Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: cтиxия]  
Автор yery (Silver Rain)
Публикувано18.07.06 18:12



Хе, хе

стихия киля си се сама с/у монитора
без Alien харесвам всичко и понасям всичко включително и тези които не понасяш. Само от Addict получавам мигрена през лятото.



Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: yery]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано18.07.06 18:57



Да, така е - в началото имат нещо общо, но впоследствие (поне за моя нос) се развиват доста различно един от друг, eclat d'arpege остава като един мек и фин воал, докато light blue...





Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: divinora]  
Автор yery (Silver Rain)
Публикувано18.07.06 19:03



да права си до края остава по-остър, аз затова го и харесвам май. Учудвам се как сме единодушни в избора на Сафари примерно, XS на Рабан сигурно има и други, но в момента не ми се мисли и на прима виста не се сещам. Много съм уморена малко оф ама предпоследен работен ден.





Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: ~Ksanti~]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 19:08



)) как може някои да не понася емоушъна та той е толкова фин и мек) аз много го харесвах и ползвах до преди година,

за мисс диор и а з съм съгласна че е ужасен от по новите парфюми



Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: bubanka]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано18.07.06 19:35



Tova mi e novia parfum,tolkova sum vlubena v nego...



Do as I say,not as I do!

Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: divinora]  
Автор Red_lady (пристрастена)
Публикувано18.07.06 19:41



Много интересна темичка


Аз мисля, че не може просто така да определяме като "противни" дадени парфюми. Това, че на всяка кожа всеки парфюм не подхожда, мисля, че е вярно. На всеки човек му подхождат различни парфюми. Един и същ парфюм може да стои различна на двама души.
Мисля, че зависи от човека, външния вид, косата, очите, стила, колко се поти човека, и не на последно място от собствената му мирезма.
До сега не ми се е случвало с друг парфюм, освен с Дюн/ Диор да го подуша на човек и да ми стане гадно... като тук не говоря за разните там евтинийки, с които някой път разни лелки или коконделки са се "поляли".
познавам дори жени, които използват мъжки парфюми, но някак им "стоят" добре...



Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: Red_lady]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано18.07.06 19:44



Ami to nali tova e temata-vseki da si kaje li4no pri nego kak e...Qsno e 4e mnogo ot spomenatite za protivni parfumi za lubimi na drugi tuk,no vsi4ko si e individualno...Ne e samo i do tova kak stoi na kojata ti,ami kak go haresva6,za6toto edni predpo4itat sladnikavi aromati-drugi ne,edni-tejki,drugi-leki



Do as I say,not as I do!

Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: Desert^Rose^^]  
Автор Red_lady (пристрастена)
Публикувано18.07.06 19:48



Аз за себе си мога да кажа, че в листата на любимите имам доста различни - тревисти, силни, по-слаби, цветни... Имам си парфюми за всеки ден, за специални случай, за делови случай, за партита... за спорт, за плаж...
Напоследък всичко, което помирисвам, обаче ми мирише гадно, не знам защо. Всички нови парфюми са ми противни. Не знам защо. И определено миризмата на мускус ме отвращава...



Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: Лyничka]  
Автор Pipe ()
Публикувано18.07.06 22:07



много харесвам миризмата на здравец. дори съм си посадила в една саксиика и сега си го пипам за да ми мирише.

а ако има такъв парфюм, бих се поляла с него.
индришето мирише на лимон, нали?



Тема Re: Най-противните парфюми на всички временанови [re: Red_lady]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано18.07.06 22:13



I az sum taka,haresvam razli4ni,davah samo primer...
Na men novite parfiumi su6to ne mi haresvat.Po-lo6oto e 4e i nqkoi ot starite...3 dni izbirah parfum,dokato nakraq ot nqma na kude da hodq ne izbrah GIVENCHY-Very Irrésistible.No samo 4asove sled tova se vlubih v nego



Do as I say,not as I do!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.