Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ  
Авторpls (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 00:34



Милички, моля ви за съвет...
Вече се отчаях напълно. Правила съм си 11 процедури лазер в Борекс, от които значителен ефект няма. Имам си съвсем редовно правени хормонални изследвания, от които весело си личи, че нивото на тестостерона ми е завишено, ама дотам-отвратителният черен мъх, с който цялата-ама наистина цялата, не се лигавя-съм покрита, е козметичен, а не медицински проблем. Най-ужасното е лицето ми, защото вследствие на изрусяване на мъха и разни други изродщини, които си причинявах, докато бях в пубертете, е просто невъзможно да не се подлагам на отстраняващи процедури през два месеца.
Преди години ми бяха предписали Диане-35, което стриктно си пих 18 месеца и нищичко, никакъв резултат.
В списание Ева беше публикувана преди време много просторна статия за прекрасната кожна клиника, открита във Военна болница, в която надълго се обясняваше колко мили и компетентни били лекарите и как там се намирал най-новият и ефективен апарат за фотоепилация. Обадих се в клиниката,записах си час за след месец и половина-много били натоварени-и, когато отидох с огромна надежда, ме накараха да чакам един час преди да вляза и накрая се отнесоха към мен като към мръсна котка и буквално ме помолиха да ги освободя от присъствието си. Те фотоепилация не извършвали.
Преди време тук някой беше споделил за добрите си впечатления от клиника Нефертити. Днес, след като вече ми стана съвсем ясно, че няма смисъл да си давам парите за лазерна терапия, се обадих там, за да си запиша час за консултация. Дамата, която отговори на телефона, беше така любезна да ме уведоми, че консултация с доцент Георгиев ще ми струва 20 лв. На въпроса ми защо следва да плащам за консултация, ми се отговори, че можело и някой друг от клиниката да ме "погледне", тогава било безплатно. Логично я попитах каква точно е разликата, а тя ми отговори да си потърся друг начин да се оправям и ми затвори телефона най-просташки.
Молбата ми към вас е - моля ви, ама наистина сте ми последната надежда, препоръчайте ми добра клиника, към която да се обърна. Чела съм мнения тук във форума от хора, които като мен са преминали немалко процедури с лазер и след това с фотоепилация са си решили проблема. Умолявам ви, включете се и ми пишете със съвети,защото, колкото и да се опитвам да опазя поне някаква част от положителното си мислене живичка, ми е много, много трудно да живея така , да се чувствам като изрод и да се чудя постоянно кой ми е видял ужасните косми и кой не е...
Ще разчитам на вас.
Усмивки.



Тема Re: ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩнови [re: pls]  
АвторGTV (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 19:25



здравей
кажи от къде си за да ти препоръчам къде правят фотоепилация и то специално върху по тъмни и груби косми с максимален ефект



Тема Re: ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩнови [re: GTV]  
Авторpls (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 13:58



От София съм.



Тема Re: ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩнови [re: pls]  
АвторGTV (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 16:00



до пл. славейков точно срещу КФМ се намриа high care център, там имат нов френски уред за фотоепилация с много добър ефект от 3 процедури, консултацията и теста са безплатни :) кажи че те праща Добри ... или Вили или Сашо ще ти обяснят всичко



Тема Re: ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩнови [re: pls]  
АвторДAPA (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 17:18



Здравей,мила!И аз имам подобен на твоя проблем,само че при мен е от ПКЯ.Грешката беше,че въобще се захванах с подобни простотии,въпреки че по думите на козметичката мъхът ми е прекслено светъл и недостатъчно силен.Но аз,зомбирана от рекламите в медиите настоявах.Резултатът-много пари пръснати на вятъра и обратен ефект-по видим мъх,тъй като космите се пърлеха,но не окапваха.Моите косми бяха прекалено светли и фини и не се повлияха добре-нито от лазер,нито от фотоепилация.Не искам да те отчайвам,може при теб резултатът да е друг.Моля те пиши,ако имаш подобрения.Все пак надеждата умирала последна.Успех!



Тема Re: ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩнови [re: ДAPA]  
Авторpls (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 19:31



Здравейте пак.
Току що се връщам от процедура в Център естетична медицина, незнам си какво си, на Мач Тачева. Там прилагат комбинирано лазер и след това фотоепилация. Фотото е на MSQ, Lovely II е името на апарата. От ровенето си в нета установих, чев Нефертити и Дерма Вита на д-р Паскова работят с един и същ уред IPL Quantrum на Lumenis.
Отидох там по препоръка на някой от форум Медицина. Момичето, което работи с мен, беше много мило и наистина ми направи впечатление на съвестен специалист. Тя обаче също ми каза, че за руси и бели косми и фотоепилацията не дава резултат. Моите са си черни ,де, така че се надявам поне да съм попаднала на правилното място най-накрая.
Благодаря ви. че сте писали по темата ми, моля ви още веднъж, ако някой има полезна информация, с която да може да ми помогне, нека се включи.
Лека вечер на всички:)



Тема Re: ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩнови [re: pls]  
АвторДAPA (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 17:19



как така лазер и после фотоепилация?имаш в предвид в рамките на една процедура ли?досега не бях чувала за такова нещо.интересно,ако има ефект,пиши.



Тема Re: ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩнови [re: ДAPA]  
Авторeliiii (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 12:27



Zdraveite!Jivo sum zainteresuvana ot tazi tema,i bih iskala da popitam kakva e cenata na proceduratana tazi lazerna i posle fotoepilaciq?Nadqvam se da mi dadete otgovor...



Тема Re: ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩнови [re: eliiii]  
Авторpls (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 16:27



Ами на мен ми взеха 80 лева за комбинираната процедура. Момичето от центъра ми обясни, че при фотоепилацията си тръгваш от салона така, както си отишъл, тоест с космите си:) След около седем дни се предполага да опадат тези, на които им е била увредена луковицата по време на процедурата. А обработката с лазер ги стопява, тоест на повърхността не се виждат. Та така, аз бях там в четвъртък, тоест след около пет дни ще мога да ви пиша какво се е случило с гадовете, опадали ли са тези, които не ги хвана лазера-тъй като аз ги бях изрусявала и само на някои им се беше подала черничката част отдолу. Това, което ми хареса най-много в това студио, е, че не бръснат космите на лицето преди процедурата, както правят навсякъде другаде, доколкото се информирах.
Това е от мен засега, ако някой може да каже нещо полезно по темата или конклретно впечатления от центъра на Мая Тачева, нека пише.



Тема Re: ФОТОЕПИЛАЦИЯ, ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ-МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОнови [re: pls]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 19:09



Аз лично съм правила процедури на лицето - брадичката, с фотоепилация! Резултат след едно ходене просто не може да се очаква, най-рано след четвъртото има реален резултат! Аз лично ходих 7 пъти, докато космите изчезнаха 99%! Сега имам един-два косъма, които не са изчезнали, но ги махам с пинсетка! Процедурите ги правих октомври месец, досега нови косми не са се появявали, но няма гаранция, че след време не израстват отново. При мен проблемът е хормонален и си приемам и противозачатъчни успоредно с това.
Косъмчетата ги подрязват чисто и просто, защото ефектът при фотоепилацията е върху косми които са в процес на растеж, действително първо изчезват по-тъмните косми. Също така в началото първите 4 процедури се повтарят през седмица, после се разреждат, за 1 седмица косъмът ако се махне с пинсета не може да израсте и се губи ефекта от процедурите, ако не го подстрижеш не расте - същото. Всичко това козметичката е длъжна да го обясни, ако ли не е била така любезна има статии по въпроса в google. Това се сещам в момента!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.