Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 21.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Парфюм за абитурентканови  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано03.05.06 08:22



Здравейте, момичета,

Скоро ми се очертава да ходя на бал на племенницата на мъжа ми- тоест много близко дете. Искам да и купя парфюм. Посъветвайте ме какво е подходящо за младо момиче, беличка, сини очи, русичка. Досега не е имала хубав парфюм и не съм много наясно с вкуса и. Знам, че имаше Perceive - Avon, ако това е някакъв ориентир за вас за вкуса и. Не мога да я водя да избира, защото живее в Търново, а и искам да е изненада. И понеже отношението на човек към първия парфюм е много специално *моето поне беше* искам да е впечатляващ, ако може да е моден *да се радва детето, че го знаят суъченичките и*, че на тази възраст това е важно, знаете
Ами това е, събирам всякакви предложения и след 10-на дни ще и купя

Благодаря ви предварително!

Влюбена в музиката...


Тема Re: Парфюм за абитурентканови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 09:18



Какво ще кажеш за това, според мен е подходящо за младо момиче, а и в момента казват е супер хит.
http://megashop.bg/cshop/product_info.php?cPath=5&products_id=225



Тема Re: Парфюм за абитурентканови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор palachinka (marmalad)
Публикувано03.05.06 10:36



понеже не познавам парфюма който си посочила погледнах на какво ухае (orchid, freesia ... citrus, sandalwood, musk and vanilla)

........ намерих ти няколко подобни



EAU DE DIOR RELAXING FRAGRANCE NOTES - jasmine, vanilla, and bergamot, calming and unique.
RECOMMENDED USE - romantic

GREEN TEA by Elizabeth ArdenFRAGRANCE NOTES - citrus lemon, rhubarb, peppermint, oakmoss, musk and amber.
RECOMMENDED USE - daytime

COOL WATER SEA SCENTS AND SUN by Davidoff

ETERNITY PURPLE ORCHID by Calvin KleinFRAGRANCE NOTES - musk, plum and freesia in a sultry blend.
RECOMMENDED USE - daytime




Тема Re: Парфюм за абитурентканови [re: Гocт]  
Автортиxa звeзднa нoщ (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 10:38



Знам го да, за младо момиче е хубав, но според мен е изтъркан вече-беше хит преди 3 години, ако не се лъжа, че и 4

Писна ми от тоя дир



Тема Re: Парфюм за абитурентканови [re: palachinka]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 10:54



Първият и последния са лимитирани серии, вторият е много нетраен, а Давидоф - ужасно популярен, повече от Light Blue



Тема Re: Парфюм за абитурентканови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 10:57



Сетих се за още един, на който аз лично съм луд фен, но го бях позабравила
http://megashop.bg/cshop/product_info.php?cPath=4&products_id=177
друго свежо, на много прилична цена: Fendi - Life Essence



Тема Re: Парфюм за абитурентканови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 10:58



Наистина отношението към първия парфюм е много специално. Според мен е добре да е някой който е известен, но не прекалено, който е малко или много съвременна класика (като състав), и е лесен за харесване. И е, разбира се, да е лек и пролетен!
За мен това са:

Estee Lauder - Pleasures
Cacharel - Noa
Guerlain - Champs Elysees
Laura Biagiotti - Laura
Clinique - Happy

Със сигурност има и още, но за в момента това се сещам



Тема Re: Парфюм за абитурентканови [re: divinora]  
Автор meryl (streep)
Публикувано03.05.06 11:06



какво мислите за PREMIER JOUR на Nina Ricci имам много хубаво впечатление от този парфюм, една приятелка го ползва. Мисля тези дни да мина да го тествам на моята кожа. В мегашоп е на много хубава цена



Тема Re: Парфюм за абитурентканови [re: meryl]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 11:10



Дааа! И той разбира се попада директно в списъчето



Тема Re: Парфюм за абитурентканови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано03.05.06 11:17



Привет!
Искаш да вкараш горкото момиче в безпощадния свят на парфюмната дрога

Имам няколко предложения:
Very Irresistible на Givenchy - макар че вече не е съвсем нов, си е доста сериозен хит! Ухае предизвикателно обаче, трябва да съобразиш
Chic на Carolina Herrera - съвсем не нов, но пък много свеж (даже на мен ми идва малко сапунен)
Pure Purple на Hugo Boss - това е последният парфюм, плъзнал по всички билборди. Сигурна съм, че фурорът е стигнал и до Търново Само че не съм го душила и не зная дали е хубав. Това са просто идеи за проверяване
Поздрави и да пишеш какво си й взела и най-важното - дали й допада!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.