Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема за марковите стиковенови  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано05.10.06 20:29



Здравейте, след многократно търсене на продукти на Old Spice в България, реших да мина на някой от "марковите стикове", тъй като тези на Дав, Жилет и т.н. или оставят петна, или лепнат много неприятно под мишниците, или пък няма полза от тях.....бе все им намирам кусур. И все пак реших да се посъветам първо с вас, струва ли си да се дават 40 лв за по-скъпа козметика, предложиха ми и някакви , които били без аромат /не ми е ясно тогава как ще върши работа :) / или да не си давам парите на вятъра. Има ли голяма разлика от тези, които са по 5-6 лв?
Поздрави!

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: за марковите стиковенови [re: ScarefacE]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 22:56



Стиковете не предотвратяват изпотяването с миризма. Мисля, че Виши имат такива, които са без миризма.

Според мен не си струва да се дават 40 лв. за това нещо, по-добре пробвай още два три, по-евтино ще ти излезе - Нивеа имат нов, пробвай и Рексона.



Тема Re: за марковите стиковенови [re: ScarefacE]  
Автор auntOgg ()
Публикувано06.10.06 09:29



Защо не пробваш Виши? Не знам за мъжките,но дамските са перфектни. Предпазват от изпотяване и не лепнат. И струват 13-15 лв

. Вместо 3*5 лв,които не стават за нищо си купуваш 1* 15 и забравяш за проблема.



Тема Re: за марковите стиковенови [re: ScarefacE]  
Автор yery (Silver Rain)
Публикувано06.10.06 10:31



Още един глас за Виши. Препоръчвам Spiral SVR Bille от аптеките или на Amway, но той се предлагат от дистрибутори. Одорекс на Биотрейд, който продотвратяват потенето за 14-15 дни с едно напръскване. За лятото идеално решение.

Редактирано от yery на 06.10.06 10:32.



Тема Re: за марковите стикове [re: ScarefacE]  
Автор lazzy (интересна)
Публикувано06.10.06 10:34



Според мен кремообразните "сухи" дезодоранти антиперспиранти на Dove са много добри, не лепнат, не цапат дрехите, както стиковете. Много съм доволна от тях. Предпазват от грозно изпотяване и петна по дрехите, но.....

Потенето като процес, който протича в организма не може да бъде предотвратен с такива неща! Помисли само!!!

lazzy


Тема Re: за марковите стиковенови [re: ScarefacE]  
АвторMalena (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 11:52



Мдаа, Old Spice -червеният ми е толкова любим, че като се виждах с един познат, който го използваше все му исках да си мацна на ръката, страхотен мирис. Иначе и за мен животът беше немислим без стик, бях зарязала део-тата тотално и не можех да си представя как съм се пръскала, то ти става едно студено и мокро, но после ми подариха Адидас син (дамски)- момиче съм, пробвах го и вече използвам втори. Страшно хубаво мирише, адски траен, нито веднъж не е пропуснал миризмата на пот, не цапа и не си променя миризмата, когато се изпотиш или да мирише на спирт. Ако си харесаш мирис, пробвай някой мъжки.Знам, че преходът към део ти се струва немислим, ама аз не бих се върнала пак към стик, да ми се разстрошава накрая и да ми цапа тъмните дрехи.



Тема Одорекс на Биотрейднови [re: yery]  
Автор Mишoнa (охлювченце)
Публикувано06.10.06 12:54



Наистина ли това нещо се пръска само 1 път на 2 седмици? На какъв принцип работи?

Помогни си сам, за да ти помогне и Господ...


Тема Re: Одорекс на Биотрейднови [re: Mишoнa]  
Автор yery (Silver Rain)
Публикувано06.10.06 13:01



пръскам се веднъж вечер, на сутринта измивам старателно и следващите две седмици, а като е по-хладно и три нямам проблем.






Тема Re: за марковите стиковенови [re: lazzy]  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано06.10.06 13:59



не съм казал че няма как да несе поти човек, просто Дав ОСТАВЯ ПЕТНА, имам доказатлство повечето ми тениски, независимо дали е крема или стик...а този на Виши къде се продава, по аптеките или в парфюмерийте? И ако има няколко вида кой ще ми препоръчате? Поздрави :)

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: за марковите стиковенови [re: ScarefacE]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано06.10.06 14:46



Къде живееш? Във Варна съм виждала Олд Спайс, не мога да повярвам, че е толкова голям дефицит






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.