ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 01.10.14 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Пъпки след кола маска  
Автор wuzz (непознат )
Публикувано19.05.08 23:04

Здравейте:)
Обръщам се към вас за малко помощ. Мъж съм и си правя кола от известно време - на гърба от доста отдавна, на гърдите от малко повече от половин година. Проблемът са пъпкъте. Преди време като започнах с гърба нямах чак такъв проблем, да се появи някоя и то рядко, а на гърба имам косми кажи-речи колкото и на гърдите, иначе казано доста, Но след като почнах и с гърдите нещата се попромениха, постоянно ми избиват пъпки, независимо дали се мажа с разни кремове или препоръчани мазила от моята козметичка. Тя се допитва и до нейни колежки и т.н., поне до момента каквото съм пробвал не помага много. Ако може да дадете някаква идея с какво да се отърва от тях или поне да намалеят, ще съм много благодарен, няма да изреждам имена, тъй като ако трябва да съм честен не ги помня, така че, за каквото се сещате - казвайте, пък аз ще се оправям :))
Благодаря предварително :)

Тема Re: Пъпки след кола масканови [re: wuzz]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.05.08 00:25

Според мен спри да се мажеш с разните му мазила и няма да имаш толкова много пьпки и да се влошава сьстоянието.

Мьж ми сьщо си прави кола маска на гьрба, но не се маже с разните му там мазила, и да ти кажа МНОГО рядко има пьпка там и то нещо от седене и пот и се е получила някоя, иначе като цяло няма.

А от личен опит, просто спри да използваш тези мазила, може това да ти помогне повече от каквото и да било друго мазило.
Кьсмет!

Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.05.08 09:42

И на мен ми се стува, че няма да е зле да поспреш с мазилата.
Опитай да си правиш пилинг на тялото веднъж седмично - отпушва порите и предотвратява "обърнатите" косъмчета.

Автор gonchi (непознат )
Публикувано20.05.08 18:30

на мен ми помага крем Здраве (добрият стар крем Здраве). ако не си сложа от него ставам на малки пъпчици... той "ме оправя" за отрицателно време. пробвай:) така и така си тръгнал да пробваш:)

Тема Re: Пъпки след кола масканови [re: gonchi]  
Автор wuzz (непознат )
Публикувано20.05.08 23:37

Благодаря за съветите, ще пробвам и едното и другото. Макар че, освен на малки ставам и на големи пъпки :) Иначе пилинг си правя, но като че ли и това не е достатъчно да помогне на доста косъмчета да пробият. Затова и ми бяха казали, че е добре се мажа с нещо, особено след баня.....

Автор _TUZARA_ (непознат)
Публикувано28.05.08 12:45

Аз пък когато не се намажа след кола маска или бръснене, тогава ми излизат пъпки. Ползвам лосион за тяло на НИВЕА, обогатен с витамини. Другото, което ползвам е автършейф-балсам на Арома за чувствителна кожа. Не съдържа спирт, мирише на мъжки Ескейп и струва около 5 лева. Употребявам и кремчетата за след епилация на Елея, които се предлагат в кутийките безплатно при купуването на депилатоар.
И трите неща ми действат добре.

Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано24.06.08 13:27

Здравей, възможно е да ти се появяват пъпки, защото отскубнатите косъмчета са меки и не успяват да пробият кожата при порастването си. Също така на мястото на отскубнатите косми остава космения канал, който е отворен за микроби и е възможно да реагира с пъпчица. Горещо е и потта примесена с прах може да причинява това. Препоръчвам скраб за тяло /пилинг/ след баня, когато кожата е затоплена и мека, веднъж седмично /следва изплакване/. Премахва мъртвите клетки от кожата и по този начин улеснява поникването на новите косъмчета. Успех!

*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.