Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Elisabeth Ardenнови  
Автор Red_lady (пристрастена)
Публикувано07.07.06 16:21



Искам да Ви попитам какво Ви е мнението за марката Elisabeth Arden и по-точно какви продукти от нея сте ползвали и от кои сте доволни? Не можах да намеря да е обсъждана подобна тема тук по-рано, може би защото не е толкова популярна в България и от няколко години дори спряха да я продават. Даже на Duty Free в някои европейски държави, където съм я търсила са я спряли от продажба. Сега много се развам, че имам възможност да си я закупя от Ягодка и ми се иска да се консултирам с тези, които са я ползвали.
За "протокола на форума"

мога да кажа, че майка ми ползва он 10-ина години по един път годишно Ceramide Eyes Time Complex Capsules

които в Ягодка са на такава безбожно по-ниска цена от която ги е купувала до сега , че .... чак не ми се вярваше да е истина.

И това Ceramide Advanced Time Complex Capsules 60capsules



Искам да ви кажа, че това са единствените неща, които като че ли наистина намаляват бръчките. Откакто ги използва лицето й като че ли се подмладява.

Та искам да Ви попитам и за другите продукти, пък и просто да споделя с вас за продукт от който имам страхотни впечатления, макар и не лични. Но скоро ще имам и лични, защото чакам и моите капсули да пристигнат другата седмица..



Тема Re: Elisabeth Ardenнови [re: Red_lady]  
Автор Nanni V.J. ()
Публикувано07.07.06 16:32



Да те попитам, тези капсули как точно се използват? И след каква възраст се препоръчват?
Аз лично съм използвала ето това
като признавам, ароматът на крема е малко...особен

Една приятелка сподели, че и миришело на краставица Което е добра реклама за хидратиращ крем Аз съм доволна също.
За съжаление при закупуването на крема получих комплект с околоочен крем, особен серум за бръчки на лицето, които не използвам, понеже нямам бръчки и една пяна за суха кожа. Проблемът дойде от това, че опитах да я използвам и кожата ми, която е смесена, я понесе много зле. Имах чувството, че буквално задръсва порите ми.

Изкуството да простиш всичко и жаждата да живееш са недосегаемо съвършенство.

Тема Re: Elisabeth Ardenнови [re: Nanni V.J.]  
Автор Red_lady (пристрастена)
Публикувано07.07.06 16:56



Майка ми започна да ги ползва след 40 годишна възраст, тогава й ги препоръчаха продавачките от Прити Шоп, с обяснението, че това е нещо като терапия и е добре да се използва веднъж годишно. Капсулките представляват една доза за намазване около очите или около лицето. Разрязват се и се маже вместо нощен крем. Аз лично не съм видяла да пише нещо специално да е против бръчки и т.н. като гледам съставките - серамиди и витамин Е като че ли са основното в по-висока концентрация. витамин Е нали е витамина на младостта така, че не виждам какво би могло да навреди на някого.
Шанел и Живанши също имат едни такива капсулки като терапия. Майка ми е ползвала на живанши, обаче не остана доволна и не може да ги сравни с тези капсули явно.



Тема Re: Elisabeth Arden [re: Red_lady]  
Автор dreik (някой друг)
Публикувано07.07.06 18:25



може ли да споделиш дали съдържанието на тези капсули има миризма. заинтригувах се и може да купя на моята майка такива, но тя е много капризна по отношение миризмата на козметиката. и все пак ми се иска като й купя нещо марково и хубаво да го ползва, а не да го захвърли, защото й мирешело.



Тема Re: Elisabeth Ardenнови [re: Red_lady]  
Автор O!Melissa (вечно нервна)
Публикувано09.07.06 18:38



аз използвам в момента това:




доволна съм, много е леко, има приятна миризма, фактор.. идеално за лятото.. все пак мисля, че би ми било прекалено малко за зимата..

друг продукт не съм използвала, но това, което чувам от теб за капсулите говори достатъчно добре .. не мисля, че има какво да се колебаеш




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.