Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 26.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Как си миете косата?нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор ah (medinilla)
Публикувано16.11.06 11:06



Здрасти мърморанке, и аз съм с такава коса, за щастие не е рядка. Моята ми прави следния номер: след измиване и задължителен балсам, независимо какъв стилизиращ продукт: дали пяна, восък, или кристали: в първия момент изглежда страхотно, след половин час е изгълтала всичко и е бухнала, и ако не е подсригвана скоро, само метлата ми липсва.
Трябва здраво да я плескам с разни щуротии и гелове, за да има вид. И да се съобразявам с времето навън:
Преди време се нагласих аз за едно излизане в стил the devil wears prada, с прическа ала Victoria Beckham, която ми струваше близо 40 минути четки, изправяници и т.н. , навън обаче валеше и след половин час като се видях в огледало, щях да припадна!!!!
Ох, отплеснах се:
Обаче другото, което установих: от 4 години я боядисвам при фризьор на всеки 2-3 месеца с най-силните бои, защото и бои не хваща(естествено с подстигване или най-малкото оформяне),. Суша я със сешоар всеки втори ден (често даже всеки ден). И е много по здрава от преди, когато се плесках с хуми и къни!!! Искам да кажа де, че редовното миене и сушене със сешоар не уврежда непременно косата, или поне моята. Установих даже, че професионалните бои ми понасят много по-добре от къната, към която явно съм и алергична. Косъмът е здрав и лъскав и ми капе значително по-малко.



Тема Re: Как си миете косата?нови [re: ah]  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано16.11.06 17:23



Абе тя и мойта четина откак се боядисвам сякаш се освести. Ама обем - забрави. При мен обратно - плескам, суша, глася - има вид за половин час. Оттам нататък ми се залепва за главата и съм ... немам думи

Църковно хористче от средновековието по-добре изглежда.
Та не знам кво да правя. Преди няколко дена пак се стригах, сега почвам да пробвам увеличаване количеството на пяната. Да видим до какво ще доведе.

Обичам да обичам!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.