Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Обезкосмяване на ръчички-как?!нови  
Автормaн (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 12:20



Здравейте!Имам доста дълти и черни косъмчета по ръчичките, но все ме е страх да прибегна към тяхното отстраняване 1-заради болката, 2- за да не се сгъстят,3- за да не тръгнат да растят със скоростта на светлината......
Та, моля ви ако някой би могъл да ми даде съвет.....МОЛЯ!
Благодаря ви!
П.С-или някакво изрусяване, което после да не стои смешно...



Тема Re: Обезкосмяване на ръчички-как?!нови [re: мaн]  
Автор MilenaKP ()
Публикувано09.05.07 17:13



Привет, моят опит показва че най-добре при мен се остраняват с крем или спрей за депилация. За пръв път си ги махнах с кола маска, не болеше, но на следващия ден целите ми ръце бяха в малки ситни пъпчици с бели връхчета. Мазах ги с един крем Бочко, който ми препоръча козметичката, но въпреки това пак зараснаха много трудно и си личаха доста време. Подобен ефект имам и с епилатор, но не толкова силен - излизат ми на определени места, не по целите ръце. Затова сега практикувам следното - крем за депилиране + след това ако има нужда някъде епилатор. Издържат към 10 дни, и не растат по-черни или по-дълги, даже напротив, по-фини са



Тема Re: Обезкосмяване на ръчички-как?!нови [re: мaн]  
АвторALlCE /istinska/ (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 09:43



Здравей


Първоначално започнах с депилатоарен крем ... След това се престраших с епилатора
Болката е съвсем търпима, а ефекта е супер!
Нормално е първоначално местенцето да почервенее и леко възпали ... Лично аз правя процедурата вечер ... намазвам с крем Пенатен и проблема изчезва Действай смело



Тема Re: Обезкосмяване на ръчички-как?!нови [re: мaн]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано10.05.07 11:02



Епилатор или кола маска :)

Do as I say,not as I do!


Тема Re: Обезкосмяване на ръчички-как?!нови [re: Desert^Rose^^]  
Автормaн (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 15:16



А този крем не ги ли бръсне?
С епилатор колко време издържа?
И тези пъпчици за колко време се махат?
Благодаря ви!



Тема Re: Обезкосмяване на ръчички-как?!нови [re: мaн]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано10.05.07 21:01



С крема е като бръснене... само се задържа по-дълго и не ги прави по-дебели
С епилатор-2 до 3 седмици
Пъпчиците не е гаранция че изобщо ще ги има при теб, при някои излизат при фруги не. При мен както и при много мои познати няма такива неща, излизат на по-чувствителни кожи.

Do as I say,not as I do!


Тема Re: Обезкосмяване на ръчички-как?!нови [re: Desert^Rose^^]  
Автормaн (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 13:25



Много ви благодаря!!!





Тема Re: Обезкосмяване на ръчички-как?!нови [re: MilenaKP]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 09:53



Ей, хора, купете си Пантогел, който е за много ефикасен за след отсраняване на космите! Продава се по аптеките и струва 2 лева и нещо...
Леко гелче, което се намазва след кола маската и действа супер, изобщо няма възпаления след това, кожата веднага се успокоява!



Тема Re: Обезкосмяване на ръчички-как?!нови [re: мaн]  
Автор red_monika (иличка)
Публикувано16.05.07 10:56



Аз лично си махам космите с кола маска. Налага ми се 1,2 пъти в годината да го правя. После израстват много бавно. Но просто моите косми са такива.
Аз нямам пъпчици. Явно си е до кожа. Но и да имаш пъпчици си ги намажи с някакъв противовъзпалителен мехлем или много хубаво са ти казали с крем БОчко.



Тема Re: Обезкосмяване на ръчички-как?!нови [re: red_monika]  
Авторлeйлa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.07 16:31



Здравейте. Аз съм една такава русолява и космичките по ръцете ми са бледоруси. Понякога обаче, зависи от светлината, изглеждат по-тъмни. В такива моменти решавам да почна да ги махам. В момента пак не си ги виждам и се успокоявам. Чудя се дали да ги махам или да продължавам да се ослушвам. Хубаво е и със съвсем гладка кожа, но пак да не вземат да станат грубички и тъмни?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.