Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо някои жени се клепат така с грим...нови  
Автор ~@%^; (ex-karlaa)
Публикувано05.07.06 13:55



с стил "фолкпевица в клип", при положение че повечето мъже не обичат толкова наклепани с грим жени? Лично съм питала всичките си приятели, познати, роднини от мъжки пол и никой не е казал, че харесва това нещо. :) Даже 3-4 са ми казвали, че не обичат да си "хапват" червило, ама нямат избор :)



Тема Re: Защо някои жени се клепат така с грим...нови [re: ~@%^;]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано05.07.06 14:24



е повечето необичат, ама останалите обичат

...аz обичам да каzвам, че като видиш на една жена грима веднага можеш да раzпоzнаеш в каква компания се движи и какви zаведения посещава...zа протокола докато учех в Техникума по облекло не иzлиzах беz да съм гримирана от/до...после вzех, че станах студентка във ВИАС и там общо вzето zа 5 години да съм се гримирала 10 пъти...като zапочнах работа ми се налагаше да търча по обекти и да се пека на слънце и тогава полzвах предимно zащитни и слънцеzащитни продукти...та така...каквото му свирят на човек на такова танцува.




Тема Re: Защо някои жени се клепат така с грим...нови [re: ~@%^;]  
Автор kidloco (минаващ)
Публикувано05.07.06 14:24



попитай мъжете дали харесват фолк певиците и вероятно ще кажат да. затова.

екзистенциалната алиенация на субекта спрямо прогресивната моронизация на популацията


Тема Re: Защо някои жени се клепат така с грим...нови [re: ~@%^;]  
Автор ***** ()
Публикувано05.07.06 14:39



Поради криво разбрани представи за красота, според мен. Което автоматично значи, че според тях моите представи са криво разбрани


Просто облъчването от екраните и страниците на вестниците с миналите през купища компютръна обработка физиономии и тела води до странни изкривявания в реалният свят. Пак според мен.



Тема Re: Защо някои жени се клепат така с грим...нови [re: ~@%^;]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 16:04



Е, те мъжете предпочитат жените да са
и без дрехи, особено ако са хубави,
обаче това значи ли, че ние трябва
да тръгнем така





Тема Re: Защо някои жени се клепат така с грим...нови [re: ~@%^;]  
Автор kamych (green)
Публикувано05.07.06 22:14



Защото така им (ни) харесва!



Тема Re: Защо някои жени се клепат така с грим...нови [re: ~@%^;]  
Автор Gloss (Philyra)
Публикувано05.07.06 23:24



Какво значение има какво им / не им харесва на мъжете? Ти заради тях ли правиш всичко или заради себе си. Аз лично го правя заради мен самата. И ако не обича червило, не бих спряла да си слагам - аз пък обичам.



____________________________



Тема Re: Защо някои жени се клепат така с грим...нови [re: ~@%^;]  
Автор MouzeМодератор (amatjor)
Публикувано06.07.06 10:38



Голямо количество грим, поставен умело, може да създаде илюзията, че нямаш никакъв грим на лицето. Целта е да се прикрият недостатъците и да се акцентира върху красивите черти на лицето. Гримирането в стил "наклепване" е белег за некадърно поставен грим. Обикновено тийнейджърките се клепат, защото все още не знаят как да се гримират и клепайки се мислят, че са много фешън. Май всички сме минали през този период.





Тема Re: "клепане" и "нанасяне")))нови [re: ~@%^;]  
Автор makeover (make up artist)
Публикувано06.07.06 16:05



...са две различни неща и всичко опира до знанията, които имаш в областта на изкуството ГРИМ!))
Но в края на краищата всеки преминава през своите си периоди)))





Тема Re: Защо някои жени се клепат така с грим...нови [re: Mouze]  
Автор kidloco (минаващ)
Публикувано06.07.06 16:32



не е точно така. онзи ден сутринта на път за работа видях една жена на около 50 години, която имаше толкожа силен грим (много червен руж, много черен молив и много бели сенки), че буквално приличаше на клоун. ама си беше доволна на вид. аз в тийн годините си много исках да се гримирам, но веднага триех всичко като се видех в огледалото, защото ми се струваше, че изглеждам много цинично (и вероятно е било така). после постепенно, не знам дали с промяната на структурата на лицето ми или какво) гримът започна да ми се вижда пО на място... така че май въпросът си остава отворен



екзистенциалната алиенация на субекта спрямо прогресивната моронизация на популацията


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.