Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:10 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: за колагенанови [re: Лиcca]  
Авторfema (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 15:58



Нали не очаквате от витамините да подобрят състоянието на цялата ви коса?

Те значително ще подобрят състоянието на косата, но само на тази, която никне по време на приема на витамините.

Косата, например моята, расте на месец 1,5 см. Значи, ако през този месец съм пила витамини тези 1,5 см от косата наистина ще се по-здрави, но останалата част от косъма е отдавна мъртва и не може да се повлияе на структурата по никакъв начин. Може да се замаскира с хубава козметика за коса, което все пак е нещо, де!



Тема Re: за колагенанови [re: fema]  
Автор palachinka (marmalad)
Публикувано19.07.06 20:20



eee как може да не пишат в указанието на дражетата, чe действат до 1,5 см







Тема Re: за колагенанови [re: palachinka]  
Авторfema (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 21:33



Е, ако ги пиеш една година си става цяла педя коса!



Освен това специално Ревалид наистина може да спре косопада.

В продължение на доста дълго време пих витамините на Phyto, но те са с натурални съставки и се подобри цялостния вид на косата.

Но също препоръчвам горещо бирената мая!



Тема Re: за колагенанови [re: fema]  
Автор Desert^Rose^^ (magnetic)
Публикувано19.07.06 22:06



Tova e qsno,nikoi ne o4akva vitaminkite da sprat cufteneto na kosata i da podobrqt sustoqnieto na krai6tata :)))))



Do as I say,not as I do!

Тема Re: за колагенанови [re: Лиcca]  
Автор yery (Silver Rain)
Публикувано20.07.06 14:05



намерих това





Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано21.07.06 11:49



аз пих преди 2-3 години няколко опаковки за косопад - наистина намаля! не съм напълнявала също

/май само аз съм доволна /

___________________________



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: Crystal Glass]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 19:39



Здрасти,
Мерц са пълен боклук - всичките им разновидности
Изпила съм поне 5 големи опаковки на Ревалид, резултатът е минимален
На Керастас съм ползвала шампоана и някакъв специален концетрат за 40 евро - ефект нулев
Отиди на лекар да ти направят изследвания и да разберат защо ти пада косата: дали е временно явление, дали е хормонален проблем или пък имаш анемия
При мен беше последното, като нямаш желязо и друго микроелемнти почва да ти окапва косата, хапвай по-истински храни и може да ти се оправи



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: bb]  
Авторfema (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 22:04



Много силни думи! Това, че даден продукт не може да реши твоя проблем, не означава, че е боклук.

Косопадът ти може да се дължи на много различни причини, но специално в Мерц количеството на желязо е доста голямо.

Затова преди да даваш толкова пари и сама да пробваш лекарства, се започва отзад напред - отиваш на лекар и после другите неща!



Тема Re: За дражетата "Мерц"...нови [re: fema]  
Автор Guinevere (My Kingdom)
Публикувано22.07.06 17:39



Нямала съм проблем с косопад и слава богу ...но все си мисля че освен стреса и мръсния въздух на който сме изложени ежедневно начина на хранене е основна причина за здравето и от там за хубава коса здрава кожа и т.н.





Тема Re: за колагенанови [re: Лиcca]  
Автор MamaBuba (усмихната)
Публикувано30.07.06 05:56



аз си го поръчвам в аптеката до нас. видях го и в интернет магазин, но излиза по-скъп.

Поздрав Буба!


Ники - 22.05.2003


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.