Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Намаления в Yves Rocherнови  
Автор Cмeшниk (непознат)
Публикувано05.10.06 10:17



Здравейте,

Мисля, че ще е интересно. Вчера минах през центъра на Yves Rocher и до 14 октомври има намаление на всичко 20%.
Приятен ден.



Тема Много се извинявам,нови [re: Cмeшниk]  
Авторushco (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 13:52



че съм такъв лаик в областта, но наистина ме интересува КЪДЕ е този център на Yves Rocher?! Преди няколко месеца ми попадна една брошура на марката и си харесах една маска, та от тогава търся, къде се продава тази козметика!



Тема Re: Много се извинявам,нови [re: ushco]  
Автор yery (Silver Rain)
Публикувано05.10.06 14:00



Бонжур, също и на бул. Витоша в посока НДК от ляво малко преди Дика





Тема Благодаря!нови [re: yery]  
Авторyшko (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 14:41







Тема Re: Благодаря!нови [re: yшko]  
Автор yery (Silver Rain)
Публикувано05.10.06 14:56



Центрове за Красота Ив Роше:
София: бул Витоша №63
тел: 02/986 3164

София: ул. Граф Игнатиев №37
тел: 02/980 9626

Пловдив: ул. Княз Ал. Батенберг № 45
тел: 032/62 36 89





Тема !!!!!!!!!!!!!нови [re: Cмeшниk]  
Автор Eva B. (Führerin)
Публикувано05.10.06 16:23



20%!!!!!!!!!!!!!
Съжалявам за бурната реакция, но съм възмутена! В цяла Европа има почти постоянно намаления от по 50 %, а всички с карти при тях получават месечни брошури с намаления, та ако случайно са си харесали нещо ненамалено (рядко явление), да си използват личното намаление! Как може така!
Боже!

Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По-лоша съм.


Тема Re: !!!!!!!!!!!!!нови [re: Eva B.]  
Автор Cмeшниk (непознат)
Публикувано05.10.06 16:40



Tова е положението в България. Оборотите тук са малки. Аз имам карта от 4-5 години. Пращат един път в годината каталог. За първи път миналата година имаше талон за 30% отстъпка. Имат някои хубави неща. но е козметика от среден клас.



Тема Re: !!!!!!!!!!!!!нови [re: Eva B.]  
Автор ***** ()
Публикувано06.10.06 16:45



Предполагам, че имат доста по-малък оборот тук и не могат да си позволят толкова намаления. А и ми прави впечатление, че повечето неща са на по-ниски цени тук (като редовна, ненамалена цена), от колкото в он-лайн магазините, ако се превърнат цените от евро в лева.



Тема Re: !!!!!!!!!!!!!нови [re: *****]  
Автор Eva B. (Führerin)
Публикувано06.10.06 17:11



Не знам защо оборотът трябва да е проблем? В крайна сметка те не са дистрибутори, а фирмен магазин и дори да губят тук нещо, пак ще покрият от останалата част на света.
За цените нямам представа, но например аз купвам почистващите им кърпички за по 3,50 евро с намалението. Балсамите им за устни са по 2 евро, 7 евро е любимото ми олио за коса и тяло. Другите цени не ги знам, рядко пазарувам друго от Ив Роше.

Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По-лоша съм.


Тема Re: !!!!!!!!!!!!!нови [re: Eva B.]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 18:08



Продължавам да получавам брошурата и талончета за намаление, въпреки че вече не живея в България. Майка ми ги раздава на нейни познати. Но откакто прочетох статия за тази личност, повече няма да си купувам негови продукти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.