Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният проблемнови [re: Nanni V.J.]  
Автор PPP (една)
Публикувано28.06.06 14:28



Присъединявам се към мнението. И според мен косата е дехидратирана.



Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният проблемнови [re: V.]  
АвторGloss (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 14:29



Хидратираща е маската на Л'Ореал Профешънъл от серията Liss Extreme.

Разгледай я в сайта ако искаш.
Philyra



Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният проблемнови [re: Gloss]  
Автор Nanni V.J. ()
Публикувано28.06.06 14:31



Проблемът е, че е и подхранваща



Изкуството да простиш всичко и жаждата да живееш са недосегаемо съвършенство.

Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният проблемнови [re: Nanni V.J.]  
АвторGloss (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 14:39



Долкото знам нейната коса е суха, така че не би трябвало да е проблем. Определено Liss Exreme я усещам по-скоро овляжняваща отколкото подхранваща в сравнение с например Intense Repair, а тя май нея ползваше досега. Все пак тя ще си каже сама де, аз само отбелязвам за разликата Liss Extreme vs. Intense Repair.


Philyra



Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният пробнови [re: V.]  
Автор kidloco (минаващ)
Публикувано28.06.06 14:53



за първия проблем съм чувала, че някои фризьори пръскат лак върху дланите и минават леко отгоре по косата, така би трябвало да се минават само хвърчащите косми, а не да се утежнява цялата коса при корените. не съм го пробвала обаче.

за втория проблем: съжалявам, но няма да се оправи без рязане. аз имах такъв проблем, защото обезцветявах черна къна. просто това, което виси безжизнено, трябва да се отреже. може би косата ти е прекалено дълга за толкова третиране? според мен домашните бои са доста по-гадни от професионалните. пак поради обезцветяването реших да мина на шампоан с къна (има ги в ремедиум и лесно се вижда кой е с къната). той определено придава тежест на косата (евентуално за хвърчашите) и поддържа цвета между боядисванията, но ако косата ти е червеникава-кафеникава (не променя цвета много, но на руса или ярко червена едва ли ще стане добре). не го използвам всеки път, а когато ми се стори, че ми е посърнал цветът. определено боята хваща след него, последния път дори фр. възкликна колко добре станал цветът. помага също за намаляване на рязката граница, ако не се боядисваш на 3-4 седмици. абе много съм доволна, надявам се да не съм се отклонила много от темата.

екзистенциалната алиенация на субекта спрямо прогресивната моронизация на популацията


Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният проблемнови [re: V.]  
Автор Amilia (blink)
Публикувано28.06.06 14:58



ако намериш гот2бе, зеро фризз лайнс или на тиги
те имат

www.amilia.net


Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният пробнови [re: V.]  
Автор ***** ()
Публикувано28.06.06 16:18



И аз мисля, че си е до коса. За съжаление се присъединявам към проблемната групичка


При мен тези стръчащи косъмчеа са основно към корените. По дължината се появяват рядко и май всички маски, крситали, лосиони и масла, които слагам ги заглаждат За хидратиращи продукти - ползвала съм два продукта, едното се казваше мляко за коса на Wella, а другото е един хидратиращ флуид Londa. Не знам дали все още се произвеждар обаче, особено първия, но сигурно има аналогични. И двете се нанасяха на суха коса.
А около корените съм забелязала, че се влияят предимно от шампоана, в това отношение фаворити са ми Londa (професионалната серия, другите са истински кошмар!)и Gliss Kur, които не знам дали са още със същото качество.
Това са моите идеи за намаляване на проблема, но съм готова да пробвам и други.



Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният проблемнови [re: Gloss]  
Автор V. ()
Публикувано28.06.06 18:22



Оф, напарво е отвратително

Толкова грижи и за какво... права и хубава коса, пък с гнездо около нея



Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният проблемнови [re: Gloss]  
Автор V. ()
Публикувано28.06.06 18:24



Ей, тамън вчера си купих Витамино колор

но ще я имам в предвид



Тема Re: Как може да се разреши и избегне следният проблемнови [re: Nanni V.J.]  
Автор V. ()
Публикувано28.06.06 18:25



А трябва да е само хидратираща ли?


Кажи някой конкретен продукт, моля

Редактирано от V. на 28.06.06 18:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.