Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Как си миете косата?нови [re: пo_aнreлитe]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано14.11.06 13:05



Ежедневно не я мия, а веднъж на 3 дни (два, ако е била подложена на рискови ситуации и омазняване

). Задължително слагам някакво масло преди миене, през зехтин, тиквено, сусамено, до бадемово, фъстъчено и какво ли още не, в това число и чисто масло от карите. Изчаквам поне час (или повече, ако имам време), измивам я 2 пъти с 6ампоан, в който разтварям 2 аспирина, следва маска, после балсам, следвам стриктно правилото всичко да е от различна серия, а не от една и съща, накрая изплаквам с бира, или вода с лимонов сок. Су6а докато е мокра със се6оар, редувам топла със студена струя, като преди да започна нанасям едно балсамче без измиване на 6варцкоп, след като я изсу6а слагам балсама без измиване на Лореал оранжевия или розовия (имам и на Сънсилк и Гарние), накрая течни кристали и то по целия косъм, а не само в корените. И странна работа, при цялото това мазило по мен, косата ми става все по суха всеки изминал ден...

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Re: Как си миете косата?нови [re: EvaB.]  
Автор meryl (streep)
Публикувано14.11.06 13:34



Ей, направо ме изумявате всички с това миене по 2 пъти с шампоан...хм....аз все по веднъж за да не я премия и пресуша....но пък после се чудя защо се омазнява толкова бързо...още днес ще пробвам 2 пъти.
А това с аспирина какво беше...имам някакъв спомен, че и аз съм слагала аспирин, но не помня защо





Тема Re: Как си миете косата?нови [re: пo_aнreлитe]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано14.11.06 16:01



Мия я 1 път седмично или на 10 дни, иzполzвам най_обикновенни шампоани и маска(от най_просташките на Гарние и Хербал Есенсис съм най_доволна), не суша със сешоар, освен, ако не се налага да иzлиzам веднага или да правя някаква специална прическа, пръскам спрейче zа лесно раzрясване на Глис Кур, реша я 1 път на 2_3 дни. Доволна съм, zащото с добро постригване иzглежда супер и всички се иzтрепват да ме питат какво и правя, а то дефакто е едно голямо нищо...а бе който го може, го може

.




Тема Re: Как си миете косата?нови [re: Mишoнa]  
Автор cina2 (новак)
Публикувано14.11.06 16:55



Явно на косата ти не и понасят отбраните шампоани

. И аз слагам къна на моята коса, мия я предимно с български шампоани и накрая малко балсам. Изглежда доста добре, гъста и лъскава е. През зимата ползвам сешуар, понеже съхне много бавно и ми замръзва канчето.



Тема Re: Как си миете косата?нови [re: пo_aнreлитe]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано14.11.06 20:30



Аз искам да добавя, 4е е много важна водата с която се мие косата. Аз винаги съм имала много лъскава и хубава коса. Но откакто съм в Испания косата мие ужасна. Мога да си слагам какви ли не баслами и маски, ефект нулев. И като си се връщам в София и си мия косата просто усещам разликата

Тук където живея, водата е мноооооого варовита, този варовик се натрупва по косъма и му придава ужасен вид. Понякога съм пробвала да си мия косата с минерална водя и разликта е от небето до земята. Лошото е 4е целият този проблем с водата е с доста трудно решение.

Omnia vincit amor

Тема Re: Как си миете косата?нови [re: Лyничka]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано14.11.06 20:58



Права си много за водата...
Но съм забелязала че шампоаните в дадена страна са пригодени към водата с която се мие косата.Например,с Керастаз от БГ в Англия косата ми си се изтощава много,но с Керастаз от Англия си имаше нормалния вид и мекота!И други са ми го казвали и все си мисля че е така...... Хм...

Do as I say,not as I do!


Тема Re: Как си миете косата?нови [re: Лyничka]  
Автор Bluebell (diamond)
Публикувано14.11.06 23:07



Na men kosata v Sofia sushto mi stava razlichna ot vodata, no kum po-zle, nyakak tvurda i mi e mnogo trudno da ya izpravyam posle.



Тема Re: Как си миете косата?нови [re: cina2]  
Автор Mишoнa (новак)
Публикувано15.11.06 11:01



Мислиш ли, че е от шампоаните?

Ти кои български шампоани използваш? Мен ме е малко страх да експерементирам, защото косата ми е наистина много изтощена в краищата (макар да се стремя да не ги сапунисвам много докато се мия).



Тема Re: Как си миете косата?нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор Mишoнa (новак)
Публикувано15.11.06 11:06



Е, точно това имам предвид и аз - неизбежно е да ползвам сешоар и то основно на краищата, които постоянно се начупват. Мисълта мие какво мога да ползвам, за да предпазвам краищата от постоянната употреба на сешоар или за реанимирането им след изтощаване? Знам, че май оправяне след цъфтеж няма, но все пак...



Тема Re: Как си миете косата?нови [re: Mишoнa]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 11:31



И моите краища са доста сухи пробвах много продукти, но най-добре ми се отрази серумът на AVON за сухи и изтощени краища






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.