Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: за колагенанови [re: yery]  
Автор MamaBuba (усмихната)
Публикувано30.07.06 06:00



Този, който пия аз е на желе, което се разтваря в чаша вода и се изпива. Основно е за ставни проблеми, но ми обясниха, че той колагенът си действа навсякъде. Звъних във фирмата и ми казаха, че скоро ще внесат и специален колаген за пиене, разработен за дерматологията. Казва се Артивит. Аз лично съм доволна. И след двете бременности нямах грам косопад.

Поздрав Буба!


Ники - 22.05.2003

Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Guinevere]  
АвторMime (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 14:48



Аз съм пила 1-2 месеца и съм доволна. А относно плодовете и зеленчуците - първо те днес хич не са натурални и второ - в тях вече има мнооого по-малко витамини, отколкото си мислите... ЕДно изследвне е доказало, че ако през 1986 година 1 банан е съдържал еди-какви си полезни вещества, то през 1996 трябват 4 банана, за да си набавим същите тези вещества. Сметнете днес, още 10 години по-късно какво плюскане трябва да падне. Не казвам да не ядете плодове и зеленчуци, но не се доверявайте само на тях (както и не прекалявайте с химията де). Най-добре пийте бирена мая - не е толкова химична като витамините и някои други хранителни добавки и все е нещо в мръсната и токсична среда, в която живеем.



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Mime]  
Автор7karina (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 17:17



от бирената мая се пълнее,
поне на повечето дами действа така





Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: 7karina]  
АвторMишoнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 17:38



Еми незнам - а от пестицидите в плодовете и зеленчуците палнее ли се или само са токсични





Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Mишoнa]  
Автор7karina (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 19:29



не знам, не знам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.