Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Маски за лице на Freemanнови  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано19.12.06 16:54



Всяка втора тема парфюмена , да взема да разнообразя с нещо друго ...
Днес влезнах в пръвия козметичен магазин и по навик си взех от маските за лице на Фрийман .
Взех - Подхранваща пилинг маска с краставица , женшен и пъпеш


Допреди време ползвах тази и бях доволна - оставяше кожата чиста и доста стегната .

Вие кои сте ползвали и ако имате любими на други марки - споделете .
В същия магазин ми препоръчаха такива за еднократна употреба - изрязана маска с дупки на очите и устата от чист памук напоена с различни неща - имаше такава с краставица , морски водорасли и поне още 5 - 6 вида - продавачката беше с доста добре изглеждаща кожа и каза , че страшно добре и влиаят - не си взех , но смятам да поправя грешката - цената е 2,80 на пликче .




Тема Re: Маски за лице на Freemanнови [re: Prionsa]  
Авторжoжa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 12:54



каква е цената на маските и грамажа? Пилинг маската отлепва ли се или просто е с ексфолиращи частици? Благодаля предварително



Тема Re: Маски за лице на Freemanнови [re: Prionsa]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано20.12.06 13:59



На Фрийман ползвам пилинг маската с череша и съм много доволна. Вдъхновяваш ме да си купувам и още продукти на марката- особено втората която си пост-нала



Do as I say,not as I do!

Тема Re: Маски за лице на Freemanнови [re: Prionsa]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано20.12.06 14:12



Привет, добра идея за тема
Аз досега не съм ползвала техни маски, но напоследък искам да пробвам нещо различно, обикновено ползвам Swiss Formula.
Можеш ли да ми препоръчаш нещо дълбоко почистващо, на глинена основа, а и откъде ги купуваш, в Ремедиум (ако си от Сф) има ли ги?

Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!


Тема Re: Маски за лице на Freemanнови [re: жoжa]  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано20.12.06 19:48



Маската е 150 мл , цена 8,70 лв .
Отлепва се , но трябва да се изчака добре да засъхне , за да се махне изцяло и да не остават частици .
Вчера я пробвах за първи път , кожата след маската бе доста по мекичка на пипане , дано има и други ползи от нея .




Тема Re: Маски за лице на Freemanнови [re: Desert^Rose^^]  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано20.12.06 19:56



Досега не съм ползвала кой знае колко вида маски от готовите , но определено от тези на фрийман съм доволна !
Искаше ми се да науча и за някакви други марки от същия клас от , които сте доволни , а може и нещо по - така .
Сега ми е период на вманиачаване на тема кожа и подържането й .
Не , че досега не съм се грижила , но сега осъзнавам , колко ценно е всяко вложено усилие в тази насока .
Още 13 годишна се ровех по модни списания и експериментирах с всевъзможни маски от домашните - тогава майка ми ми се смееше и ми повтаряше как съм прекалено малка и това е излишно - сега повече от десет години по - късно виждам ползата от тази ми манийка .
Постоянно ми повтарят - ооо каква хубава кожа имаш , какъв ти е хубав тена и т.н. Иска ми се да вярвам , че това освен генетично е и благодарение на всичките грижи досега ...




Тема Re: Маски за лице на Freemanнови [re: cтиxия]  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано20.12.06 20:03



Както казах по - горе не съм ползвала кой знае колко вида от готовите маски - пуснах темата да споделим опит и току виж някой похвали някоя вълшебна ...
Тази втората ,която пуснах на фрийман е точно глинена маска с авокадо и съм доволна как почиства кожата.
Преди време моя приятелка на едно парти на Хербалайф изпробва върху мен една от маските им - мисля , че името й беше Мистик .
Това нещо толкова силно действаше на кожата , че чак го осещах ... мисля , че е доста добра ... но така и не я взех ... не ми се даваше в момента към 60 - 70 лв за маска .
Сега се замислям дали да не я взема ...


За ремедиум незная дали имат от маските на фрийман , но определо в Бонжур на Славейков няма начин да няма .



Тема Re: Маски за лице на Freemanнови [re: Prionsa]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано20.12.06 20:29



Вярвай,че е от грижите!Аз от пети клас (също доста рано) започнах с тези маски,предимно на природна основа...И от 14 годишна на базата на много прочетени книги и статии си изградих навици свързани с поддържането на кожата ми,които и до ден днешен продължават,и при мен е същото-безпроблемна чиста кожа,равномерен хубав тен, стегнати пори и всичко точно... И на мен ми правят комплименти за хубавата кожа,а съученичките ми които ми се смееха колко грижи полагам и до сега са си със занемарена кожа.

Do as I say,not as I do!


Тема Re: Маски за лице на Freemanнови [re: Desert^Rose^^]  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано20.12.06 20:49



Да , странно , вместо да възприемат нещо от тези навици те се бъзикат и после се оплакват ... виж какви пъпки са ми излезли и т.н.
Една от приятелките ми постоянно се оплаква , че има мазна кожа , има черни точки и разширени пори ... наскоро издава сигурно към 300 - 400 лв за пилинги и незнам си какви процедури и сега постигна доста добри резултати ... и познай вместо да се стегне и да си навземе подходящи продукти , да си подържа постигнатото си кара по старому ... ходи на солариум , не ползва крем и се мие със сапун ... и после идва и ми реве , че не й била добре кожата

!
Ясно е , че не на всеки му доставя такова удоволствие да се клепа с какво ли не , но поне елементарни неща ... миене сутрин с хубав почистващ гел , едно кремче за лице с добър защитен фактор , две , три маски седмично , почистване на грима много добре всяка вечер ... абе основни неща , стават за 10 минути на ден и правят чудеса .
От малка помня всяка сутрин майка ми след баня - хоп на огледалото и кремче за лице ... ефекта ... еми никой не й дава годините на които е .
Наскоро фризьорката ми ме пита дали майка ми има 45 год , а тя наближава 60 ?!? е кажи как да не се маже човек !
Дано и мен така ме питат на нейната възраст !




Тема Re: Маски за лице на Freemanнови [re: Prionsa]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано21.12.06 08:39



Хаха,какво е това чудодейно кремче което ползва маика ти


Разбира се, на кожата влияят редица други фактори,като недоспиване,стрес, неправилен режим на хранене,обездвижване,но именно заради тях,защото трудно се спазва перфектен режим на хранене,движение и сън, трябва да полагаме поне основни грижи за кожата... Както и допълнителни,но с изграден навик,а не от дъжд на вятър да сложи човек крем или маска 3 пъти годишно...

Do as I say,not as I do!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.