Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Парфюм, миришещ на лукс.нови  
Автор Vanilla_Kiss (bonbon)
Публикувано10.12.06 20:22



Онзи ден, докато се приготвях за студентския празник, установих, че макар и да имам мнооогооо парфюми, нямам нито един, който да е свръх елегантен. Да подхожда на вечерен тоалет и да мирише на лукс.
Нещо от рода на Crystal Noir на Versace, The One на DG. Много ми хареса и този:


Обаче аз съм блондинка, трябва да внимавам с всеки детайл, да не би да ми дойде в повече, защото при нас съществува голям риск да преминем границата на пошлостта и кича. Гледам като цяло да спазвам някаква умереност, а този парфюм е даааалеч от умерен - много секси и провокативен. Много ми хареса, но не ми стига смелост да си го взема.
Какви подобни парфюми ви идват на ум. Нещо, което може да се носи с вечерна рокля и да не става за през деня. Искам да избера някой аромат за новогодишната нощ.

Мечтая за Варна...

Тема Re: Парфюм, миришещ на лукс.нови [re: Vanilla_Kiss]  
Авторpippi (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 20:44



Allure na Chanel



Тема Re: Парфюм, миришещ на лукс.нови [re: Vanilla_Kiss]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано10.12.06 20:57



Мила, за мен аромата на лукс е Ароматния елексир на Клиник, но не знам дали ще ти хареса, ти обичаш по-сладички, а този е шипър. И как мирише The One?



Свещта нищо не губи,
даже когато от нейния пламък се запалва друга свещ...


Тема Re: Парфюм, миришещ на лукс.нови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор Vanilla_Kiss (bonbon)
Публикувано10.12.06 21:22



The One е разкошен парфюм - сладък, зноен и с някаква горчива "мъжка" жилка, която му придава допълнително очарование. Мирише на скъпо. Бих си го купила веднага, но единственото, което ме възпира, е невероятната му рекламна кампания, която ще накара всяка втора жена да се снабди с него. Чакам да поостарее и да му мине модата.

Същото положение е и с Crystal Noir, който обожавам, но също е прекалено популярен.
Ароматния елексир съм го мирисала, но си спомням, че направо бях шокирана - определено не е нещо, което бих носила на този етап от съзряването си. Ще го пробвам пак след 10 години.

Мечтая за Варна...

Тема Re: Парфюм, миришещ на лукс.нови [re: pippi]  
Автор Vanilla_Kiss (bonbon)
Публикувано10.12.06 21:33



Може някога да съм мирисала Алюр, но нямам спомен дали ми е харесал. Трябва да поправя грешката.

Но преди месеци подуших Allure Sensuale и се надявам да нямат нищо общо.

Мечтая за Варна...

Тема Re: Парфюм, миришещ на лукс.нови [re: Vanilla_Kiss]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано10.12.06 22:14



Аз също мисля че Ароматния елексир мирише на лукс, но не всеки го харесва, и не на всеки му отива. Ванилка ако искаш опитай Шанел 19 (моя любим Шанел), той е пудрено-зелен (странно, но възможно), много изискан, не е тежък, и е доста неизвестен. На Картие Delices е според мен нещо тъкмо като за теб, а може би и на Прада едноименния.



Тема Re: Парфюм, миришещ на лукс.нови [re: Vanilla_Kiss]  
АвторKobra (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 23:08



Не знам дали си пробвала, примерно "Hypnose" на Lancome - на мен ми ухае много шик. Някак авторитетен, класен и никак не е сладникав. Имаше и един "Code" май му беше името ... и той не е лош.
Но пък на мен "Кристалът" и този на Кавали не ми харесват особено





Тема Re: Парфюм, миришещ на лукс.нови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор kamych (green)
Публикувано10.12.06 23:37



Какво е това шипър? Все се каня да питам, ама сега се пресрамих!
Извинявам се за офф-а.





Тема Re: Парфюм, миришещ на лукс.нови [re: kamych]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано11.12.06 08:19



Ами шипър е група парфюми, които имат като основни нотки дъбов мъх, пачули, бергамот. Името си получават от парфюма Шипър на Коти през 1917 година. Такива например са
Donna- Trussardi
Paloma Picaso - Paloma Picaso
La Nuit - Paco Rabbane
Chanel 19 - Chanel
Aromatics elexir - Clinique
Cabochard - Gres
Knowing - Estee Lauder
Femme - Rochas
Miss Dior - Dior

За тези се сещам в момента. Подуши поне един и ще се сетиш за какъв тип става дума, 100% го знаеш, но не си знаела, че това е шипър



Свещта нищо не губи,
даже когато от нейния пламък се запалва друга свещ...


Тема Re: Ванилка, ТОВА е МОЯТ парфюм!нови [re: Vanilla_Kiss]  
Автор Treselle (Lucky)
Публикувано11.12.06 09:09





Няма да сбъркаш...незабравим е!

Редактирано от Treselle на 11.12.06 09:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.