Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 22.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Подарък за мъжжж!?нови  
Автор Vanilla_Kiss (бонбон)
Публикувано02.07.06 19:49



Мразя да търся подарък за мъж, още повече, за такъв, който си има всичко. Но утре съм на рожден ден на много близък мой приятел и няма отърване. Миналата година номерът мина с много красива бутилка марков алкохол, и сега съм меко казано затруднена. Сувенири хвърля директно в коша, за дрехите има специфичен вкус, парфюми ползва само шанелски(които не само че не са ми по джоба, но и не се намират в Бургас). Пък не ми се ще да рискувам с нов за него парфюм. Ще го ползва(защото е от мен

), но не искам да му натрапвам чужд вкус. Та ми се върти в главата някаква маркова козметика. Кожата му е без проблеми, кремове едва ли ще ползва, но добър афтършейф, успокояващ лосион за след бръснене, някаква аромо-спа-глезотийка, която да ползва с гаджето... Помагайте, моля!!! Само да спомена, че на територията на Южното черноморие разполагаме само с Ланком, Клиник, Ести(те май нямат мъжко), Герлен, Кларанс, Колистар... и ако някой се сеща още някоя марка в Бс да свирка!
Знам, че е задача с повишена трудност, но знам, че вие ще ми помогнете!
П.С.: Ако някой се сети някякъв оригинален подарък, който не е козметика, пак да сподели.Приемам всякякви идеи!

Жената трябва да си знае цената, но никога да не я назовава.

Тема Re: Подарък за мъжжж!?нови [re: Vanilla_Kiss]  
Автор Altijd (северен вятър)
Публикувано02.07.06 20:09



Честно казано, и аз се затруднявам в избор на подарък за мъж. На моя мъж подарих наскоро Aqua на Bvlgary - изданието за пътешественик - много му хареса - ама не е толкова претенциозен към марките, стига парфюмът да е качествен. Иначе се кефи много на хубави табакери и запалки - но това ти върши работа само ако твоят приятел пуши. Подарявала съм масажно масло на "Касиопея" - ама пак на мъжа ми. Все пак иди в Триа на първия етаж, има хубав щанд за френска натурална козметика - оттам съм вземала мъжки комплект - сапун, душ-гел, и някакъв лосион мисля, пак имаха успех. Какво друго... луксозно издание на някакъв албум, или картина... зависи и какво ти е по джоба...



Тема Re: Подарък за мъжжж!? [re: Vanilla_Kiss]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано02.07.06 20:20



Много е трудно, и аз колкото обичам да правя подаръци на жени, толкова мразя да измислям неща за мъже

Може би нещо релаксиращо (масаж или нещо такова), предполагам всеки голям салон или спа-център има такъв аранжимент? При положение че харесва такива неща, разбира се - ти си знаеш човека Иначе ако се спреш на мъжка козметика, препоръчвам Клиник - защото не е парфюмирана, защото е изключително мека за кожата, и по препоръка на моя мъж, който е много пристрастен към нея заради първите две причини



Тема Re: Подарък за мъжжж!?нови [re: Vanilla_Kiss]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано02.07.06 20:20



не видях да пише на колко години е пичът. Според мен автършейв балсам или (ако е над 30) околоочно кремче ще са най-добрият избор. От изброените марки бих се спряла на Клиник


Успех и да кажеш какво си взела



Тема Re: Подарък за мъжжж!?нови [re: Manna]  
Автор Vanilla_Kiss (бонбон)
Публикувано02.07.06 20:30



Младеж е, няма бръчки. По принцип е суетен, но някакси не го виждам да се клепоти с околоочни, хидратиращи, слънцезащитни...

И аз си мисля нещо свързано с бръсненето, ще ги погледна мъжките на Клиник. То е ясно, че на място ще решавам, но съм много благодарна, че споделяте опит.

Жената трябва да си знае цената, но никога да не я назовава.

Тема Re: Подарък за мъжжж!?нови [re: divinora]  
Автор Vanilla_Kiss (бонбон)
Публикувано02.07.06 20:40



Оффф, и аз за Клиник се сетих, знам, че е добра козметиката от опит, но няма някакси вид. Точно тази липса на аромат, стерилните изчистени опаковки... по го удря на медицинска козметика. Не ми се вързва с луксозен подарък.

А на мен ми се щеше нещо на мъж да мирише, да примамва с визия... Знам ли... От Ланкомската мъжка серия да имаш отзиви? Абе в краен случай Клиник ще взема, той ще оцени качеството като почне да го ползва.

Жената трябва да си знае цената, но никога да не я назовава.

Тема Re: Подарък за мъжжж!?нови [re: Altijd]  
Автор Vanilla_Kiss (бонбон)
Публикувано02.07.06 20:46



Не пуши. За пушачи ми идват хиляди джаджи на акъла, ама нейсе... В Трия нямаш предвид парфюмерията в дясно от входа, нали? Сещам се един щанд за някакви арома-продукти отляво, точно до магазина на Найк. Там умишлено не влизам, защото знам, че ще изляза без пари дори да си платя паркинга.

Ама утре ще го посетя, не знаех, че имат мъжки серии.

Жената трябва да си знае цената, но никога да не я назовава.

Тема Re: Подарък за мъжжж!?нови [re: Vanilla_Kiss]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано02.07.06 20:47



Щом преди си минала с марков алкохол, сега можеш да минеш с качествени пури и нож за тях...стига да харесва и такива глезотии, а не само алкохол.

Не мога да ти дам идея за автършейф или някакъв лосион, защото не се бръсна...

Помисли и за някакъв кожен аксесоар...те са универсален подарък...

...и твойта майка също!



Тема Re: Подарък за мъжжж!?нови [re: snobar]  
Автор Vanilla_Kiss (бонбон)
Публикувано02.07.06 20:55



Не пуши, вече споменах по-горе. Ама това за кожените аксесоари ме заинтригува. Ходи на фитнес, някакви кожени ръкавици?... Има ли някакви марки при тях? Изобщо не знам къде да търся. Или някакъв аксесоар за GSM? Кожен калъф или нещо...

Жената трябва да си знае цената, но никога да не я назовава.


Тема Re: Подарък за мъжжж!?нови [re: Vanilla_Kiss]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано02.07.06 21:02



Честно казано за ръкавиците трябва да провериш в някой спортен магазин - и то насочен към фитнеса. За марки не знам....просто понеже ти си познаваш човека и тръгна към такъв вид аксесоар, пък аз си гледам от моята гл.т. и като кожен аксесоар разбирам колан, портфейл, или нещо само за карти и документи...Да, със сигурност си има...но винаги може да ги сменява...
Е калъф за джиесем недей....много е кофти...поне според мен де....

...и твойта майка също!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.