Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 13.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема моля за съвет за гримнови  
АвторJ. (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 16:39



Здравейте момичета,
моля ви да ми помогнете със съвет за грим. Косата ми е тъмно кестенява, очите - кафяви, а кожата много светла, поняго даже бледа. Ползвам много малко грим - спирала и мъничко черен молив. Мисля си, дали би било добре да си купя руж, но проблема е, че винаги ми е изглеждало, че стои прекалено изкуствено и ще стои още по-контрасно на бяло лице с тъмно коса. Възможно ли е да се намери някакъв руж за светла кожа, който обаче да стои естествено, почти незабележимо?



Тема Re: моля за съвет за гримнови [re: J.]  
Автор 7karina ()
Публикувано09.11.06 17:58



Прасковен руж и нежните тонове на кафявото за сенки ще са подходящи за теб, по мое мнение

зеленото също, синьо-само върху клепача без да се разнася встрани...с розово и лила също може да опиташ, като последен вариант и ще прецениш Най-важното правило - подчертаваш или очите или устните, защото ако са и двете, картинката става страшна!

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!

Тема Re: моля за съвет за гримнови [re: J.]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 10:08



И аз съм от твоя типаж. Руж не използвам - не ми харесва.
Затова пък устните ми са винаги с червило в червеникавите нюанси. Така нямам блед вид

Вместо руж пробвай с червено червило (но от по-светлите нюанси). Избягвай червилата в
бледите тонове - при мен резултатът е



Тема Re: моля за съвет за гримнови [re: Ecтpeлa]  
АвторJ. (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 10:47



проблемът е, че не обичам да нося червило, предпочитам да подчертавам по-скоро очите, затова се замислих за руж. Червилото някак ми се струва по-трудоемко, все трябва да го поправяш като пише, ядеш и се целуваш

пък ружа го слагаш и забравяш



Тема Re: моля за съвет за гримнови [re: J.]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 11:55



Ружът също се размазва

При цунки-гушки и не само...



Тема Re: моля за съвет за гримнови [re: Ecтpeлa]  
АвторJ. (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 14:16



Така ли? И ружът ли иска поддръжка


Вчера се пробвах и се получи много добре, сложих съвсем леко, така че да не натрапва и да не си личи.
Между другото, забравих да ви попитам и за др. един проблем, който имам. Сенките под очите, нямам торбички, но откакто се помня имам сенки под очите, явно е генетично обусловено. Понякога ги прикривам с фдт, питам се има ли специално мазило за маскиране на сенките?



Тема Re: моля за съвет за гримнови [re: J.]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано15.11.06 15:05



Коректор за под очи.


Често е в такава форма:

може да е и стик,както и в тубичка като фдт

Do as I say,not as I do!

Тема Re: моля за съвет за гримнови [re: Desert^Rose^^]  
АвторJ. (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 15:25



Благодаря ти, Desert^Rose^^!



Тема Re: моля за съвет за грим [re: J.]  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано15.11.06 15:39



От около два месеца ползвам околоочен крем на Нивеа. Никога преди не бях ползвала, освен някакво мазило на Орифлейм, което нямаше никакъв ефект.
но с това новото кремче, може и да си внушавам, но определено ми избледняха малко сенките под очите /и аз си ги имам от години, независимо от състоянието ми/ и сякаш го няма едно леко подпухване под едното оченце. Не гарантирам, че е от крема, в никакъв случай, но може би е добре да опиташ нещо такова. Освен коректора де



Обичам да обичам!


Тема Re: моля за съвет за гримнови [re: MaмaMъpмopaнa]  
АвторJ. (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 19:23



май си внушаваш


аз ползвах крем против тъмни кръгове под очите на ROC, който хич не беше евтин, обаче резултатът беше нулев




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.