще го потъся този Орифлейм, пък да видим

Ти си сладка отрова, глътка самота
Ти си болка, която крия вътре в мен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.