Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Nuxeнови  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано20.03.08 13:51



Моля, ако някой е ползвал или чувал отзиви за Nuxe Nirvanesque®, да сподели. Харесала съм си това кремче, но искам малко отзиви първо да събера за него. Благодаря предварително.



Тема Re: Nuxeнови [re: Mutzka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.03.08 16:03



Във Франция и англия Nuxe е доста популярна натурална козметика. По Френските форуми има доста положителни отзиви специално за този крем, но аз лично не съм го ползвала и не мога да говоря от опит. Ако си го вземеш сподели непременно впечатления.





Тема Re: Nuxeнови [re: surfline]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано20.03.08 16:15



Съдейки по цената сигурно е хубав

макар че тя не е голям показател понякога. Имам още малко да довършвам от стария си крем,но задължително Nuxe ще е следващият по ред и ще споделя впечатления.



Тема Re: Nuxeнови [re: Mutzka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.03.08 17:21



Мда, цените при натуралната козметика са доста високи. Дано да ти понесе добре, ако/когато си го вземеш.
Ако имаш възможност препиши съставките - не успях да ги открия в нета, а ми е интересно какво точно има в него

.



Тема Re: Nuxeнови [re: surfline]  
Авторвлaдинa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 18:31



Съставките:


По принцип не е био козметика.



Тема Re: Nuxeнови [re: Mutzka]  
Автор 7karina (новак)
Публикувано20.03.08 19:41



Това е козметиката на Моника Белучи.
Страхотно качество, ползвам няколко продукта и съм много доволна.

За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване!



Тема Re: Nuxe [re: 7karina]  
Авторвлaдинa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 20:08



Би ли казала какво точно ползваш?



Тема Re: Nuxe [re: Mutzka]  
Автор bebflower (блондинка)
Публикувано20.03.08 20:28



Здравей,
Не зная кой крем от двата питаш, но, ако става дума за този, който е за всички типове кожа е много добър, попива добре, ухае релаксиращо. Серумът за околоочната зона също много ми харесва.



Тема Re: Nuxe [re: bebflower]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано21.03.08 09:25



Точно за този за всички типове кожа говоря. Моята е смесена и се надявам да ми понесе добре. А за серума около очи на същата серия ми казаха, че не се внасял още. Имаше друг, ама не знам точно на коя серия.



Тема Re: Nuxe [re: Mutzka]  
Автор bebflower (блондинка)
Публикувано21.03.08 10:33



Да, моята кожа също е смесена и ми действа добре. А ти се опасяваш, че ще ти е тежък ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.