Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Хубава боя за косанови  
Автор DarkCat ()
Публикувано16.03.06 08:48



Здравейте момичета

от няколко месеца се боядисвам и искам да ползвам добра боя за коса. В момента взимам на Палете, но нещо евтинка ми се вижда и това ме кара да се съмнявам в качеството

ще споделите ли от какво сте доволни?

особено ме интересува ако някоя от Вас постига цвят много светло кестеняво

приятен ден



Тема Re: Хубава боя за косанови [re: DarkCat]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано16.03.06 09:22



Лореал, по възможност професионалната серия (но това значи да се боядисваш в салон). Това е класиката в жанра.



Тема Re: Хубава боя за косанови [re: DarkCat]  
Автор PPP (една)
Публикувано16.03.06 11:52



Моята фризьорка ми каза, че от масовите бои най-добра е Лонда. Но не съм я пробвала още....



Тема За цвета не зная, но за ефекта върху косата...нови [re: DarkCat]  
Автор SoulMate (master...plan)
Публикувано17.03.06 16:19



От Палете хич не съм доволна. На цвят го докарва както трябва, но изсушава косата ужасно.
Последно се боядисвах с Лонда, бях скептично настроена и очаквах ефекта на Палете, но не, косата стана мека.

Относно цвета не мога да кажа, защото залитам към лилавикавите тонове на дъгата.



Тема Re: За цвета не зная, но за ефекта върху косата...нови [re: SoulMate]  
Автор7karina (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 20:01



от коя Лонда точно си доволна?



Тема Re: Хубава боя за косанови [re: DarkCat]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 20:19



Най-възторжено препоръчвам боята Lisap, невероятна е, но я има само в професионални разфасовки. От години я ползвам и смело мога да кажа, че е по-добра от Лореал, Вела, Индола и куп други бои от този клас.
Ицзобщо козметиката за коса на Lisap е на невероятно ниво.

/не съмагент на боята, просто съм потребител на продуктите и съм доволна/



Тема Re: Хубава боя за косанови [re: няkoя]  
Автор _fungi_ (отровна)
Публикувано17.03.06 21:30



За трети и последн път се опитвам да попитам: от къде я купуваш тази марка и по-точно козметиката за коса, а не боята (поне мен това ме интересува)



Тема Re: Хубава боя за косанови [re: DarkCat]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано17.03.06 23:14



Аз съм много доволна от професионалната боя за коса Селектив, много трайна, не изсушава косата.
Ето как изглеждат продуктите:



Боята е италианска, но не можах да намеря сносен сайт освен този, в който да се вижда на картинка



Тема Re: Хубава боя за косанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор DarkCat ()
Публикувано18.03.06 08:42



ще питам фризьорката ми - тя ме боядисва с каквото и занеса.

за първо боядисване отидох в салон който работи с Лореал и резултата беше, че вместо да се радва на хубавия цвят който стана аз почнах да се боря с пърхут и зверски косопад

после няколко боядисвания с палете, ама косата става като слама и ако няма балсам е трагедия /в тази връзка балсама на Ланком за боядисвана коса е страхотен/

и сега по Вашите съвети ще пробвам Лонда, Селектив и може би Лореал професионална, но просто в друг салон

благодаря



Тема Re: За цвета не зная, но за ефекта върху косата...нови [re: SoulMate]  
Автор DarkCat ()
Публикувано18.03.06 08:42



и аз залитам към лилавникавите тонове, ама се притснявам, че няма да ме вземат на сериозно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.