Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За дражетата "Мерц"...  
Автор Crystal Glass ()
Публикувано11.07.06 13:38



Здравейте!

Имам известни проблеми с косата и ми препоръчаха дражета "Мерц" - някой тук пил ли е и като цяло, имате ли инфо за резултати, ефект и т.н.? Ще съм благодарна, ако споделите....Мерси!



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано11.07.06 16:14



аз лично от много години не съм пила Мерц
Мисля, че комбинация от витамини Центрум и бирена мая е много по-ефективна... макар че като се замисля, нямам проблеми с косата

. Но може пък това да е причината



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Manna]  
АвторLissa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 16:56



Zdravei!

As imah kosopad i sapochnah da piya tabletkite na PHYTO protiv kosopad. Piyat se dva meseca. Nyakyde ha 10-tyi den sprya kosopada. E, vajno e i da rasberesh ot kakvo ti e problema. Pri men beshe ot stres, taka che paralelno si i pochivah, otpuskah i t.n. Otdelno piya vit C I ribeno maslo.



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор Divnamey (член)
Публикувано11.07.06 17:13



Аз съм пила Мерц дражета, но за проблеми с кожата. Никакъв ефект нито върху кожата, нито върху косата. Знам, че специално за коса са по-добри Ревалида таблетки, но честно казано и от тях не виждам почти никакъв ефект (в момента пия тях). Не искам да те отчайвам, може би ако се пият доста дълго време и да има ефект, аз изпивам по 2 опаковки (2 месеца) и като няма резултат спирам.



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор palachinka (marmalad)
Публикувано11.07.06 17:36



ами пили сме, това е една от най разпространените марки.
и както и в женският клуб са ти казали от тях не се пълнее, бременее или хубавее, но може да ти помогнат през пролетта например или при стрес да доукрепиш коса, кожа и нокти.

дозировката е дадена в указанието и можеш без стах да я следваш.




както казаха и бирената мая е прекрасно средство, но на мене ми е гадна на вкус иначе като пубертет мама ме тормозеше редовно.

с две думи ако имаш по начало проблемна кожа, коса само от това няма да се оправи но е добра патерица при нужда.
а сега има толкова плодове и зеленуци хапвай смело ,там поне не можеш да се предозираш




Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: palachinka]  
Автор enny (любопитна)
Публикувано11.07.06 17:44



и на мен Центрум ми действат повече от Мерц



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 19:27



Имах същия проблем,купих си Мерц,но нямаше ефект

Купих си Центрум и белия шампоан на Керастасе-резултата е супер



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано18.07.06 00:58



Добра идея ми дадохте за Центрум



Do as I say,not as I do!

Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автормaмa бyбa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 22:27



аз пих след първото раждане, но нямах особен ефект, че даже и понапълнях /не от дражетата, а просто ми се увеличи апетита, докато ги пиех/. сега след второто раждане пия разтворим колаген. косата ми не пада и ноктите ми не се чупят. явно и това има значение, освен витамините и калция.



Тема за колагенанови [re: мaмa бyбa]  
АвторЛиcca (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 14:35



Откъде го взимате този разтворим колаген? Звучи много добре, предполагам, че и за кожата е много добре.



Тема Re: за колагенанови [re: Лиcca]  
Авторfema (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 15:58



Нали не очаквате от витамините да подобрят състоянието на цялата ви коса?

Те значително ще подобрят състоянието на косата, но само на тази, която никне по време на приема на витамините.

Косата, например моята, расте на месец 1,5 см. Значи, ако през този месец съм пила витамини тези 1,5 см от косата наистина ще се по-здрави, но останалата част от косъма е отдавна мъртва и не може да се повлияе на структурата по никакъв начин. Може да се замаскира с хубава козметика за коса, което все пак е нещо, де!



Тема Re: за колагенанови [re: fema]  
Автор palachinka (marmalad)
Публикувано19.07.06 20:20



eee как може да не пишат в указанието на дражетата, чe действат до 1,5 см







Тема Re: за колагенанови [re: palachinka]  
Авторfema (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 21:33



Е, ако ги пиеш една година си става цяла педя коса!



