Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 20.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За дражетата "Мерц"...нови  
Автор Crystal Glass ()
Публикувано11.07.06 13:38



Здравейте!

Имам известни проблеми с косата и ми препоръчаха дражета "Мерц" - някой тук пил ли е и като цяло, имате ли инфо за резултати, ефект и т.н.? Ще съм благодарна, ако споделите....Мерси!



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано11.07.06 16:14



аз лично от много години не съм пила Мерц
Мисля, че комбинация от витамини Центрум и бирена мая е много по-ефективна... макар че като се замисля, нямам проблеми с косата

. Но може пък това да е причината



Тема Re: За дражетата "Мерц"... [re: Manna]  
АвторLissa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 16:56



Zdravei!

As imah kosopad i sapochnah da piya tabletkite na PHYTO protiv kosopad. Piyat se dva meseca. Nyakyde ha 10-tyi den sprya kosopada. E, vajno e i da rasberesh ot kakvo ti e problema. Pri men beshe ot stres, taka che paralelno si i pochivah, otpuskah i t.n. Otdelno piya vit C I ribeno maslo.



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор Divnamey (член)
Публикувано11.07.06 17:13



Аз съм пила Мерц дражета, но за проблеми с кожата. Никакъв ефект нито върху кожата, нито върху косата. Знам, че специално за коса са по-добри Ревалида таблетки, но честно казано и от тях не виждам почти никакъв ефект (в момента пия тях). Не искам да те отчайвам, може би ако се пият доста дълго време и да има ефект, аз изпивам по 2 опаковки (2 месеца) и като няма резултат спирам.



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор palachinka (marmalad)
Публикувано11.07.06 17:36



ами пили сме, това е една от най разпространените марки.
и както и в женският клуб са ти казали от тях не се пълнее, бременее или хубавее, но може да ти помогнат през пролетта например или при стрес да доукрепиш коса, кожа и нокти.

дозировката е дадена в указанието и можеш без стах да я следваш.




както казаха и бирената мая е прекрасно средство, но на мене ми е гадна на вкус иначе като пубертет мама ме тормозеше редовно.

с две думи ако имаш по начало проблемна кожа, коса само от това няма да се оправи но е добра патерица при нужда.
а сега има толкова плодове и зеленуци хапвай смело ,там поне не можеш да се предозираш




Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: palachinka]  
Автор enny (любопитна)
Публикувано11.07.06 17:44



и на мен Центрум ми действат повече от Мерц



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 19:27



Имах същия проблем,купих си Мерц,но нямаше ефект

Купих си Центрум и белия шампоан на Керастасе-резултата е супер



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано18.07.06 00:58



Добра идея ми дадохте за Центрум



Do as I say,not as I do!

Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автормaмa бyбa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 22:27



аз пих след първото раждане, но нямах особен ефект, че даже и понапълнях /не от дражетата, а просто ми се увеличи апетита, докато ги пиех/. сега след второто раждане пия разтворим колаген. косата ми не пада и ноктите ми не се чупят. явно и това има значение, освен витамините и калция.



Тема за колагенанови [re: мaмa бyбa]  
АвторЛиcca (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 14:35



Откъде го взимате този разтворим колаген? Звучи много добре, предполагам, че и за кожата е много добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.