Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Къдрици..??нови  
АвторMeлиндa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 10:03



Моля за мнение: Как оформяте къдриците си , без да се изсушава косата.?Какви стилизиращи продукти използвате за тази цел?



Тема Re: Къдрици..??нови [re: Meлиндa]  
Автор divna_ (усмихната)
Публикувано13.10.06 14:31



Темата/въпроса ти е доста интересен:)
Лично аз (моята коса е чуплива към къдрава) съм много доволна и косата ми стои на хубави къдрици от шампоана и балсама без отмиване за къдрави коси на SUN SILK(зелената серия), но краищата ми се изсушават

и в последно време слагам 2-3 капки бадемово масло на Икаров към балсама. Незнам и не ползвам разни пяна за коса и тн., защото се притеснявам , че изтощават косата?
Ти как се справяш с тази процедура?



Тема Re: Къдрици..??нови [re: Meлиндa]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 19:58



За стилизиране давам първо място на един продукт от професионалната серия на Лонда- стилизиращо желе. За разлика от всичко друго, което съм опитала като пяна и гел и спрей това нещо оформя гъвкави и меки къдрици, и изобщо косато не става на твърди пръчки. Нанася се на влажна коса и се мачка с ръце докато се суши, аз лично предпочитам този метод пред дифузера, с него не мога да контролирам добре посоката на оформяне



Тема Re: Къдрици..??нови [re: Bиви]  
Автор PPP (една)
Публикувано16.10.06 13:16



Това желе има ли фиксиращ ефект?



Тема Re: Къдрици..??нови [re: PPP]  
АвторelitOoO (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 15:50



А колко струва?Може ли да се слага като фиксатор на ролките?



Тема Re: Къдрици..??нови [re: PPP]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 00:15



Косата ми не е гладко права, чуплива е и се поддава на доначупване, така че може би и не ми е нужна много силна фиксация. Но по принцип това е стилизиращо желе, в описанието е даден и ефект обем при тънки коси, но аз не забелязвам да ми става по-обемна . Не ми става лепкво на пръстите като го слагам, има гланцов ефект и най-важното не прави къдриците на сухи пръчки, гадни на пипане.Цената му трябва да е около 13 до 15 лв



Тема Re: Къдрици..??нови [re: Bиви]  
АвторMeлиндa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 09:02



Благодаря за съветите и споделения опит. Косата ми е ужасна - налага се да я мия/мокря всеки ден, да пляскам с разни гелове и пяна, после я суша и е що годе добре, но сутри като се събудя, всеки косъм е чуплив сам за себе си и изглежда като разпиляна , а като я среша се изправя и е нито права нито къдрава.Ще пробвам с това желе, но от къде се купува? Ако някой има моите проблеми нека се влкючи.



Тема Re: Къдрици..??нови [re: Meлиндa]  
Автор divna_ (усмихната)
Публикувано17.10.06 10:14



Един съвет от мен реши си косата само след като я измиеш, през другото време с влажни ръце само я намачкай да се подреди леко. Аз бях като теб, но откакто правя това съм с невероятни къдрици





Тема Re: Къдрици..??нови [re: Meлиндa]  
Автор airra (scorpio)
Публикувано17.10.06 10:19



Аз имам твоите проблеми, косата ми е чуплива към къдрева след като я измия и изсуша, но на другия ден вече се е изправила и стои ужасно без никаква форма. Използвала съм какви ли не стилизиращи продукти, включително и желето на Лонда, хубаво е и при мен дава и обем. Аз съм си разрешила проблема като спя с дунапренени ролки, иначе не мисля че ще намеря продукт, който да държи косата ми къдрева, то си зависи и от степента на къдревост





Тема Re: Къдрици..??нови [re: airra]  
АвторelitOoO (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 15:11



За съжаление и аз имам подобен проблем.Косата ми е чуплива,ама само в краищата и се подгъва накъдето си иска,а в корените стои без обем

.Позвала съм какво ли не,установих,че пяните адски много исушават косата ми и стои по-скоро фърчаща от колкото подредена.Ще взема и аз да го пробвам




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.