Освен това специално Ревалид наистина може да спре косопада.

В продължение на доста дълго време пих витамините на Phyto, но те са с натурални съставки и се подобри цялостния вид на косата.

Но също препоръчвам горещо бирената мая!



Тема Re: за колагенанови [re: fema]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано19.07.06 22:06



Tova e qsno,nikoi ne o4akva vitaminkite da sprat cufteneto na kosata i da podobrqt sustoqnieto na krai6tata :)))))



Do as I say,not as I do!

Тема Re: за колагенанови [re: Лиcca]  
Автор yery (Silver Rain)
Публикувано20.07.06 14:05



намерих това





Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано21.07.06 11:49



аз пих преди 2-3 години няколко опаковки за косопад - наистина намаля! не съм напълнявала също

/май само аз съм доволна /

___________________________



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 19:39



Здрасти,
Мерц са пълен боклук - всичките им разновидности
Изпила съм поне 5 големи опаковки на Ревалид, резултатът е минимален
На Керастас съм ползвала шампоана и някакъв специален концетрат за 40 евро - ефект нулев
Отиди на лекар да ти направят изследвания и да разберат защо ти пада косата: дали е временно явление, дали е хормонален проблем или пък имаш анемия
При мен беше последното, като нямаш желязо и друго микроелемнти почва да ти окапва косата, хапвай по-истински храни и може да ти се оправи



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: bb]  
Авторfema (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 22:04



Много силни думи! Това, че даден продукт не може да реши твоя проблем, не означава, че е боклук.

Косопадът ти може да се дължи на много различни причини, но специално в Мерц количеството на желязо е доста голямо.

Затова преди да даваш толкова пари и сама да пробваш лекарства, се започва отзад напред - отиваш на лекар и после другите неща!



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: fema]  
Автор Guinevere (My Kingdom)
Публикувано22.07.06 17:39



Нямала съм проблем с косопад и слава богу ...но все си мисля че освен стреса и мръсния въздух на който сме изложени ежедневно начина на хранене е основна причина за здравето и от там за хубава коса здрава кожа и т.н.





Тема Re: за колагенанови [re: Лиcca]  
Автор MamaBuba (усмихната)
Публикувано30.07.06 05:56



аз си го поръчвам в аптеката до нас. видях го и в интернет магазин, но излиза по-скъп.

Поздрав Буба!


Ники - 22.05.2003

Тема Re: за колагенанови [re: yery]  
Автор MamaBuba (усмихната)
Публикувано30.07.06 06:00



Този, който пия аз е на желе, което се разтваря в чаша вода и се изпива. Основно е за ставни проблеми, но ми обясниха, че той колагенът си действа навсякъде. Звъних във фирмата и ми казаха, че скоро ще внесат и специален колаген за пиене, разработен за дерматологията. Казва се Артивит. Аз лично съм доволна. И след двете бременности нямах грам косопад.

Поздрав Буба!


Ники - 22.05.2003

Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Guinevere]  
АвторMime (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 14:48



Аз съм пила 1-2 месеца и съм доволна. А относно плодовете и зеленчуците - първо те днес хич не са натурални и второ - в тях вече има мнооого по-малко витамини, отколкото си мислите... ЕДно изследвне е доказало, че ако през 1986 година 1 банан е съдържал еди-какви си полезни вещества, то през 1996 трябват 4 банана, за да си набавим същите тези вещества. Сметнете днес, още 10 години по-късно какво плюскане трябва да падне. Не казвам да не ядете плодове и зеленчуци, но не се доверявайте само на тях (както и не прекалявайте с химията де). Най-добре пийте бирена мая - не е толкова химична като витамините и някои други хранителни добавки и все е нещо в мръсната и токсична среда, в която живеем.



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Mime]  
Автор7karina (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 17:17



от бирената мая се пълнее,
поне на повечето дами действа така





Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: 7karina]  
АвторMишoнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 17:38



Еми незнам - а от пестицидите в плодовете и зеленчуците палнее ли се или само са токсични





Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Mишoнa]  
Автор7karina (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 19:29



не знам, не знам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.