Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема маска за коса?нови  
Автор AmidoPHeN (samo s recepta!)
Публикувано04.04.07 18:06



Здравейте :)

Купих си днес една маска за коса - на Elseve в жълто бурканче, срещу накъсване и изтощаване. Какво мислите за нея, пробвали ли сте я?

Чудих се доста между нея, една маска пак срещу цъфтежи на Gliss kur, и една друга подхранваща на Schauma, която миришеше много яко на кокос :) Какво мислите за тези, другите? Аз избрах маската на Elseve, защото реших че Лореал е най-добрата фирма, а и много ми харесва балсамът им в кастинг боите.

Питам за мнение дали съм направила правилния избор и кои маски за коса според вас са най-добри? И като цяло - кои марки всъщност са "по-високи"? Косата ми е нормална със склоннст към омазняване, но с изсъхващи крайща, защото е дълга и не знам какво да я правя :Р

Благодаря предварително за помощта :)

"Carpe diem, seize the day"


Тема Re: маска за коса?нови [re: AmidoPHeN]  
Автор 7karina ()
Публикувано04.04.07 19:07



Добра маска си избрала

, имам Лореал, но за боядисана коса, от нея също съм доволна.
Има една маска с плацента, нея също ти препоръчвам.
Разбира се, в горния ценови клас са продуктите жт професионалните серии: Лореал, Керастаз и др.

За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване

Тема Re: маска за коса?нови [re: AmidoPHeN]  
Автор slan4ogled (uzrql)
Публикувано04.04.07 22:29



Щом косата ти е с мазни корени и сухи краища си купи балсам за такава коса.Маските не са препоръчителни,иначе като цяло марката е добра.Пробвай и "Глис кюр".успех!

Welcome to the real world!

Тема Re: маска за коса?нови [re: AmidoPHeN]  
Автор c.o.n.t.e (мацка)
Публикувано04.04.07 22:45



Няма проблеми да слагаш и маска но и двете не се слагат в корените а само на крайщата .

Иначе и аз бях доволна от нея,ползвала съм я.

JUST GORGEOUS


Тема Re: маска за коса?нови [re: slan4ogled]  
Автор AmidoPHeN (samo s recepta!)
Публикувано05.04.07 00:57



Привет :)

Имам балсам на Гарние точно за мазни корени и сухи краища, обаче не съм много доволна. Освен това последния път като ходих на фризьор, тя ми препоръча да си правя маски на косата (спомена ми някаква с плацента и костен мозък, така и не разбрах марката), че е доста по-добре от използването на балсам.

То е ясно, че ще си слагам само по дължината и в края на косата, но въпросът ми е ако може да ме упътите кои са по-ниска категория марки и кои фирми наистина влагат пари, усилия и наука в продуктите си и кои са само да изплакнат очите ни с реклами, пък всъщност не са кой знае какво.

Редактирано от AmidoPHeN на 05.04.07 00:59.



Тема Re: маска за коса?нови [re: AmidoPHeN]  
Автор bistrence (винаги на кеф)
Публикувано05.04.07 09:06



И аз като тебе: дълга коса, сухи краища и корени склонни към омазняване. Обаче си правя една домашна маска само, защото с готовите имам някои проблеми. Основният се състои в това, че скалпът ми реагира много бурно на ароматизаторите. Пък това се отнася не само за главата ми де, цялата ми кожа е атопична...
Моето мнение за high level марка класира на първо място PHYTO. Първо заради това, че не добавят ароматизатори. Второ са медицинска козметика за коса. Трето продуктите им са изцяло на билкова основа. И т.н. и т.н.
За стилизиращите продукти и тези за третирана коса нямам никакво мнение, защото не ползвам.
В момента използвам Phytocedrat за регулиране на себумната секреция. От две измивания съм доволна, ще видим след още две как ще е



Няма такова място "Далече"!

Тема Re: маска за коса?нови [re: AmidoPHeN]  
Автор PPP (една)
Публикувано05.04.07 10:37



Струва ми се, че жълтата на Elseve ще ти е малко тежка за твоята коса, щом е с мазни корени. Не съм я ползвала, но съм ползвала шампоана и балсама.
Все пак - всичко е въпрос на коса. Пробвай!

Що се отнася до маската с костен мозък и плацента, на Миосотис е. Но по мое мнение нещо я развалиха. Последната, която си купих и ползвам в момента, е доста редичка, а преди беше по-кремообразна и определено имаше по-добър ефект. Като цяло е добра.



Тема Re: маска за коса?нови [re: PPP]  
Автор Mutzka ()
Публикувано05.04.07 11:15



А къде може да се намери тази маска на Миосотис, в аптека или в обикновен козметичен магазин? Чувам много хубави отзиви за нея.



Тема Re: маска за коса?нови [re: Mutzka]  
Автор PPP (една)
Публикувано05.04.07 11:23



Ами поне в София я има почти навсякъде. Като се почне от аптеките и се свърши с обикновените павилиончета по спирките. Тя е в една голяма червена кутия.



Тема Re: маска за коса?нови [re: PPP]  
Автор Mutzka ()
Публикувано05.04.07 11:32



Благодаря, ще потърся






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.