Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема добър продукт при изпотяване!?нови  
АвторJenata (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 12:27



Здравейте,

Препоръчайте ми добри продукти при изпотяване, от които сте доволни!

Благодаря ви предварително!



Тема Re: добър продукт при изпотяване!?нови [re: Jenata]  
Авторmeri (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 16:31



А з използвам Dove и новите дезодоранти Fa. Много съм доволна през целия ден се чувствам супер свежо. КЪСМЕТ!!!





Тема Re: добър продукт при изпотяване!?нови [re: Jenata]  
АвторToчицa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 10:24



Ако наистина търсиш нещо, което да блокира изпотяването:





Тема Re: добър продукт при изпотяване!?нови [re: Toчицa]  
АвторDaisy (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 14:56



Odorex-наистина е мн мн ефикасен



Тема Re: добър продукт при изпотяване!?нови [re: Jenata]  
АвторJ.S (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 19:20



Още един глас за ОДОРЕКС - най-добрият бълг. продукт, произвеждан до сега!
Наистина помага!



Тема Re: добър продукт при изпотяване!?нови [re: J.S]  
Автор friziorkata (професионалист)
Публикувано04.07.07 23:03



И аз ще дам своя глас за този продукт.



Тема Re: добър продукт при изпотяване!?нови [re: Toчицa]  
Автор Hell_girl (Just a girl)
Публикувано09.07.07 14:20



замислете се обаче като толкова добре спира изпотяването дали не вреди по някакъв начин?



Тема Re: добър продукт при изпотяване!? [re: Hell_girl]  
Автор friziorkata (професионалист)
Публикувано09.07.07 21:02



Ако трябва наистина да се замисляме всеки продукт който помага за нещо вреди за нещо друго. Аз лично не искам да се замислям. Ползвам го от около 2 години и не съм имала никакви странични реакции. Така че за момента съм доволна от продукта, а пък ако нещо стане тогава ще му мисля.



Тема Re: добър продукт при изпотяване!?нови [re: Hell_girl]  
Автор Cl (colour index)
Публикувано10.07.07 12:39



Абсолютно правилно разсъждение! "Мразим да мислим" ... бе кофти е.
Потенето е много важна и полезна физиологична реакция: основна функция е охлаждане на тялото и намаляване на телесната температура. Освен това през порите се изхвърлят и редица токсини.
Е, ако някой се поти като фонтан това наистина е неприятно, но действието е едно - консултация с лекар, а не вапцане против.
Наистина вредна и неприятна е миризмата, която се дължи на странични продукти от бактерии. Най-ефективни са каприловите и каприновите естери: при потене бактериите създават кисело рН, което пък от своя страна разгражда тези естери (т.е. отделят се свободни киселини). Каприновата и каприновата киселина са известни бактерициди - следователно така тези свободни киселини убиват бактериите - ерго причинителя на неприятната миризма - следователно самата миризма.
Само с тях наистина се постига 24-часовия ефект, защото действат само тогава, когато има реална заплаха (за неприятна миризма).



Тема Re: добър продукт при изпотяване!?нови [re: Cl]  
Автор PPP (една)
Публикувано10.07.07 12:59



А можеш ли да споменеш някои сполучливи според теб продукти "антиизпотяване", които се намират на пазара?
Спомням си миналата година по това време имаше някакви статии в пресата колко са вредни антиперспирантите, как запушвали потните жлези, как водели до възпаление и рак на лимфите и тем подобни ужаси... Общо взето тогава имаше два лагера - "за" и "против" тая теза, така и не ми стигнаха нервите да ги проследя докрай и в крайна сметка си карам пак по стария принцип на това, от което съм доволна.
Но ако дадеш професионална препоръка, наистина ще съм много благодарна. А и не само аз.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.