Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 30.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Не знам дали тук да питам за фризьор,нови  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано11.12.06 12:44



но след като обиколих възможния брой ексериментатори, наричащи себе си "фризьори" реших да питам във форума. И така, имате ли представа къде в София мога да се подстрижа така, както искам, и ако е възможно, след като си измия косата и съответно елиминирам така добре направения ми сешоар да не изглеждам като нещо, донесено от котката? За информация - косата ми е естествено къдрава, на моменти, което я прави трудна за оформяне ,но предполагам не е нещо, с което един истински коафьор би се затруднил. Та, въпроса ми е - кажете, ако знаете, салон, където да работят добре, и по възможност да не искат 100 лева за едно подстригване (щото, след като дадох 90 последния път, не съм сигурна, че и за 190 ще ме подстрижат като хората!!!

) Помогнете, моля



Тема Re: Не знам дали тук да питам за фризьор,нови [re: parvaty]  
Автордoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 15:59



На ул.Развигор, точно срещу столичното следствие,търси Диди или Веси.Ще останеш доволна





Тема Re: Не знам дали тук да питам за фризьор,нови [re: дoвoлнa]  
Авторelissa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 23:05



С удоволствие бих ти препоръчала моя фризьор. Казва се Теди и работи в х-л "Плиска". Невероятен е. Моята коса е леко чуплива, но така добре ме подстригва, че след това много лесно се справям с оформянето и сама. И цените са съвсем поносими.



Тема Re: Не знам дали тук да питам за фризьор,нови [re: parvaty]  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано19.12.06 16:16



И аз съм минала по твоя път ... обиколила съм едни от най - скъпите салони и всеки път след подстригване ... рев , кризи и въобще катаклизми .
С дълга , къдрава и много гъста коса , всяко по неумело подстригване ме превръщаше в бухнала гъбка ... накрая една приятелка ме заваде при нейната фризьорка в един доста по обикновен салон , но затова пък си излезнах като никога с усмивка на лице .
Незнам дали при теб ще има същия ефект , но определено фризьорката е много внимателна и прави точно това , което и кажеш и като кажеш , че искаш един сантиметър ти реже един , а не 5 !!!
Салона се намира до метростанция Опълченска от страната на Макдоналдс и се казва Гала или Галя - не съм сигурна , цената за подстригване е представи си 8 лв !?! а аз досега под 25 - 30 не съм давала , а съм стигала и до 100 лв - ефекта беше много рев и много търпение докато ми порасне .



Тема Re: Не знам дали тук да питам за фризьор, [re: parvaty]  
Автор ДЖAЯ (минаващ)
Публикувано20.12.06 11:09



И аз открих своето си място сред множеството квалифицирани и не до там коафьори. Става дума за едно кокетно салонче на Стамболийски, до Рамстора, казва се-"Envy" (завист). Интериорът му е в бонбонено розово, така че се вижда отдалече. Всички са големи сладурани, черпят с бонбони, кафе и т.н. Имам преки наблюдения от работата на Силва и Мони. Успях да заведа дори приятеля си там, който върло ненавижда някой да му пипа косата, камо ли да я подреже. Но не това беше голямото ми постижение. То последва-а именно-на него толкова му хареса,че каза,че щял да идва по-честичко, обаче без мен))) Дамското подстригване е 8 лв, мъжко-7. Има и козметик и маникюр. Докато чаках да свършат с косата на приятеля ми, с очите си видях как девойката превърна едни най-обикновени "домакински" нокти, в перфектен маникюр. Аз лично още не съм ползвала този вид услуги, но ще им дойде времето.
Спирам, за да не си помисли някой че работя там и правя реклама.



Тема Re: Не знам дали тук да питам за фризьор,нови [re: дoвoлнa]  
АвторDlDl (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 23:58



Не се лъжете в скъпите точно фризьорски салони никога няма да останете доволни защото фризьорите там са със самочуствие и се имат са големите майстори и независимо какво им обясняваш ти че искаш те пак ще си те пострижат в стила който на тях им харесва!И след това ще има ревввввввв
Естествено това може да се случи и в не скъп фризьорски салон просто има фризьори които не слушат клиента!
колко рев съм му ударила и аз....ама се научих и ми порасна косата и си я оправих ,но от толкова ходене по мъките разбрах че е най добре да се ходи на фризьор който си работи сам в личният си фризьорски салон а не в големи и лъскави фризьорски салони където момичетата работят на заплата или процент и не им дреме за доброто име на самият фризьорски салон просто те минават като бройка без да им пука дали ще си доволна и дали ще се върнеш пак при тях!
Но има и клиенти които не знаят точно какво искат както и аз опитах много прически и различни дължини докато накрая разбрах какво точно ми стои добре и ми харесва,просто като седнеш при фризьор обясни какво искаш ако виждаш че той те разбира точно какво искаш и даже ти задава въпроси той самият как точно искаш да бъдеш постригана и въобще проявява интерес да те направи както ти желаеш тогава бе трябвало да е ок,НО ако той те слуша с половин ухо и е разсеян или пък е със супер самочуствие и т.н. това за мен е червен флаг и аз съм си ставала от стола много пъти преди още да почнат да ме подстригват точно защото не ми връхна доверие фризьорката когато и обяснявах как искам и какво искам.
То просто си личи не знам аз вече имам усет докато най нарая реших и ходя само при една единствена която наистина както и кажеш така ще те направи,а не по нейн си вкус и преди да почне да реже винаги ти показва и те пита точно колко да се вземе примерно от дължината просто е внимателна салона си е нейн и затова е пряко заинтересована да останеш доволен и да се върнеш пак при нея.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.